Автор Тема: задача  (Прочетена 2078 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Did

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 18
  • Karma: +5/-3
    • Профил
задача
« -: Май 20, 2009, 08:26:48 pm »
Задачи


--------------------------------------------------------------------------------
Време е да отмъстим за загиналите ни другари, които паднаха жертва във войната срещу силите на злото в Мостът Релинг! Ако приемете задачата, трябва да тръгнете незабавно за там и да изтриете 14 броя Бандит - Стрелец от лицето на земята! Не проявявайте милост! Защото няма да получите такава от тях!

Награда:
Злато : 600 - 1000
.
  
Развитие на задачата  0 от 14  

Е да ама вече сигурно унищожих 10-15 бандита, а няма никакво развитие на задачата и дори го няма бутона да прекратя изпълнението й!
Господ чува молбите на хората, които искат да забравят омразата, но е глух за тези, които искат да избягат от любовта.

Rayh

  • Гост
Re:задача
« Отговор #1 -: Май 20, 2009, 08:31:24 pm »
Задачи


--------------------------------------------------------------------------------
Време е да отмъстим за загиналите ни другари, които паднаха жертва във войната срещу силите на злото в Мостът Релинг! Ако приемете задачата, трябва да тръгнете незабавно за там и да изтриете 14 броя Бандит - Стрелец от лицето на земята! Не проявявайте милост! Защото няма да получите такава от тях!

Награда:
Злато : 600 - 1000
.
  
Развитие на задачата  0 от 14  

Е да ама вече сигурно унищожих 10-15 бандита, а няма никакво развитие на задачата и дори го няма бутона да прекратя изпълнението й!

дали са точно такива

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:задача
« Отговор #2 -: Май 20, 2009, 08:35:57 pm »
Първо: трябва да отидеш на точното място - моста Релинг

Второ: да се сбиеш точно с този тип бандит - Бандит стрелец. Нищо друго не се зачита.

Ако и тогава има проблем, моля докладвай :)

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:задача
« Отговор #3 -: Май 20, 2009, 08:36:37 pm »
Задачи


--------------------------------------------------------------------------------
Време е да отмъстим за загиналите ни другари, които паднаха жертва във войната срещу силите на злото в Мостът Релинг! Ако приемете задачата, трябва да тръгнете незабавно за там и да изтриете 14 броя Бандит - Стрелец от лицето на земята! Не проявявайте милост! Защото няма да получите такава от тях!

Награда:
Злато : 600 - 1000
.
  
Развитие на задачата  0 от 14  

Е да ама вече сигурно унищожих 10-15 бандита, а няма никакво развитие на задачата и дори го няма бутона да прекратя изпълнението й!

Did явно трепеш от другия вид - Бандит-крадец. Там са два вида... Реално 2 години може да трепеш 2-рия вид, а не тези дето ти трябват за задачата. И никога незабравяй - Задачите не са задължителни!

За да откажеш задача отиди на меню: "Дневник на задачите" - там има бутон за спиране на задачата!
Успех на всички ни!
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен TZAR_Kaloian

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 11
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Re:задача
« Отговор #4 -: Май 20, 2009, 08:38:32 pm »
Да,и на мен ми е така,тъкмо мислех да пускам нова тема,имам задача в която се изисква да се убият 4 Обикновен крадеца в Лагерът на Черепа,да,ама аз избих на 5-6 такива крадци на това място,и не ги отчита  :(

Неактивен Did

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 18
  • Karma: +5/-3
    • Профил
Re:задача
« Отговор #5 -: Май 20, 2009, 08:44:47 pm »
Объркала съм мястото :)
Благодаря на всички! Заключвам
Господ чува молбите на хората, които искат да забравят омразата, но е глух за тези, които искат да избягат от любовта.