Автор Тема: Въпрос за добива на ресурс  (Прочетена 906 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен diablo_lod

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 102
  • Karma: +11/-21
    • Профил
    • Ел. поща
Въпрос за добива на ресурс
« -: Октомври 25, 2009, 11:08:50 am »
Здравейте колеги играчи,

въпросът ми е следният пуснал съм си снощи героя да копае обогатено желязо за 40 хода Х8 време и респективно ми каза 14 часа там и нещо и когато го пусках имаше пре достатъчно ресурс в месността но днес като влезна и гледам отстават ми още 2 часа копаене но в месността няма вече ресурс. Да очаквам ли да добие нещо или просто съм метнал 40 хода на вятъра

Благодяра!
"I don't have a drinkin' problem! I drink, I get drunk, I fall down. No problem!"

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:Въпрос за добива на ресурс
« Отговор #1 -: Октомври 25, 2009, 11:22:24 am »
Здравейте колеги играчи,

въпросът ми е следният пуснал съм си снощи героя да копае обогатено желязо за 40 хода Х8 време и респективно ми каза 14 часа там и нещо и когато го пусках имаше пре достатъчно ресурс в месността но днес като влезна и гледам отстават ми още 2 часа копаене но в месността няма вече ресурс. Да очаквам ли да добие нещо или просто съм метнал 40 хода на вятъра

Благодяра!
докато е имало ресурс , вероятно си изкопал определено количество но когато вече е 0 няма шанс . ще изчакаш да се възобнови ресурса след 24 или 48 часа  ;) и пак да копаеш ;D
- I died to become immortal

Неактивен diablo_lod

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 102
  • Karma: +11/-21
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпрос за добива на ресурс
« Отговор #2 -: Октомври 25, 2009, 11:25:09 am »
да отва че ще чакам е ясно е да се надявам че само последните 7-8 точки са загубени. Благодаря
"I don't have a drinkin' problem! I drink, I get drunk, I fall down. No problem!"