Автор Тема: Новите промени от 28.10  (Прочетена 20603 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #45 -: Октомври 26, 2009, 06:53:37 pm »
Проблема е точно там - само кожаря ще ги добива и обработва > по-малко ресурси > цените скачат и ... > изработените предмети са на ниска цена + бавно се вдигат категориите + бавно се достигат епичните +++++ става бавно и трудно.  *hihi*
 

pithtath

  • Гост
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #46 -: Октомври 26, 2009, 06:59:10 pm »
Сега всички ще се юрнат да купуват кожи, ахахах

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #47 -: Октомври 26, 2009, 07:01:08 pm »
Незнам дали има такива,4 категория кожи изхабихме към 3000-4000 и сега няма за втория майстор. *freak*
Стоманата се вади по-лесно вече. :'(
Едит:От вчера и нея я няма,много бързо свършиха запасите. :D
« Последна редакция: Октомври 26, 2009, 07:05:22 pm от mitinho »
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

pithtath

  • Гост
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #48 -: Октомври 26, 2009, 07:04:30 pm »
задават се тежки времена...

Неактивен Fight

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +59/-15
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #49 -: Октомври 26, 2009, 07:07:47 pm »
Ако приемем примерно , че 25% от активните акаунти са с под професия кожар, то след промените добива на кожи ще спадне с 4 пъти.
Като погледна водещите гилдии там кожарите са даже по-малко от 1/4 от общият брой играчи в гилдия.
« Последна редакция: Октомври 26, 2009, 07:11:43 pm от Fight »

pithtath

  • Гост
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #50 -: Октомври 26, 2009, 07:09:16 pm »
Добивът ще спадне с повече според мен, но да изчакаме и да видим...

pithtath

  • Гост
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #51 -: Октомври 26, 2009, 07:12:08 pm »
Това с кожите го очаквах мноооого отдавна.То кожара за какво е изобщо ? Само да обработва кожи ... УАУ ! Сега само той ще ги одира,което е супер ! Аре стига сте ревали .. колко кожи сте изхабили и т.н. Много се оплаквате.Е вчера видях тема,където един от най-добрите майстори (няма да му кажа името) се оплака,че от 15 предмета не е направил нищо  :D :D .Ние ''слабите правим по 50 предмета без нищо'' :)  Митинхо,Чингисе ... стига сте летяли в облаците ! Ще бъдете и вие малко слаби.Какво да кажем ние ''слабите'' дето нямаме ни една рецепта с камък пък вие имате по 100 ???? Евала за промените :) Играта става трудна за всички .... не само за ''слабите'' !

Аз също съм за промените, кожар съм и не воювам...засега. Но отново ще има недоволни. Само почакайте.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #52 -: Октомври 26, 2009, 07:13:39 pm »
Толкова 2 дена ще се бием за кожи после се спасяваме както можем. *UNDECIDED*
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #53 -: Октомври 26, 2009, 07:14:55 pm »
Проблема е точно там - само кожаря ще ги добива и обработва > по-малко ресурси > цените скачат и ... > изработените предмети са на ниска цена + бавно се вдигат категориите + бавно се достигат епичните +++++ става бавно и трудно.  *hihi*
 

Ем то аз гледам на аукциона да си купя някоя много тежка кожа,но то няма  за продан обработени/необработени...най-много 1-2 оферти да има на ден и стига толкова.А за тези кожи ше си направиш муле когато японците пак подновят договора си с нас за мотокари така че епичните предмети 4та категория ще станат по редки от черните дупки
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #54 -: Октомври 26, 2009, 07:20:11 pm »
Едно въпросче по темата. Отоне .. вие казахте,че ще имат уникални предмети и рецепти падащи от мобове и давани като награда за приключенията.А такива приключения кога ще има в 4-та категория провинциите ? Конкретно в Офалия ?
Също и в останалите провинции,странно защо ОФалия,явно те е страх да дойдеш в другите. *freak* *freak*
Макар че аз 39 ниво,няма мога да взимам мисия. :'(
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #55 -: Октомври 26, 2009, 07:21:22 pm »
Е, то и в Грунар и Ветровитите крайща няма :(
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

ahilix

  • Гост
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #56 -: Октомври 26, 2009, 07:22:24 pm »
Сега влизам аз..Добре де , защо начините за добиване на ресурси остават различни..Защо единствено от всичко перлите рубините и сапфирите трябва да падат по милостта Божия..Значи всеки друг ресурс нужен за другите професии без значение какъв е шанса , може да се копае - редките камъни - не..Еми няма да има баланс..Категория 4 ще копая камъни категория 2 с надеждата да ми пусне перла..То пък за мой късмет в провинцияКАТЕГОРИЯ4 ще ми пусне всичко друго но не и КАМЪК КАТЕГОРИЯ 4..И това не го разбирам - защо в тази категория ще ми дава рубини и сапфири..Ако пък в по ниска категория провинция можеш да добиеш перла , нещата стават не много добри..Нали за това нещата са разделени на категории и всяка си има специфични ресурси ???? Значи не мога да добивам желязо в категория 4 или обикновени дървета , но за сметка на това мога да се сдобия/ и то по задължение/ с камъни 2 ра и 3 та категория.. *xxx*

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #57 -: Октомври 26, 2009, 07:26:52 pm »
Сега влизам аз..Добре де , защо начините за добиване на ресурси остават различни..Защо единствено от всичко перлите рубините и сапфирите трябва да падат по милостта Божия..Значи всеки друг ресурс нужен за другите професии без значение какъв е шанса , може да се копае - редките камъни - не..Еми няма да има баланс..Категория 4 ще копая камъни категория 2 с надеждата да ми пусне перла..То пък за мой късмет в провинцияКАТЕГОРИЯ4 ще ми пусне всичко друго но не и КАМЪК КАТЕГОРИЯ 4..И това не го разбирам - защо в тази категория ще ми дава рубини и сапфири..Ако пък в по ниска категория провинция можеш да добиеш перла , нещата стават не много добри..Нали за това нещата са разделени на категории и всяка си има специфични ресурси ???? Значи не мога да добивам желязо в категория 4 или обикновени дървета , но за сметка на това мога да се сдобия/ и то по задължение/ с камъни 2 ра и 3 та категория.. *xxx*
Нали уж ще има рецепти 4 категория със сапфир и рубин.
Ще имат някаква стойност макар и по-ниска категория,но си прав!!!
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Chingiz

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +22/-8
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #58 -: Октомври 26, 2009, 07:33:26 pm »
Не зная, Чингизе.
Наистина.

Освен да ти ги дам аз...

А и одирането няма нищо общо с шанса за пускане, защо свързваш двете неща?
Да не би да си ходил да стреляш по животни от долните категории за кожи?
Не, разбира се, купувал си ги от аукциона или си имаш мулета, които да ти ги добиват.

Сега ще си ги купваш пак от аукциона или ще си отглеждаш мулетата, за да си добиваш кожите.
А пък, ако искаш, ходи по малките категории и одирай.

Какво да ти кажа друго?
Освен да напишем един алгоритъм към мобовете "IF е Чингиз в зоната THEN всички му ги пускайте кожите, без нищо и сами се одирайте."

Времето за дране е значително по-малко, тъй като вземаме предвид, че ще леете кръв, за да си вземете кожите.
А дропът им с нищо не се променя за кожарите.
Какъв е проблема, пак ще си ги добиваш, ако си кожар.


съжалявам ,че повдигнах въпроса Мите :) /честит ти имен ден и всичко най хубаво / ....явно така и няма да се постараете да влезнете да поиграете собствените си игри ,за да видите къде и какво куца ....и къде и какво трябва да се барне :( .... явно никога няма да вземете да послушате и хората които с добро питат за проблеми които се появяват .... живи и здрави да сме ...явно пак по трудния начин ще бъде ...проба -грешка ....и т.н..... докато стигнете до изводи които са ви давани преди месеци и години

ahilix

  • Гост
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #59 -: Октомври 26, 2009, 08:00:07 pm »
Нали уж ще има рецепти 4 категория със сапфир и рубин.
Ще имат някаква стойност макар и по-ниска категория,но си прав!!!

Ама ако искам да копая камък категория 3 ,ще отида в провинция категория 3...Ако искам категория 2 - ще слезна в категория 2..Искам в категория 4 да си добивам ресурси категория 4...И ако ще ми се пада бонус да е камък категория 4..Пак казвам - значи всички други професии в провките добиват ресурси от съответната категория - само с камъните иначе..Всички ресурси без значение какъв е шанса да се добият , могат да се копаят , само камъните редки - не...Ами как да има баланс?!