Автор Тема: Критики и коментари относно баланса и промените в геймплея.  (Прочетена 137830 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Няма да е зле. ::)
Ето го и максималният шанс за изработка.
Предмет
Шанс за създаване:
Рядък %25.30
Легендарен %12.65
Епичен %6.33
Приблизително 44%.
Би трябвало на всеки 2,3 предмет да излиза различно от обикновен! 8)
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Нападенията в "опасните" зони са си пълна мистерия. Просто излиза едно съобщение нападна те персонажа Х, победи те, взе ти златото и това е. Не може ли да се вижда поне някакъв рапорт от битката, кой с колко наемника е бил и такива неща. А и след като аз съм в тази зона за да копая камъни не разбирам защо героя ми автоматично се връща в града

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Неможе всичко наведнъж да направят,работят по всичко.
Докладите ще претърпят промени 100%,но кога незнаем.
Аз лично който нападна ако ми е приятелче му давам доклада да си прави сметка що пада. :D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Нападенията в "опасните" зони са си пълна мистерия. Просто излиза едно съобщение нападна те персонажа Х, победи те, взе ти златото и това е. Не може ли да се вижда поне някакъв рапорт от битката, кой с колко наемника е бил и такива неща. А и след като аз съм в тази зона за да копая камъни не разбирам защо героя ми автоматично се връща в града

Аз дори не получавам и такова съобщение. Като ме нападне някой разбирам за това само от факта, че героя ми се връща в града. Нито съобщение нито нищо  ???

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
съобщението идва в прозореца на чата, като системно съобщение
но понякога само премигва и толкова... :(
дано направят доклади като хората
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Аз дори не получавам и такова съобщение. Като ме нападне някой разбирам за това само от факта, че героя ми се връща в града. Нито съобщение нито нищо  ???
Това е защото го праща в чата и там като рефрешваш може и да не го виждаш или да не се появи.Но по-добре е да  праща примерно синьо писмо и вътре доклада от битката.
Но това ще стане по-късен етап.Сега просто да отчита колко и какво в чата. *UNDECIDED* :(
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
съобщението идва в прозореца на чата, като системно съобщение
но понякога само премигва и толкова... :(
дано направят доклади като хората
Естествено че ще ги направят като хората.В този вид пълен смях. :D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Само да не е компромисно решение- текста от доклада в чата  *hihi*

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
А, защо при бързото приключване цената на исканите диаманти не намалява с намаляне на времето, както е при обработката на ресурси :(
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Така и не получих точен и конкретен отговор на въпроса, смята ли екипа че е нормално и че така и трябва да бъде  - да не мога да побеждавам противници 33-36 ниво с 5 наемника през 75% от битките? Да не говорим че съм целия напомпан с диамантените колби. А когато победя, и съм с над 250% за дроп на злато да взимам между 1500 и 4000 злато? И то когато съм победил 3 редки моба?

Явно този проблем съществува само при воините. Мобовете имат някакви безумни количества ловкост, което е ОК за стрелци и мистици (ще рече около 90% от играчите 4та категория). Ще има ли промени в тези насоки или Everything is working as intended?

Благодаря предварително.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
А, защо при бързото приключване цената на исканите диаманти не намалява с намаляне на времето, както е при обработката на ресурси :(
Можем да направим и тази опция.
Не е проблем.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Мен ми е интересно дазнам дали има модификатор на наемниците.
Тоест ако те са 38-39 ниво и играча 35 и бие 33-36 му пада по-малко злато.
Аз бия 37-39 и немога да знам. ???
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Така и не получих точен и конкретен отговор на въпроса, смята ли екипа че е нормално и че така и трябва да бъде  - да не мога да побеждавам противници 33-36 ниво с 5 наемника през 75% от битките? Да не говорим че съм целия напомпан с диамантените колби. А когато победя, и съм с над 250% за дроп на злато да взимам между 1500 и 4000 злато? И то когато съм победил 3 редки моба?

Явно този проблем съществува само при воините. Мобовете имат някакви безумни количества ловкост, което е ОК за стрелци и мистици (ще рече около 90% от играчите 4та категория). Ще има ли промени в тези насоки или Everything is working as intended?

Благодаря предварително.
Пробвайте да биете хуманоиди.
Според мен биете зверове, при които златото е по-малко за сметка на кожи и кости.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Напротив, бия само Степни воини и Мародери. Пиратите главорези просто ми е невъзможно да победя. Може да разгледате логовете от битките ми - просто е отчайващо.

darksith

  • Гост
Напротив, бия само Степни воини и Мародери. Пиратите главорези просто ми е невъзможно да победя. Може да разгледате логовете от битките ми - просто е отчайващо.
тбор 1 е победител!
Статистика на битката за darksith:
Успешни/Атаки: 5/19
Общо нанесени щети: 5277.0341333333
Критични удари: 3
Статистика на битката за Пират главорез:
Успешни/Атаки: 2/19
Общо нанесени щети: 991.092
Критични удари: 0
Статистика на битката за Пират главорез:
Успешни/Атаки: 0/2
Общо нанесени щети: 0
Критични удари: 0
Статистика на битката за Пират главорез:
Успешни/Атаки: 0/4
Общо нанесени щети: 0
Критични удари: 0
Статистика на битката за Пират главорез - Стрелец:
Успешни/Атаки: 1/4
Общо нанесени щети: 203.268
Критични удари: 0
Статистика на битката за Пират главорез - Стрелец:
Успешни/Атаки: 1/6
Общо нанесени щети: 203.268
Критични удари: 0

Battle generation time: 0.107453 seconds.

EXP added : 1730(+56) to darksith
GOLD added : 1520 to darksith
това са 38 ниво с 2ма редки.Максимума ми е 5000 ама е рядкост.Без дроп пръстени но се бия сам.Според мен са малко ама това е положениеато.1500 голд  са само колбите за здраве и дух