Автор Тема: Героите в битки  (Прочетена 1089 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Героите в битки
« -: Октомври 23, 2009, 03:36:49 pm »
Значи имам няколко идеи относно новия модул за подобряване на геимплея  на играта. И те са следните:

1. Тъй като героите могат да се сражават в бойните зони да се добави още нещо освен златото спечелено и плячката да има и опит според това кое ниво герой атакуваш. Ако е по малак от теб да получаваш нищожно количество опит разбира се, ако е с 5 нива по малак никакъв опит. Ако е по голям да речем с 5 нива да получаваш 100 с 10 нива да получаваш 200 нещо такова.

2. Също така да се добавят и модули за бонус на героя както е при животните за отделните типове герои, да речем за стрелец, мистик, войн тези модули да са пак с 2% за всеки 100 битки с определен тип герой. Максимума пак да е 8% поражение срещу дадения тип герой при проведени максимален брой 400 битки. И този процент да се отчита, както е при животните само при победа и да не се натрупва при предизвикателство, а само при битка в зоните.

3. Искам да предложа и лико доизменение в модула. Когато даден герой копае ресурс и бъде атакуван нека му се взима злато и плячка и всичко по реда си, но да не се прекъсва копаенето. Вчера ми си случи пуснах да копае и ме атакуваха не изкапах ресурс, а ми върна в града. Нека ми вземат плячка да ме върне в града, но нека е след като получа доклада за ресурсите и вече съм ги взел. Т.е. да си взема дължимото за ходовете пуснати за ресурс и да ми върне след това в града, но с ресурс, а не да ми прекратява копаенето и да ме връща веднага в града с изгубени примерно 15 хода без 1 руда. Нека агресора вземе своето, но и аз да получа мойто. :)

Това ми се струват разумни предложения и за момента те ми се въртят в главата.

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен sovee

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 214
  • Karma: +21/-22
    • Профил
Re:Героите в битки
« Отговор #1 -: Октомври 23, 2009, 03:38:57 pm »
или повече..като при мобовете  :D така всички ще се хвърлят в бойните зони и ще печелят ресурси злато и опит..

Неактивен smaitall

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +27/-40
    • Профил
Re:Героите в битки
« Отговор #2 -: Октомври 23, 2009, 03:40:38 pm »
При това положение защо ми е да копая ресурс и да бия животни по от делно да си хабя точките като мога да ви бия вас да си зимам ресурси и да си дигам левели едновременно !

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Героите в битки
« Отговор #3 -: Октомври 23, 2009, 03:41:40 pm »
1. Тъй като героите могат да се сражават в бойните зони да се добави още нещо освен златото спечелено и плячката да има и опит според това кое ниво герой атакуваш. Ако е по малак от теб да получаваш нищожно количество опит разбира се, ако е с 5 нива по малак никакъв опит. Ако е по голям да речем с 5 нива да получаваш 100 с 10 нива да получаваш 200 нещо такова.

Аз като запален мултак примерно създавам няколко героя идентичен левел и трупам трупам и се скъсвам да трупам опит.