Автор Тема: Новите промени от 28.10  (Прочетена 22612 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #105 -: Октомври 27, 2009, 07:10:14 pm »
Krest да те попитам бонуса за пуснат предмет и за злато се събира от всички твои наемници и героя ти или всеки наемник поотделно има 200 % и героя ти разбира се

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #106 -: Октомври 27, 2009, 07:14:12 pm »
Krest да те попитам бонуса за пуснат предмет и за злато се събира от всички твои наемници и героя ти или всеки наемник поотделно има 200 % и героя ти разбира се
От всички наемници , на героя- за дроп на предмети само + необходимото за битка.

Неактивен cuwabunga

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 298
  • Karma: +58/-57
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #107 -: Октомври 27, 2009, 07:18:41 pm »
Това е от 3-ма обикновени пирати 32-ниво.Още не се е паднал рядък.Като се бия с такъв ще публикувам такъв.Пуснаха и рецепта ама нали съм карък и е 34-то ниво

Отбор Отбор
Име cuwabunga
Ниво 35
Клас: Стрелец
Поражения 89.7075 - 362.4775
Обсег: 2
Шанс за критичен удар: 46%
Шанс за блок 32%
Общо Броня: 1560
Ловкост от предмети: 0%
Точност от предмети: 0%


 Име Пират главорез - Стрелец
Ниво 32
Клас: None
Поражения 67.9536 - 156.816
Обсег: 3
Шанс за критичен удар: 9%
Шанс за блок 0%
Общо Броня: 484
Ловкост от предмети: 0%
Точност от предмети: 0%


Име Пират главорез - Стрелец
Ниво 32
Клас: None
Поражения 67.9536 - 156.816
Обсег: 3
Шанс за критичен удар: 9%
Шанс за блок 0%
Общо Броня: 484
Ловкост от предмети: 0%
Точност от предмети: 0%


Име Пират главорез - Стрелец
Ниво 32
Клас: None
Поражения 67.9536 - 156.816
Обсег: 3
Шанс за критичен удар: 9%
Шанс за блок 0%
Общо Броня: 484
Ловкост от предмети: 0%
Точност от предмети: 0%


 

Рунд 1

Отбор 1 е на ход.
Обсегът на оръжието на cuwabunga е по-нисък, моментното разстояние е 3.

Отбор 2 е на ход.
Пират главорез - Стрелец няма опонент, затова избира cuwabunga. Модификаторът за разлика в нивата е 0.8.
Шансът за блок на cuwabunga е 27.5.
Шанс за критичен удар: 0
Умението Стелт на cuwabunga намалява обсега на оръжието на Пират главорез - Стрелец, който е 3, с 3.
Обсегът на оръжието на Пират главорез - Стрелец е по-нисък, моментното разстояние е 3.
Пират главорез - Стрелец няма опонент, затова избира cuwabunga. Модификаторът за разлика в нивата е 0.8.
Шансът за блок на cuwabunga е 27.5.
Шанс за критичен удар: 0
Умението Стелт на cuwabunga намалява обсега на оръжието на Пират главорез - Стрелец, който е 3, с 3.
Обсегът на оръжието на Пират главорез - Стрелец е по-нисък, моментното разстояние е 3.
Пират главорез - Стрелец няма опонент, затова избира cuwabunga. Модификаторът за разлика в нивата е 0.8.
Шансът за блок на cuwabunga е 27.5.
Шанс за критичен удар: 0
Умението Стелт на cuwabunga намалява обсега на оръжието на Пират главорез - Стрелец, който е 3, с 3.
Обсегът на оръжието на Пират главорез - Стрелец е по-нисък, моментното разстояние е 3.

Отбор 1 е на ход.
cuwabunga няма опонент, затова избира Пират главорез - Стрелец. Модификаторът за разлика в нивата е 1.2.
Шансът за блок на Пират главорез - Стрелец е 0.
Шанс за критичен удар: 32.5
Умението Бързоног на Пират главорез - Стрелец намалява обсега на оръжието на cuwabunga, който е 2, с 2.
Обсегът на оръжието на cuwabunga е по-нисък, моментното разстояние е 2.

Отбор 2 е на ход.
Обсегът на оръжието на Пират главорез - Стрелец е по-нисък, моментното разстояние е 2.
Обсегът на оръжието на Пират главорез - Стрелец е по-нисък, моментното разстояние е 2.
Обсегът на оръжието на Пират главорез - Стрелец е по-нисък, моментното разстояние е 2.

Отбор 1 е на ход.
Обсегът на оръжието на cuwabunga е по-нисък, моментното разстояние е 1.

Отбор 2 е на ход.
Обсегът на оръжието на Пират главорез - Стрелец е по-нисък, моментното разстояние е 1.
Обсегът на оръжието на Пират главорез - Стрелец е по-нисък, моментното разстояние е 1.
Обсегът на оръжието на Пират главорез - Стрелец е по-нисък, моментното разстояние е 1.

Рунд 2

Отбор 1 е на ход.
cuwabunga опитва да използва умението Засада, което добавя 8% към шанса му за Критичен удар.
cuwabunga успешно използва умението Засада.
cuwabunga удря Пират главорез - Стрелец за 1055.1658333333 поражения и последният остава с -327.17 здраве.
Бонусът за убити чудовища добавя 0% към пораженията.
Изпълнен е Критичен удар! 19/40.5!


Отбор 2 е на ход.
Пират главорез - Стрелец 36/35 ударът избегнат успешно.
Пират главорез - Стрелец 44/35 ударът избегнат успешно.
Пират главорез - Стрелец удря cuwabunga за 67.9536 поражения и последният остава с 385.83 здраве.
Пират главорез - Стрелец е победен!!

Рунд 3

Отбор 1 е на ход.
cuwabunga няма опонент, затова избира Пират главорез - Стрелец. Модификаторът за разлика в нивата е 1.2.
Шансът за блок на Пират главорез - Стрелец е 0.
Шанс за критичен удар: 32.5
cuwabunga опитва да използва умението Отвръщане, което добавя 12% към шанса му за Критичен удар.
cuwabunga опитва да използва умението Засада, което добавя 8% към шанса му за Критичен удар.
cuwabunga успешно използва умението Засада.
cuwabunga успешно използва умението Отвръщане.
cuwabunga удря Пират главорез - Стрелец за 1055.1658333333 поражения и последният остава с -327.17 здраве.
Бонусът за убити чудовища добавя 0% към пораженията.
Изпълнен е Критичен удар! 30/50!


Отбор 2 е на ход.
Пират главорез - Стрелец 65/35 ударът избегнат успешно.
Пират главорез - Стрелец 67/35 ударът избегнат успешно.
Пират главорез - Стрелец е победен!!

Рунд 4

Отбор 1 е на ход.
cuwabunga няма опонент, затова избира Пират главорез - Стрелец. Модификаторът за разлика в нивата е 1.2.
Шансът за блок на Пират главорез - Стрелец е 0.
Шанс за критичен удар: 32.5
cuwabunga опитва да използва умението Отвръщане, което добавя 12% към шанса му за Критичен удар.
cuwabunga опитва да използва умението Засада, което добавя 8% към шанса му за Критичен удар.
cuwabunga удря Пират главорез - Стрелец за 330.21083333333 поражения и последният остава с 397.79 здраве.
Бонусът за убити чудовища добавя 0% към пораженията.


Отбор 2 е на ход.
Пират главорез - Стрелец 49/35 ударът избегнат успешно.

Рунд 5

Отбор 1 е на ход.
cuwabunga опитва да използва умението Отвръщане, което добавя 12% към шанса му за Критичен удар.
cuwabunga опитва да използва умението Засада, което добавя 8% към шанса му за Критичен удар.
cuwabunga удря Пират главорез - Стрелец за 330.21083333333 поражения и последният остава с 67.58 здраве.
Бонусът за убити чудовища добавя 0% към пораженията.


Отбор 2 е на ход.
Пират главорез - Стрелец 89/35 ударът избегнат успешно.

Рунд 6

Отбор 1 е на ход.
cuwabunga опитва да използва умението Отвръщане, което добавя 12% към шанса му за Критичен удар.
cuwabunga опитва да използва умението Засада, което добавя 8% към шанса му за Критичен удар.
cuwabunga удря Пират главорез - Стрелец за 330.21083333333 поражения и последният остава с -262.63 здраве.
Бонусът за убити чудовища добавя 0% към пораженията.


Отбор 2 е на ход.
Пират главорез - Стрелец 97/35 ударът избегнат успешно.
Пират главорез - Стрелец е победен!!


Отбор 1 е победител!
Статистика на битката за cuwabunga:
Успешни/Атаки: 5/5
Общо нанесени щети: 3100.9641666667
Критични удари: 2
Статистика на битката за Пират главорез - Стрелец:
Успешни/Атаки: 0/2
Общо нанесени щети: 0
Критични удари: 0
Статистика на битката за Пират главорез - Стрелец:
Успешни/Атаки: 0/1

Общо нанесени щети: 0
Критични удари: 0
Статистика на битката за Пират главорез - Стрелец:
Успешни/Атаки: 1/5
Общо нанесени щети: 67.9536
Критични удари: 0

Battle generation time: 0.088219 seconds.

EXP added : 556(+13) to cuwabunga
GOLD added : 2711 to cuwabunga

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #108 -: Октомври 27, 2009, 07:21:10 pm »
Аз кои да бия :?
Тези 33-36 нищо не пускат а ходя с 5 наемника.
Тези пък 200 злато 400 опит а ми взимат половината кръв :o
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен cuwabunga

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 298
  • Karma: +58/-57
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #109 -: Октомври 27, 2009, 07:24:58 pm »
Аз досега по-малко от 1000 злато не съм взимал без пръстени и наемници.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #110 -: Октомври 27, 2009, 07:31:29 pm »
cuwabunga на твоето му викам късмет аз преди в тази зона съм вземал по 300 злато и рядък е стрелеца в тази зона (в бариерата)... мисля че темата може да мине и без чаршафите от доклади достатъчен е края .... и нито веднъж над 7-8к . Днес имам няколко битки с над 10к злато.

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #111 -: Октомври 27, 2009, 07:33:15 pm »
Тук разликата е в нивата . Единия е по-високо от другия и за това е разликата.Аз като съм 43 ниво и се бия с тези споменатите 32 ниво , нека познаеш колко злато ще ми пуснат ;) Както съм казал , най голям проблем имат тези , който са над 40 ниво.

 Но нека изчакаме утре да видиме как ще е след промените!

newcomer

  • Гост
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #112 -: Октомври 27, 2009, 07:37:01 pm »
cuwabunga на твоето му викам късмет аз преди в тази зона съм вземал по 300 злато и рядък е стрелеца в тази зона (в бариерата)... мисля че темата може да мине и без чаршафите от доклади достатъчен е края .... и нито веднъж над 7-8к . Днес имам няколко битки с над 10к злато.

Много зависи и от наемниците, които използваш. Ако ги отглеждаш от дребосъци ти се отплащат стократно :) Евала за идеята с пръстените и амулетите и за затова, че я сподели във форума. Regards :)

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #113 -: Октомври 27, 2009, 07:39:32 pm »
Аз ще изчакам промените и тогава ще видя мерките с бижута на наемници.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #114 -: Октомври 27, 2009, 08:47:32 pm »
Тук разликата е в нивата . Единия е по-високо от другия и за това е разликата.Аз като съм 43 ниво и се бия с тези споменатите 32 ниво , нека познаеш колко злато ще ми пуснат ;) Както съм казал , най голям проблем имат тези , който са над 40 ниво.

 Но нека изчакаме утре да видиме как ще е след промените!
Dilo   аз споделям решението до което стигнах . Точно заради модификатора и разликата в нивата казах в предния пост че е късметлия !
Аз от както съм влязал в тази категория съм на минус със златото ,вярно е и че голяма част отива за експерименти но като цяло се движа на минус  , освен всичко друго златото при по-високите нива хуманоиди е по-голям , аз използвам тези които ми помагат да не давам пари за храна и колби за ловкост ,точност и т.н. ... и това е с герой воин , ако разгледаш мнението ми една страница преди днешното ще видиш че и аз съм от тези които са правили някаква статистика за падналото злато в т4(при това срещу същите тези противници 30-32 ниво) .
И точно в такъв спор Отон ми каза "защо ги биеш с наемник тези мобове  4-5 нива под твоето".
Сега със всички наемници ги бия и да го кажа така - аз съм повече от доволен от резултата от днешния ден ... какво ще ни донесе утрешния ще видим.

п.п. Предполагам че ако въпросните битки не са в опасна провинция резултата ще е по-малък , но сравнението което съм правил преди и сега е в едни и същи зони.

И понеже знам че много хора ще решат да пробват нещо такова да напомня:
-бонусите  за дроп на предмети действат само ако са поставени на героя и над 100% не се отчитат.(т.е. максимума който се отчита е 100%)
-бонусите за дроп на злато сложен върху наемници се отчита, като максималния процент който се отчита за цялата група е 200% 



Много зависи и от наемниците, които използваш. Ако ги отглеждаш от дребосъци ти се отплащат стократно :) Евала за идеята с пръстените и амулетите и за затова, че я сподели във форума. Regards :)
newcomer с последните промени и липсата на възможност да повишаваш уменията и броя(на уменията) на наемниците не бих се съгласил с теб ...  вече няма наемници 2 кат. с 4-5 умения развити сравнително добре ... без да искам максимума. разбира се

 
« Последна редакция: Октомври 27, 2009, 08:54:22 pm от krest »

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #115 -: Октомври 27, 2009, 08:55:34 pm »
Dilo   аз споделям решението до което стигнах . Точно заради модификатора и разликата в нивата казах в предния пост че е късметлия !
Аз от както съм влязал в тази категория съм на минус със златото ,вярно е и че голяма част отива за експерименти но като цяло се движа на минус  , освен всичко друго златото при по-високите нива хуманоиди е по-голям , аз използвам тези които ми помагат да не давам пари за храна и колби за ловкост ,точност и т.н. ... и това е с герой воин , ако разгледаш мнението ми една страница преди днешното ще видиш че и аз съм от тези които са правили някаква статистика за падналото злато в т4(при това срещу същите тези противници 30-32 ниво) .
И точно в такъв спор Отон ми каза "защо ги биеш с наемник тези мобове  4-5 нива под твоето".
Сега със всички наемници ги бия и да го кажа така - аз съм повече от доволен от резултата от днешния ден ... какво ще ни донесе утрешния ще видим.

п.п. Предполагам че ако въпросните битки не са в опасна провинция резултата ще е по-малък , но сравнението което съм правил преди и сега е в едни и същи зони.

И понеже знам че много хора ще решат да пробват нещо такова да напомня:
-бонусите  за дроп на предмети действат само ако са поставени на героя и над 100% не се отчитат.(т.е. максимума който се отчита е 100%)
-бонусите за дроп на злато сложен върху наемници се отчита, като максималния процент който се отчита за цялата група е 200% 

 


Нека изчакаме утре , имам 70 хода , който пазя за тогава.Не ми е проблем да направя ако е нужно и известно количество шотове на битките ми.Ако пак е същото като сега ще направя и ще дам линкове кам тях да се видят

ahilix

  • Гост
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #116 -: Октомври 27, 2009, 09:07:17 pm »
Ще ви разочаровам..С 4 наемника и общо 230% увеличение на дропа на злато само от пръстените на наемниците взимам между 700 и 1200 злато на битка..В същата зона в която се бие Крест , със същия герой - воин 36 ниво..В по трудната зона - 33-36 ниво - същата работа..За мен тия приказки за положителни салда благодарение на пръстените по наемниците са плод на чист късмет..Който ми твърди обратното - давам му паса на героя и да ми го покаже нагледно..В момента нямам пари за съживяване на двама от наемниците - камо ли за поправка..
« Последна редакция: Октомври 27, 2009, 09:12:38 pm от ahilix »

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #117 -: Октомври 27, 2009, 09:17:07 pm »
Някъде беше споменато изрично, че дропа не може да е повече от 200% ... престарал си се с 30%.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #118 -: Октомври 27, 2009, 09:17:44 pm »
Говорим че е максимален процент и му пуска толкова малко на 36 ниво.
Аз къде съм 39 колко да получа :? 500 ли. :o
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

ahilix

  • Гост
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #119 -: Октомври 27, 2009, 10:26:33 pm »
Някъде беше споменато изрично, че дропа не може да е повече от 200% ... престарал си се с 30%.
Да 200 е..Сложих 230 щото знае ли някой какво ще пуснат утре..И поправка лека - с Крест сме се били в различни зони..Отидох и в неговата която на всичко отгоре е в опасна провинция - дропа на злато е между 1000 и 4000 от 7 опита..Накрая ми умряха наемници и съм на плюс 3000 злато от цялата авантюра - говорим за 7 хода..Това ми е на мен рекапитулацията там..