Автор Тема: кожари  (Прочетена 2754 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
кожари
« -: Октомври 27, 2009, 08:02:00 pm »
след като видях нещата, които ще се въведат за кожарите и се сетих за следното: всички останали да не взимат кожи, но да оставят трупове на животните след себе си и кожарите да могат да отиват и да ги дерат без да се бият. Така всички професии ще се уравновесят и всички ще копаят/дерът. И съответно кожите също ще се изчерпват и ще зависи от самите играчи в коя зона колко кожи ще може да се дерът. Може да се направи и така, че труповете да седът до 48 часа (примерно) след убиването на животните, защото след това се вмирисват и разлагат => негодни кожи, в зоните със сняг може и повече да се задържат.

Така и всяка добре организирана гилдия ще може да си набавя кожи по-лесно... 10 играча отиват в определена зона с група от 3-4 животни, убиват по 30-40 и след това кожара им отива и ги одира.

очаквам мнения и се надявам да харесате предложението

Неактивен nrganev

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 188
  • Karma: +24/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:кожари
« Отговор #1 -: Октомври 27, 2009, 08:05:57 pm »
Ами ако на кожарите не им изиства точка то тогава те отново са с предимство, както е сега.
Но можеби може да се доизмисли нещо подобно, като например това което казваш но когато ходиш да има % да те засече някой вълк с двойни поражения, кръв и показатели.

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:кожари
« Отговор #2 -: Октомври 27, 2009, 08:09:33 pm »
е то да в този случеи да им взема точки... причерно с една точка да моще да одере 2-3 трупа или нещо подобно пак да може в опасните зони друг играч до го бие и да му вземе кожите

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:кожари
« Отговор #3 -: Октомври 27, 2009, 08:11:28 pm »
то и сега е предвидено в опасните да може да го атакуват докато дере кожи
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен Me4o

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 11
  • Karma: +2/-1
    • Профил
Re:кожари
« Отговор #4 -: Октомври 27, 2009, 08:44:53 pm »
Това е страхотно предложение. Така наистина ще има равнопоставеност между всички професии.

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:кожари
« Отговор #5 -: Октомври 28, 2009, 11:22:32 am »
след като видях нещата, които ще се въведат за кожарите и се сетих за следното: всички останали да не взимат кожи, но да оставят трупове на животните след себе си и кожарите да могат да отиват и да ги дерат без да се бият. Така всички професии ще се уравновесят и всички ще копаят/дерът. И съответно кожите също ще се изчерпват и ще зависи от самите играчи в коя зона колко кожи ще може да се дерът. Може да се направи и така, че труповете да седът до 48 часа (примерно) след убиването на животните, защото след това се вмирисват и разлагат => негодни кожи, в зоните със сняг може и повече да се задържат.

Така и всяка добре организирана гилдия ще може да си набавя кожи по-лесно... 10 играча отиват в определена зона с група от 3-4 животни, убиват по 30-40 и след това кожара им отива и ги одира.

очаквам мнения и се надявам да харесате предложението

Не смятам че е толкова страхотно.За да стане това трябва да почне да се води статистка на умрелите животни която ще натовари много и плюс това  в 1 зона има 200 убит добитък и ипървия кожар който отиде там ще ги взима всичките.Много дизбалансирано ми се струва
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:кожари
« Отговор #6 -: Октомври 28, 2009, 11:29:52 am »
ако изисква точки за действие както и трябва да е няма да може да ги вземе всичките, ще стане както при другите ресурси. А от техническа гледна точка немога д кажа нищо защото съм некомпетентен... там програмистите и хората които имат необходимите знания в тази област ще кажат

Неактивен nikoi

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 208
  • Karma: +15/-24
    • Профил
    • Ел. поща
Re:кожари
« Отговор #7 -: Октомври 28, 2009, 11:36:15 am »
Намене ми харесва предложението. А относно натоварването мисля че трябва труповете да се запазват примерно по 1 или половин час защото иначе пак става по изгодно за кожарите.

Неактивен untake

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 242
  • Karma: +19/-41
    • Профил
Re:кожари
« Отговор #8 -: Октомври 28, 2009, 01:36:03 pm »
Харесва ми. :)

Неактивен muratito

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 309
  • Karma: +25/-58
    • Профил
Re:кожари
« Отговор #9 -: Октомври 28, 2009, 10:17:51 pm »
според мен трябва да е:
отива героя(кожар)побеждава си животните и си ги одира,ако си трагне труповете изчезват.
така е най логично и чесно.
дайте вотче PLS
http://muratito.mondozoo.com

Неактивен uB4oOoo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 154
  • Karma: +11/-43
    • Профил
Re:кожари
« Отговор #10 -: Октомври 31, 2009, 04:34:25 pm »
Така Играта ще почне да се забавя ... ще се отварят по бавно страниците ... е то зависи и от интернета ... но когато примерно 50 човека са си оставили зад тях по 1 кожа замисли се какъф лаг ще предобиие играта ... Така мисля аз но незнам ... и аз съм кожар но мисля че това е безмислено ...

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:кожари
« Отговор #11 -: Октомври 31, 2009, 05:06:06 pm »
Съгласен съм с теб ... и аз мисля че е безмислено, и аз съм кожар, и двамата сме в бетата ...  *freak* *freak* *freak*

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:кожари
« Отговор #12 -: Ноември 02, 2009, 11:19:13 am »
Не смятам че е толкова страхотно.За да стане това трябва да почне да се води статистка на умрелите животни която ще натовари много и плюс това  в 1 зона има 200 убит добитък и ипървия кожар който отиде там ще ги взима всичките.Много дизбалансирано ми се струва
Абсолютно правилно.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts