Автор Тема: Новите промени от 28.10  (Прочетена 22634 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #75 -: Октомври 27, 2009, 04:03:14 pm »
сподели с невежите... :'(
Засега е много малка представителната извадка , след малко повече опити ще съм сигурен че не е само въпрос на късмет.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #76 -: Октомври 27, 2009, 05:10:58 pm »
Значи можело...

Просто се иска малко напън и мислене...

Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #77 -: Октомври 27, 2009, 05:13:51 pm »
Значи можело...

Просто се иска малко напън и мислене...


не мисля, че е решение да се ходи на битка с пет наемника, а да се биеш с врагове няколко нива под теб...
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #78 -: Октомври 27, 2009, 05:20:32 pm »
не мисля, че е решение да се ходи на битка с пет наемника, а да се биеш с врагове няколко нива под теб...
И аз не мисля така.

Става по друг начин.
С проверка и анализ на подземията, с мислене за правилната комбинация и екипировка, както и за оптимално разпределяне на разходите.

В това отношение геймплеят е достатъчно балансиран.
Много се извинявам, но да се мрънка за всяко нещо вече наистина е несъстоятелно.

Щом като има хора, които могат да изкарат пари от играта и, то, както виждаме, доста, значи има достатъчно баланс.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #79 -: Октомври 27, 2009, 05:27:06 pm »
И аз не мисля така.

Става по друг начин.
С проверка и анализ на подземията, с мислене за правилната комбинация и екипировка, както и за оптимално разпределяне на разходите.

В това отношение геймплеят е достатъчно балансиран.
Много се извинявам, но да се мрънка за всяко нещо вече наистина е несъстоятелно.

Щом като има хора, които могат да изкарат пари от играта и, то, както виждаме, доста, значи има достатъчно баланс.

Моето уважение към вас , но тази игра се играе за удоволствие . А ако трябва направете курсове и на края да положиме изпит.Анализи ..  анализи.....Някак не ми се вижда морално да се биеш с 10 нива по ниски създания.Че за какво са ни тогава тези категорий  ???

ahilix

  • Гост
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #80 -: Октомври 27, 2009, 05:28:26 pm »
Значи можело...

Просто се иска малко напън и мислене...


Кое може?! Да бия два РЕДКИ моба 3 нива над мен и да взема 400 / ЧЕТИРИСТОТИН/ злато ли? Или да чакаме по 5 дни да рефрешнете едни ресурси?! Като смятате ,че нещо за което самия Крест написа ,че не е сигурен дали не е просто късмет е представително , в сравнение с това което Ви пишат 1000 други играча - ми добре..Взимайте тези ,дето са Ви удобни и се успокоявайте..Дето се вика , хайде сега вие на мен ли ще вярвате или на очите си.. *hmm*

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #81 -: Октомври 27, 2009, 05:30:18 pm »
Моето уважение към вас , но тази игра се играе за удоволствие . А ако трябва направете курсове и на края да положиме изпит.Анализи ..  анализи.....Някак не ми се вижда морално да се биеш с 10 нива по ниски създания.Че за какво са ни тогава тези категорий  ???

И 10 нива по-ниски да биеш пак не става заради модификатора на нивата. Нямам представа Крест как е докарал 30-35к печалба за 12 битки, но по-скоро бих го отдал на чист късмет отколкото на реална възможност да се биеш на печалба.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #82 -: Октомври 27, 2009, 05:31:59 pm »
Побеждавам 4 броя 37-39 в Офалия с 5 наемника за които давам 2000 злато да ги мъкна с мен,а като награда получавам 3000-4000 злато максимум.
После отиват за лекуване на 1,2 наемника и после започва - :?
Те обикновенните пускааха повече в мултистепенната зона. :-[
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #83 -: Октомври 27, 2009, 05:32:06 pm »
И 10 нива по-ниски да биеш пак не става заради модификатора на нивата. Нямам представа Крест как е докарал 30-35к печалба за 12 битки, но по-скоро бих го отдал на чист късмет отколкото на реална възможност да се биеш на печалба.

Срам ме беше да си кажа , че и те ме трепат  :D

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #84 -: Октомври 27, 2009, 05:32:23 pm »
По-скоро тези 12 битки са били с герои отколкото със същества ???
И 10 нива по-ниски да биеш пак не става заради модификатора на нивата. Нямам представа Крест как е докарал 30-35к печалба за 12 битки, но по-скоро бих го отдал на чист късмет отколкото на реална възможност да се биеш на печалба.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #85 -: Октомври 27, 2009, 05:32:33 pm »
И аз не мисля така.

Става по друг начин.
С проверка и анализ на подземията, с мислене за правилната комбинация и екипировка, както и за оптимално разпределяне на разходите.

В това отношение геймплеят е достатъчно балансиран.
Много се извинявам, но да се мрънка за всяко нещо вече наистина е несъстоятелно.

Щом като има хора, които могат да изкарат пари от играта и, то, както виждаме, доста, значи има достатъчно баланс.
не знаех, че съм от хората, които мрънкат за всяко нещо...  ::)
дискусията в тази тема е една от малкото градивни в играта
но щом това е мрънкане... ок
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

ahilix

  • Гост
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #86 -: Октомври 27, 2009, 05:33:50 pm »
И 10 нива по-ниски да биеш пак не става заради модификатора на нивата. Нямам представа Крест как е докарал 30-35к печалба за 12 битки, но по-скоро бих го отдал на чист късмет отколкото на реална възможност да се биеш на печалба.
Е не , да ми се сърди Митко ама това е пълно безобразие вече..Мина през Форума , прочете едно мнение на Крест за което ИЗРИЧНО е написано че не е представително , обвини всички тук че са без грам мозък и мисъл и напусна победоносно..Няма проблем..Та ресурсите ,кога ще се рефрешнат или в оная тема няма мнение заради което си заслужава да се отговори.. :(

П.П Лично на мен и двата поста на Отон в темата са  ми изключително обидни..Нито съм без мозък ,нито пък съм от хората които не могат да мислят че да чета подобни неща..Просто вече за нищо няма да пиша в тая игра..
« Последна редакция: Октомври 27, 2009, 05:44:32 pm от ahilix »

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #87 -: Октомври 27, 2009, 05:38:15 pm »
Е не , да ми се сърди Митко ама това е пълно безобразие вече..Мина през Форума , прочете едно мнение на Крест за което ИЗРИЧНО е написано че не е представително , обвини всички тук че са без грам мозък и мисъл и напусна победоносно..Няма проблем..Та ресурсите ,кога ще се рефрешнат или в оная тема няма мнение заради което си заслужава да се отговори.. :(
Дори не вземат под внимание, че има бъг с копаенето, за който съм споменал и не се копае над базово заложеното, дори да имаш повече от 200 точки в занаята.. Просто някои неща, като че ли само ей така ги поглеждат.. Другото .. един пост на Хаос свързан с това което бях споменал за обхвата на оръжията.. и за това същата работа.. Утре пак ще орежат занаятчиите и готово всичко ще е наред *WASSUP*
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

newcomer

  • Гост
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #88 -: Октомври 27, 2009, 05:47:33 pm »
Боже, колко мъка има по този свят, Боже...

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #89 -: Октомври 27, 2009, 06:00:31 pm »
Чудесен начин да комуникираш с хората които ти плащат заплатата. Само това ще кажа. Но за едно си прав, трябва да съм без грам мозък щом съм налял над 200 лв. за 1 месец в тази игра.