Автор Тема: Какво да правя  (Прочетена 5060 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Какво да правя
« Отговор #15 -: Октомври 26, 2009, 12:28:44 pm »
Ами имаш ловкост 4 точки , като ти цапнат магия , която ги понижава , а мърдай ако си нямаш работа .
Виж си докладите . С една магия отровен облак и си мъртъв  .
    

Отровен облак
Проклина опонентите си, намалявайки тяхната Ловкост с определени точки по време на битката.

Това и при костенурките го има , а да не говорим , че има магии за понижаване на здраве , сила , точност .
Имаш излишни пръстени с интелект ,които можеш да подмениш на първо време . Коланчето и то е за смяна .
Толкова ли няма кой да ти помогне бе човек ? :hmmm:

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Какво да правя
« Отговор #16 -: Октомври 26, 2009, 12:36:28 pm »
styrshel
Гледам че играеш с мистик и стрелец ... случайно играеш ли с воин ?

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Какво да правя
« Отговор #17 -: Октомври 26, 2009, 12:41:15 pm »
styrshel
Гледам че играеш с мистик и стрелец ... случайно играеш ли с воин ?
В гилдията сме пет човека с от всеки тип /рода/ :) . Играем от един компютър и обикновенно един играе точките на всичи . Наблюдаваме проявите на всеки типаж боец . Само пазител не съм гледал обстойно .

Неактивен SteelDragon

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 148
  • Karma: +13/-13
    • Профил
Re:Какво да правя
« Отговор #18 -: Октомври 26, 2009, 01:26:03 pm »
Не мисля, че интелекта ми е излишен. Аре мога да се лиша от 30-40 дух, но ми трябва поне 150-200 на една битка, защото иначе не мога да си ползвам въртележката. 30 дух е на ход. 3 хода 90 дух. 6 хода -180 дух. Ако до тогава всичко не е мъртво, трябва да ги бия един по един. Очаквам да ми се изпълни поръчката за меч - това ще помогне и ще ми трябват по-малко въртележки, ще сложа пръстени с жизненост и ловкост. Благодаря за помощта, но все пак си остава проблемът къде да печеля злато. Максимум 600-700 взимам ако се бия в пустинните ниски земи, а там печеля само с наемник. Което е 350 злато за него, и още 1000-2000 за колби за мен и за него. Пак съм на загуба. Пробвах в други зони и битки - пуска още по-малко злато! Къде да се бия за злато?

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Какво да правя
« Отговор #19 -: Октомври 26, 2009, 01:50:16 pm »
Не мисля, че интелекта ми е излишен. Аре мога да се лиша от 30-40 дух, но ми трябва поне 150-200 на една битка, защото иначе не мога да си ползвам въртележката. 30 дух е на ход. 3 хода 90 дух. 6 хода -180 дух. Ако до тогава всичко не е мъртво, трябва да ги бия един по един. Очаквам да ми се изпълни поръчката за меч - това ще помогне и ще ми трябват по-малко въртележки, ще сложа пръстени с жизненост и ловкост. Благодаря за помощта, но все пак си остава проблемът къде да печеля злато. Максимум 600-700 взимам ако се бия в пустинните ниски земи, а там печеля само с наемник. Което е 350 злато за него, и още 1000-2000 за колби за мен и за него. Пак съм на загуба. Пробвах в други зони и битки - пуска още по-малко злато! Къде да се бия за злато?
Вземи си погледни докладите -тази ловкост ... не е много добра идея , аз съм играл и сминималните 5т ловкост и точност  и пак си ги бия , освен ако не мислиш да играеш със средни брони .
 В първите категории ловкостта оказва влияние , но в 3 и нагоре е меко казана безмислена за тежките броненосци- a доколкото виждам в гилдията на styrshel няма воин в 3 или по-висока категория . 

Неактивен SteelDragon

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 148
  • Karma: +13/-13
    • Профил
Re:Какво да правя
« Отговор #20 -: Октомври 26, 2009, 02:19:44 pm »
Ами и аз не виждам смисъл от ловкост? Така или иначе, разчитам на dmg mitigation, а не на отбягване и т.н. Но ако наистина ми пуснат магия и ловкостта ми стане 0? Тогава не мога да правя ход ли, какво става?
От докладите си вадя извода, че ако не ми блокират или отбягват ударите съм си ок. Разбира се ако не ми вкарват много критични, а при мен инвестицията за отбягване на критични е безсмислено висока. И ако битката не продължава твърде много, защото иначе няма мана за въртележка.
Този вик не е лоша идея май а?

Неактивен SteelDragon

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 148
  • Karma: +13/-13
    • Профил
Re:Какво да правя
« Отговор #21 -: Октомври 26, 2009, 02:40:24 pm »
5 битки в пустините ниски земи. С всички възможни колби за атрибути. На 5-тата ми свитнаха наемника. Откъм злато пак съм вътре, но паднаха 3 рецепти, които ако се продадат може и да излезна на фитка.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Какво да правя
« Отговор #22 -: Октомври 26, 2009, 03:10:16 pm »
Ами и аз не виждам смисъл от ловкост? Така или иначе, разчитам на dmg mitigation, а не на отбягване и т.н. Но ако наистина ми пуснат магия и ловкостта ми стане 0? Тогава не мога да правя ход ли, какво става?
От докладите си вадя извода, че ако не ми блокират или отбягват ударите съм си ок. Разбира се ако не ми вкарват много критични, а при мен инвестицията за отбягване на критични е безсмислено висока. И ако битката не продължава твърде много, защото иначе няма мана за въртележка.
Този вик не е лоша идея май а?

Точно - ловкостта няма да ти помогне нито за едното, нито за другото  ;) .
Тежката броня ти взема 20% което в първите категории по-не се усеща  , но в по-високите 20% имат голяма тежест , ако си пазител добавяш още -20% от щит и ... но в крайна сметка всеки сам избира развитието си(като реши че е грешно поне има шанс да се поправи)

п.п. погледни в някои доклади които са давани .. мобовете в 4 кат са със 100-150-200 точност , колко ловкост -20% трябва да имаш за да имаш повече от базовия шанс за избягване  ??? за по-различно развитие на воин  може да се търси само в наемник и то поради начина им на разпределение на атрибутните точки и бонусите които имат там , поне според мен.
« Последна редакция: Октомври 26, 2009, 03:17:00 pm от krest »

Неактивен SteelDragon

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 148
  • Karma: +13/-13
    • Профил
Re:Какво да правя
« Отговор #23 -: Октомври 27, 2009, 12:11:28 am »
не знам за тва, но жизненост никога не ми стига!