Автор Тема: Новите промени от 28.10  (Прочетена 22626 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #90 -: Октомври 27, 2009, 06:17:26 pm »
Моля, моля.

Не го избивайте сега на обидени, нито пък на това какво и колко плащате.

Чета форума почти по цял ден, причината да съм писал само в една тема, е, че цял ден се занимавам да вкарвам нови неща в играта.

Вече от няколко дни чета истерии, остри тонове, големи букви, искания, критики, които съвсем не са градивни и минаване на всякакви граници от хора, към които непрекъснато съм безкрайно толерантен.

Заплатата ми я плаща собственикът на фирмата, от къде той взема средствата за моята заплата не е мой проблем, моля ви, само не с тия реплики, гърмян заек съм.

Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #91 -: Октомври 27, 2009, 06:22:23 pm »
Не разбрах защо трябва да се повтори 100 пъти един и същ проблем от 1000 човека за да излезе накрая  някой
да се изяви като късметлия да спомене някаква незнайно от къде как и защо печалба
и изведнъж да се реши че всичко е ОК че в Аярската империя пърхат пеперудки и само тези които не си правят сметката не ги виждат,че чудовищата крият несметни богатства,че докато си копаеш ресурса няма да те оберат и много други вълшебни и приказни неща които на нас тъпите  люде ни убягват защото не можем да си правим сметката.Няма как да не сме обидени при положение че предпочетохте 1 неясен отговор пред всички други оплаквания.
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #92 -: Октомври 27, 2009, 06:29:00 pm »
Не разбрах защо трябва да се повтори 100 пъти един и същ проблем от 1000 човека за да излезе накрая  някой
да се изяви като късметлия да спомене някаква незнайно от къде как и защо печалба
и изведнъж да се реши че всичко е ОК че в Аярската империя пърхат пеперудки и само тези които не си правят сметката не ги виждат,че чудовищата крият несметни богатства,че докато си копаеш ресурса няма да те оберат и много други вълшебни и приказни неща които на нас тъпите  люде ни убягват защото не можем да си правим сметката.Няма как да не сме обидени при положение че предпочетохте 1 неясен отговор пред всички други оплаквания.
Вече неколкократно са написа, че ще има промени по баланса на чудовищата.

Но независимо от това, все пак, има хора, които успяват да играят и да оцеляват в тая игра.

Тук е моментът да заявя най-отговорно, че аз съм човек, а не съм машина.
И аз си имам някакви граници.

Ако спокойният тон във Форума не се запази, ще бъда принуден да предприема крайни мерки.
Уважавам мнението на всеки един човек от този форум, стига то да е поднесено в рамките на добрия тон.

Отново ще го кажа: Ако не спрете с истериите и с раздразнението си, ще се наложи да го правите на друго място.
Аз не съм отишъл в къщите ви да ви крещя и да ви давам тон в живота, много ви моля всички, не го правете и вие.

Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

darksith

  • Гост
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #93 -: Октомври 27, 2009, 06:29:59 pm »
Не разбрах защо трябва да се повтори 100 пъти един и същ проблем от 1000 човека за да излезе накрая  някой
да се изяви като късметлия да спомене някаква незнайно от къде как и защо печалба
и изведнъж да се реши че всичко е ОК че в Аярската империя пърхат пеперудки и само тези които не си правят сметката не ги виждат,че чудовищата крият несметни богатства,че докато си копаеш ресурса няма да те оберат и много други вълшебни и приказни неща които на нас тъпите  люде ни убягват защото не можем да си правим сметката.Няма как да не сме обидени при положение че предпочетохте 1 неясен отговор пред всички други оплаквания.
абсолютно си прав на неудобни въпроси не се отговаря ,питах преди доста време кога се очаква провинция 5 категория и нямам нито един отговор от екипа.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #94 -: Октомври 27, 2009, 06:34:05 pm »
абсолютно си прав на неудобни въпроси не се отговаря ,питах преди доста време кога се очаква провинция 5 категория и нямам нито един отговор от екипа.

На този въпрос кое му е неудобното ?

ahilix

  • Гост
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #95 -: Октомври 27, 2009, 06:34:55 pm »
Моля, моля.

Не го избивайте сега на обидени, нито пък на това какво и колко плащате.

Чета форума почти по цял ден, причината да съм писал само в една тема, е, че цял ден се занимавам да вкарвам нови неща в играта.

Вече от няколко дни чета истерии, остри тонове, големи букви, искания, критики, които съвсем не са градивни и минаване на всякакви граници от хора, към които непрекъснато съм безкрайно толерантен.

Заплатата ми я плаща собственикът на фирмата, от къде той взема средствата за моята заплата не е мой проблем, моля ви, само не с тия реплики, гърмян заек съм.


Напротив..Критиките са много градивни / или поне в една тема за баланса , подкрепени с факти и статистики/.Границите за това са граници - и от двете страни има хора..И понякога преминаването от страна на едните , води до обратни действия - равни по големина и обратни по посока..Но , както казах вече , спирам да пиша каквито и да е мнения препоръки и прочие..Прекалено много уважавам голяма част от Екипа като хора ,  за да си късаме нервите взаимно..Каквото направите като продукт - на това ще се радвате или не в последствие..И понеже отговорността си е ваша , правата са също ваши..

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #96 -: Октомври 27, 2009, 06:36:47 pm »
Моля, моля.

Не го избивайте сега на обидени, нито пък на това какво и колко плащате.

Чета форума почти по цял ден, причината да съм писал само в една тема, е, че цял ден се занимавам да вкарвам нови неща в играта.

Вече от няколко дни чета истерии, остри тонове, големи букви, искания, критики, които съвсем не са градивни и минаване на всякакви граници от хора, към които непрекъснато съм безкрайно толерантен.

Заплатата ми я плаща собственикът на фирмата, от къде той взема средствата за моята заплата не е мой проблем, моля ви, само не с тия реплики, гърмян заек съм.



Искам да ви задам съвсем културно 1 въпрос - някъде в тази тема http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=6931.0 да виждате истерии, остри тонове или критики, които не са градивни?
 Ако сте я прочел, би трябвало да сте забелязали, че всички мнения и анализи показват доста точно основните проблеми в играта понастоящем и са подкрепени с факти доказващи правотата им.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #97 -: Октомври 27, 2009, 06:38:15 pm »
Забелязах че няколко човека минаха и прочетаха темата от екипа,но отговор нямаше. *xxx*
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #98 -: Октомври 27, 2009, 06:43:28 pm »
Вече неколкократно са написа, че ще има промени по баланса на чудовищата.

Но независимо от това, все пак, има хора, които успяват да играят и да оцеляват в тая игра.

Тук е моментът да заявя най-отговорно, че аз съм човек, а не съм машина.
И аз си имам някакви граници.

Ако спокойният тон във Форума не се запази, ще бъда принуден да предприема крайни мерки.
Уважавам мнението на всеки един човек от този форум, стига то да е поднесено в рамките на добрия тон.

Отново ще го кажа: Ако не спрете с истериите и с раздразнението си, ще се наложи да го правите на друго място.
Аз не съм отишъл в къщите ви да ви крещя и да ви давам тон в живота, много ви моля всички, не го правете и вие.



Съжалявам ако съм Ви обидил или някой друг.Намерениато ми не е било такова или да крещя...съжалявам че сте го приели така.Не съм казал нищо за баланса на чудовищата.Не съм казал че не оцелявме.Просто изтъкнах факта че Вие предпочетохте един едничък човек пред всички нас за да обясня защо се почувствахме обидени
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #99 -: Октомври 27, 2009, 06:46:10 pm »
 - Занаятчийската категория вече ще бъде обвързана с категорията нива на героя. Това означава, че рецептата за обработка на ресурс в съпътстващата професия ще се дава като подарък на героя, когато влезе в съответната категория като ниво.
това ще означава ли че във 4 категория ще мога да изуча базовите рецепти наведнъж  ;D а тези по специалните ще ми ги пускат във битки ?

- I died to become immortal

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #100 -: Октомври 27, 2009, 06:48:52 pm »
Така понеже донякъде и моя пост е разбунил духовете ,  ще кажа само резултата от следващите 5 битки (преди 15 мин)след ремонт и съживяване на 2 наемника , рекапитулацията е от 5 битки +23230 злато без да съм продал някои от предметите които са паднали !
Пак казвам 15-20 битки не са гаранция , но тенденцията е добра... имайте предвид че  героя ми е 36 ниво с 5 наемника и тези битки сега са с 174% бонус за паднало злато като 3 (вече 2) от наемниците не са облечени изобщо- имаха оръжие от дроп  и бижута които закупих.
т.е. до максимума от 200% има още 26% не виждам поне за момента как мога да го карам с по-малко наемници ...но дори и само за пълнеж с един добре обурудван Пазител (с провокация) и Маг , не съм ползвал и една храна за цял ден .
Другата страна на въпроса е , че опита от тези ходове е много малък, но това злато дава възможност да комбинирам трудни битки за опит с леки такива за злато. Поне за тази разлика в нивата и както казах за по-малко от 20 битки мисля че е удачен вариант . Все пак да кажа там се ползват само наемниците нужни да спечелиш битката , това предполагам е ясно.
« Последна редакция: Октомври 27, 2009, 06:51:17 pm от krest »

Неактивен cuwabunga

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 298
  • Karma: +58/-57
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #101 -: Октомври 27, 2009, 06:56:16 pm »
Аз съм 35-то ниво без предмети с дроп и наемник.Вчера от 4 битки взех над 10000 без да купя нито една отвара.Всичко е въпрос на късмет.

Неактивен er

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +9/-8
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #102 -: Октомври 27, 2009, 06:57:26 pm »
При мен се оказа същото имам 3 наемника общо 179% и за 6 битки съм с 13400 злато напред 28 ниво без да продам падналия дроп

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #103 -: Октомври 27, 2009, 07:01:12 pm »
Така понеже донякъде и моя пост е разбунил духовете ,  ще кажа само резултата от следващите 5 битки (преди 15 мин)след ремонт и съживяване на 2 наемника , рекапитулацията е от 5 битки +23230 злато без да съм продал някои от предметите които са паднали !
Пак казвам 15-20 битки не са гаранция , но тенденцията е добра... имайте предвид че  героя ми е 36 ниво с 5 наемника и тези битки сега са с 174% бонус за паднало злато като 3 (вече 2) от наемниците не са облечени изобщо- имаха оръжие от дроп  и бижута които закупих.
т.е. до максимума от 200% има още 26% не виждам поне за момента как мога да го карам с по-малко наемници ...но дори и само за пълнеж с един добре обурудван Пазител (с провокация) и Маг , не съм ползвал и една храна за цял ден .
Другата страна на въпроса е , че опита от тези ходове е много малък, но това злато дава възможност да комбинирам трудни битки за опит с леки такива за злато. Поне за тази разлика в нивата и както казах за по-малко от 20 битки мисля че е удачен вариант . Все пак да кажа там се ползват само наемниците нужни да спечелиш битката , това предполагам е ясно.

Би ли публикувал 2-3 от пълните доклади.

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Новите промени от 28.10
« Отговор #104 -: Октомври 27, 2009, 07:05:24 pm »
Аз съм 35-то ниво без предмети с дроп и наемник.Вчера от 4 битки взех над 10000 без да купя нито една отвара.Всичко е въпрос на късмет.

Като минеш 40 ниво пак ще си говориме  ;) Тогава ще те питам колко злато си спечелил