Автор Тема: равнината на Надеждата - надежда всяка оставете ... ;-)  (Прочетена 3150 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
майстор на брони и кожар съм ... почти всички брони от категория две изискват и леки кожи в рецептите си ... добре ама всички в гилдията дръпнахме напред и никой няма вече в павнината на Надеждата ... за да правя броните обаче ми трябват леки кожи - реших да си ги набавя сам ... знам че е загуба на точки и време, ама имам ли избор - щом ги иска в рецептите - трябва да ги осигуря ... да, ама не ... повече от 10 битки с животни проведох в Надеждата - нито една кожа не падна ... знам че нивото ми е вече 17, а там 'добичетата' са под 10-то ... знам че ще ми дава по 8-9 точки за опит ... ама от повече от 10 битки - нито една кожа - мисля че не трябва да е така ... все пак в рецептите се искат леки кожи ... да видим сега какъв ще е коментара ...


Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Не е ли по-добре да си закупиш кожите на аукциона отколкото да хабиш ходове...а иначе кожи падат но просто имаш лош късмет  :)

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Мен ми падат от абсолютно всяка битка с животно. Само до 5-то ниво подарих 30 броя на гилдията и са единственото на нормална цена в аукциона... Дървото обаче...

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
от два дни леки кожи в аукциона не съм видял ...  ;)
и след като съм 17-то ниво - мислиш ли че не съм ходил 'на лов за глигани' ...  ;)
и между другото - докато чаках някакви коментари - още 6 битки направих - отново НИТО една кожа ... мисля си че както опита и тука са сложили проверка за нивата на биещия и бития, а не би трябвало поне в случая да е така ... и разбирам само в една рецепта да ги има тези леки кожи - ама то във 80% от рецептите 2-ра категория иска лека кожа - откъде да я взема - като не пуска от битки при високи нива на героя - това питам ...

ПП: продължавам с битките - още 4 - нито една кожа ... май станаха повече от 20 битки и нито една кожа - това аз не мога да го нарека липса на късмет - това си е програмно направено ...  ;)

ПП: специално за Заксчо - става въпрос за свят Алфа - там едва ли има някой все още в равнината на Надеждата ...  ;)


Не е ли по-добре да си закупиш кожите на аукциона отколкото да хабиш ходове...а иначе кожи падат но просто имаш лош късмет  :)
« Последна редакция: Май 20, 2009, 08:26:52 pm от ivanik »

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Човече, говориш пълни глупости, постоянно има кожи на пазара... Вярно че има и идиотски оферти за диаманти и 4 цифрени суми в злато, но има и съвсем приемливи, дори бих казал доста скромни цени понякога, както и в момента например, ето какво видях токущо още на втора-трета страница:



Виждал съм и за 5 злато :)

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Човече - човечето играе в алфата.
Двата пазара са в различни сървъри!
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Човече, говориш пълни глупости, постоянно има кожи на пазара... Вярно че има и идиотски оферти за диаманти и 4 цифрени суми в злато, но има и съвсем приемливи, дори бих казал доста скромни цени понякога, както и в момента например, ето какво видях токущо още на втора-трета страница:

Виждал съм и за 5 злато :)

Zax, моля те сдържай се ! Забравяш че има и алфа свят където не играеш и не знаеш какво е положението !. Така че първо питай ;)

от два дни леки кожи в аукциона не съм видял ...  ;)
и след като съм 17-то ниво - мислиш ли че не съм ходил 'на лов за глигани' ...  ;)
и между другото - докато чаках някакви коментари - още 6 битки направих - отново НИТО една кожа ... мисля си че както опита и тука са сложили проверка за нивата на биещия и бития, а не би трябвало поне в случая да е така ... и разбирам само в една рецепта да ги има тези леки кожи - ама то във 80% от рецептите 2-ра категория иска лека кожа - откъде да я взема - като не пуска от битки при високи нива на героя - това питам ...

ПП: продължавам с битките - още 4 - нито една кожа ... май станаха повече от 20 битки и нито една кожа - това аз не мога да го нарека липса на късмет - това си е програмно направено ...  ;)

ПП: специално за Заксчо - става въпрос за свят Алфа - там едва ли има някой все още в равнината на Надеждата ...  ;)



Ще докладвам за проблема, даже ще отида заради теб специално и ще се опитам да намеря кожи :) И понеже имам акаунт 23 Ниво и 5 ниво, ще видим какви са шансовете им за успех :)

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
майстор на брони и кожар съм ... почти всички брони от категория две изискват и леки кожи в рецептите си ... добре ама всички в гилдията дръпнахме напред и никой няма вече в павнината на Надеждата ... за да правя броните обаче ми трябват леки кожи - реших да си ги набавя сам ... знам че е загуба на точки и време, ама имам ли избор - щом ги иска в рецептите - трябва да ги осигуря ... да, ама не ... повече от 10 битки с животни проведох в Надеждата - нито една кожа не падна ... знам че нивото ми е вече 17, а там 'добичетата' са под 10-то ... знам че ще ми дава по 8-9 точки за опит ... ама от повече от 10 битки - нито една кожа - мисля че не трябва да е така ... все пак в рецептите се искат леки кожи ... да видим сега какъв ще е коментара ...



Много си прав - на мене също ми се е случвало. С пръстените за дроп на мен и помощниците ми стигам до 40% дроп на злато. Вместо да го получавам взимам по 120-130 злато с тях или без тях. За дроп-а на предмети не ми се говори - пълна скръп! Бия се с мародери 17-19 ниво и ми дава някакви банани и боздугани 11-12 ниво!!!

Айде моля ви се...

+ за ivanik
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
мога още сега да ти кажа отговора - и аз има акаунт с по-ниско ниво - той при всяка битка в равнината си получава поне една кожа ...  ;)

...
Ще докладвам за проблема, даже ще отида заради теб специално и ще се опитам да намеря кожи :) И понеже имам акаунт 23 Ниво и 5 ниво, ще видим какви са шансовете им за успех :)

ПП: имам определени съмнения че нещо е пипано - и Ювелира ми за десет хода (докарах ги до 15 хода - не смятам повече да хабя точки за ход - определено за мен има проблем!) - нито един скъпоценен камък ... а предишните дни - все пак през 1-3 хода падаха ... не смятам че е добре така ...

« Последна редакция: Май 20, 2009, 09:57:31 pm от ivanik »

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
мога още сега да ти кажа отговора - и аз има акаунт с по-ниско ниво - той при всяка битка в равнината си получава поне една кожа ...  ;)

Е че като имаш, какъв ти е проблема? Изкарай си с другия герой...

Ако те мързи, поканете ме, ще ти извадя колкото искаш кожи :)

Освн това не си написал в първия пост че става дума за алфата, чак във втория и то си го дописал, следкато съм го прочел. С две думи не си написал, аз нали вече няколко пъти помолих да се раздели форума или ако може поне пишете ако не в заглавието, то поне в първия пост...

Ти може и за ИО или globalwars да говориш, нямам още амулет с гадателски способности :)

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Явно ivanik има в предвид, че дропа рязко е намален... Но за нас простосмъртните няма оправия...

Прав е да им се сърди...
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Дропа е намален много , целта е да се понамалят предметите които падат от битка .
Обърнете внимание на златото което получавате в битките , в много от тях ще видите доста по-големи суми - един вид получавате цената на предмета ./естествено не пазарната ;) )
Според мен това е начина - вижте само в момента тези ацц които се занимават с крафт не са вече много конкурентни на пазара , а след още 2 седмици ? 
Имаше една тема в която Хаос каза , че точно майсторите ще бъдат най-богатите в играта , но поне по мои наблюдения в момента те доста изостават ... т.е. не могат да произвеждат предмети които да са по-добри от тези които се пускат от битките .

Като статистика мога да кажа че съм провел 30 битки на едно и също място /без да съм вдигал ниво на героя / от които паднаха 3 предмета и това с 9% шанс за дроп от пръстени .
 

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
не говорим за битки и случаен 'дроп' от тях - 25 битки с глигани и нито една кожа - не смятам за нормално ... ювелира ходи за камъни - 15 хода нито един камък - какво да обработва тогава ... смятам че колкото и да е намалено - не може поне на 5-6 хода да не падне ресурс - не говоря за случайни предмети от битки с хуманоиди (неясно защо до сега всички ги наричат 'чудовища' - този термин никъде в играта не го срещнах) ...  ;)

ПП: само ще добавя - 15 хода при непремиум играч искат 30 точки за действие - нали на всички е ясно че това означава повече от денонощие игра - и резултата е нито един диамант ... как си представяте да играя 30 часа и нищо да не се случи ... ?!?! ??? а 25 битки - 50 хода - 2 денонощия - нито една кожа ...

Дропа е намален много , целта е да се понамалят предметите които падат от битка .
Обърнете внимание на златото което получавате в битките , в много от тях ще видите доста по-големи суми - един вид получавате цената на предмета ./естествено не пазарната ;) )
Според мен това е начина - вижте само в момента тези ацц които се занимават с крафт не са вече много конкурентни на пазара , а след още 2 седмици ? 
Имаше една тема в която Хаос каза , че точно майсторите ще бъдат най-богатите в играта , но поне по мои наблюдения в момента те доста изостават ... т.е. не могат да произвеждат предмети които да са по-добри от тези които се пускат от битките .

Като статистика мога да кажа че съм провел 30 битки на едно и също място /без да съм вдигал ниво на героя / от които паднаха 3 предмета и това с 9% шанс за дроп от пръстени .
 
« Последна редакция: Май 20, 2009, 10:35:30 pm от ivanik »

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
ivanik разбирам те . Аз 2-3 дни правех предимно опити точно за дропа , явно с промените има и някои проблеми ! от въпросните битки имаше  поне 6-7 от които взимах по 5 или 6 злато - за категория 2 и противници с 5 нива над моето как ти се струва ;)  /рекорда ми днес от подобна битка беше получени 3 злато /

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:равнината на Надеждата - надежда всяка оставете ... ;-)
« Отговор #14 -: Октомври 08, 2009, 10:10:22 pm »
Привет.Някъде във форума четох-ако се биеш с нещо повече от 1 ниво над теб-дропът е намален с 10%... 10% за всяко ниво,възможно е заради това да не пуска леки кожи,след като биеш животинки 5 ниво с герой 15...
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D