Автор Тема: Новите промени от 28.10  (Прочетена 22638 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #60 -: Октомври 26, 2009, 08:09:30 pm »
Мисля, че това нововъведение с кожите е добре. Всеки с професия различна от кожарската си добива ресурси, а кожата му идва като бонус. А кожара само на тях разчита.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #61 -: Октомври 26, 2009, 08:18:10 pm »
Кожите падаха, но във многостепенните.. сега срещу редки мобове почти не падат.. преди от 5 мечки взимах 6-8 кожи, а сега от 3 мечки (1 от тях рядка) ако взема 3 кожи банкет ще направя. И това в случай, че рядката мечка не реши да ме уцели 9/11 удара и да ми направи общо 4000 щета.. Днес даже от любопитство реших да се пробвам срещу 4 мечки (2 редки) просто си минаха през мен, а съм с наемник.. просто няма как да извади човек кожите които са му необходими.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #62 -: Октомври 26, 2009, 08:26:49 pm »
Идеята е добра но като има повече хора,защото без хора нищо не става.Кой ще ги вади тия кожи?Кой ще ги дере?
Вече ъпсурд да видим много тежке кожа на пазара,а тия епичните брони с кожи ще скочат като цени до габаритите на Мануел Урибе през 2007 година.За това ви моля мислете все едно играете шах-като мръднете една пешка първо вижте какво пази и какво покрива и просто си представете домино ефекта който ще последва!
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

pithtath

  • Гост
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #63 -: Октомври 26, 2009, 08:35:35 pm »
Идеята е добра но като има повече хора,защото без хора нищо не става.Кой ще ги вади тия кожи?Кой ще ги дере?
Вече ъпсурд да видим много тежке кожа на пазара,а тия епичните брони с кожи ще скочат като цени до габаритите на Мануел Урибе през 2007 година.За това ви моля мислете все едно играете шах-като мръднете една пешка първо вижте какво пази и какво покрива и просто си представете домино ефекта който ще последва!

Редно е цените да скочат поне тройно. След като стойността на един диамант не трябва да е повече от 1000 ( а всъщност е към 3000). Спомнете си времето преди пазара за диаманти кое и как се купуваше.

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #64 -: Октомври 26, 2009, 08:44:06 pm »
Редно е цените да скочат поне тройно. След като стойността на един диамант не трябва да е повече от 1000 ( а всъщност е към 3000). Спомнете си времето преди пазара за диаманти кое и как се купуваше.

Напълно съгласен.
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #65 -: Октомври 26, 2009, 09:12:50 pm »
Ама ако искам да копая камък категория 3 ,ще отида в провинция категория 3...Ако искам категория 2 - ще слезна в категория 2..Искам в категория 4 да си добивам ресурси категория 4...И ако ще ми се пада бонус да е камък категория 4..Пак казвам - значи всички други професии в провките добиват ресурси от съответната категория - само с камъните иначе..Всички ресурси без значение какъв е шанса да се добият , могат да се копаят , само камъните редки - не...Ами как да има баланс?!
Ахиле !
Много съм съгласен  с твоето мнение . Първо да споделя , че копая от три дена и само един сапфир ми е бонуса .
Тия дето се биха "изкопаха " повече камъни от мен . От три дена ми се е приискало да се преквалифицирам на миньор .
Миньорите добиват ресурси със същия шанс като при добив на камъни , но с малката разлика , че шанса им вместо 1-1 е по -голям и с натрупване на точки в професията се завишава . А при ювелира само копаенето остава . Едно кюлче стомана върви по 5000 злато, едно кюлче злато по 10000 , а за професията на бижутера при мен хвърчат по няколко .
Ако пусна на пазара един пръстен колко да му искам ? ???
На всичко отгоре ако икам да изкарам прилично бижу , което се харчи , то трябва да е с рубин .
Сега как да си набавя подобни камъни ?
От тези промени що горчилка ми се е насъбрала не е за разправяне .
Гъвкавост , гъвкавост , но тавана ми вече наближава .
 
Ивинявам се на екипа , но играта започна да ми прилича на ИО , а аз се махнах от там заради принудата да съм по 24 часа на линия . Исках спокойна игра , която да ме разсейва от ежедневието в работата  , а не от нещо , което го наподобява в най-грозния му вид .
Борба за надмощие и стъпкване на слабите . Това си го имам в изобилие .

С уважение към всички играчи : styrshel

П.п Извинявам се на всички несъгласни с мен за търпението да ми търпят словата . Това е моето виждане .

« Последна редакция: Октомври 26, 2009, 10:40:16 pm от styrshel »

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #66 -: Октомври 27, 2009, 09:13:55 am »
Тук си коментираме кожите - а как стои въпроса с костите?
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #67 -: Октомври 27, 2009, 11:54:57 am »
Аз малко тъп въпрос , ама да си попитам  :D Само в опасните зони ли ще бъдат пребалансирани съществата?

Rayh

  • Гост
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #68 -: Октомври 27, 2009, 12:36:27 pm »
едно предложение барем и бутове да добиват като ще ги дерат   *freak*

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #69 -: Октомври 27, 2009, 01:44:53 pm »
имам въпрос... прочетох във новините за промените и не разбрах коефицента на силата,който от утре ще се промени той е атрибута сила или обща сила на съперниците в зоните?

Rayh

  • Гост
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #70 -: Октомври 27, 2009, 01:53:55 pm »
всички показатели

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #71 -: Октомври 27, 2009, 02:41:01 pm »
Аз да се похваля ... промених малко стратегията и за ~12 битки съм с около 30-35к злато напред .
 

Неактивен d1saster

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 29
  • Karma: +2/-2
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #72 -: Октомври 27, 2009, 03:09:29 pm »
И как го направи, накичи се с пръстени за по-голям шанс злато ли?

ahilix

  • Гост
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #73 -: Октомври 27, 2009, 03:22:12 pm »
Аз да се похваля ... промених малко стратегията и за ~12 битки съм с около 30-35к злато напред .
 

Тихо ,бре..Сега ще намалят тотално дропа.. :-X Аз и без това взимам по 400 на битка.. *freak*

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #74 -: Октомври 27, 2009, 03:37:03 pm »
Аз да се похваля ... промених малко стратегията и за ~12 битки съм с около 30-35к злато напред .
 

сподели с невежите... :'(
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух