Автор Тема: Критики и коментари относно баланса и промените в геймплея.  (Прочетена 123782 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Аз като съм 4та категория ще мога ли да изпълня Приключенията за 3та?
И ако не - защо са въведени подобни рестрикции? АКо може и повече информация относно след кое ниво Приключенията няма да могат да се правят.
Благодаря.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Дано в скоро време се обнови,иначе го считам за проблем.
Лека вечер Ви желая и успех утре с новите промени
Надявам се да няма бъгове!
Имам още 1 въпрос.От пирати в бариерата досега не е падало перла,поне при нас и още играчи.
Шанса същият ли е като останалите хуманоиди в съответните зони :?
Все пак са пирати и трябва да пускат повече ? :o
Е това е единствения камък който ми е паднал досега в т4 ... то някой ще реши че защитавам някаква кауза ама досега допълнителен камък от копане (над 80 хода) не ми е падал . Аз имах притеснения че там нещо не е наред ...  ???

ahilix

  • Гост
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=6931.30

Тъй като не вярвам повечето от колегите пак да си правят труда,  ето Ви темата..Който иска да чете ..Аз лично повече критики и предложения няма да правя, нито ще си правя труда да записвам и смятам ,за да има що годе достоверна статистика поне от това ,което правя....Не желая отново завоалирано който и да е и по какъвто и повод да е да ме изкарва малоумник и то само защото мнението на 99% процента от играчите е коренно противоположно на светлото бъдеще ,в което вече живеем, според някои...

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
С оглед въпроса за Орлово око, както и на няколко пъти повдигания преди за Вътрешен дух, моля да се разгледа самата механика и да се сложи един списък полезни факти относно нея (примерно един наемник/герой може само еднократно да бъде благословен/прокълнат със следните благословии/проклятия: ... ; Ловкостта сваля шанса за критичен удар, но динамичните умения- Засада и Отвръщане не се влияят; Умението Рев се прилага еднократно, дори и в групата няколко от героите/наемниците/чудовищата да го притежават; и въоще всякакви такива неща, които трябва да се знаят).

kokoko2

  • Гост
ще има ли на статистиката прати предмет
ако няма може ли да има

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Вцепеняването при мистиците как се проявява . Работи ли или и при него има проблем?
От докладите , които получавах /докато  имах  точки на него / не сработи нито веднъж.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Вцепеняването при мистиците как се проявява . Работи ли или и при него има проблем?
От докладите , които получавах /докато  имах  точки на него / не сработи нито веднъж.
Нямал си късмет,при мен шанса е 16% и доста пъти ги вцепенявам.
Работи си нормално!
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

darksith

  • Гост
според мен проблема е в въвеждането на сюжетните линии без да са на 100% готови и без да са въведени всички категории провинции.Преди точно седмица редовно си взимах +24 точки за деиствие а сега не виждам смисъл да си харча дори и тези.играта стана еднотипна и безинтересна(поне за мене)Решението е просто.Или оставете по една мултиетапна битка отключена за всяка категория (извън сюжетната линия)или изчакаите и ваведете сюжетните линии на веднъж с пускането на 5 категория

Неактивен artreia

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 245
  • Karma: +90/-342
    • Профил
    • Ел. поща
Би било добре да се увеличи малко дропа на кожи 4та категория. С или без пръстен за пуснат предмет гадинките не си дават дрешките и това е.
Днес от 15 битки имам паднали едва 10, които са достатъчни да се направят чифт ботуши и един колан.
С тези темпове - по 2 предмета на ден изработката на епичен предмет ще бъде невъзможна в близките няколко месеца...
« Последна редакция: Октомври 27, 2009, 11:52:56 pm от artreia »

ahilix

  • Гост
10 опита в опасна зона за добив на ресурс = липса на доклад , липса на ресурс... :)

Неактивен ShadowX

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +1/-3
    • Профил
    • Ел. поща
добре!От самото начало на новия ъпдате го написах това но явно ще трябва да го напиша и тук.Значи зоната във бунар 25-29 ниво по 5-6 гада в отбор зоната там долу е някъде (в момента съм на даскало и няма как да ви кажа с точност името) та там не ме пуска да се бия пише че съм голямо ниво за да се бия там.Каква изненада беше за мен когато се бих във 20-22 ниво зона :) айде моля погледнете това и има ли други хора с моя проблем

PS надявам се да се погледне и да се поправи ако е проблем пък ако не е едно обикновенно обяснение ми стига :) благодаря предварително  :) :) :) :) :)

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
добре!От самото начало на новия ъпдате го написах това но явно ще трябва да го напиша и тук.Значи зоната във бунар 25-29 ниво по 5-6 гада в отбор зоната там долу е някъде (в момента съм на даскало и няма как да ви кажа с точност името) та там не ме пуска да се бия пише че съм голямо ниво за да се бия там.Каква изненада беше за мен когато се бих във 20-22 ниво зона :) айде моля погледнете това и има ли други хора с моя проблем

PS надявам се да се погледне и да се поправи ако е проблем пък ако не е едно обикновенно обяснение ми стига :) благодаря предварително  :) :) :) :) :)
За многостепенните зони ,ако става дума за такава, има ограничение да сте поели задача от приключението, самото приключение обаче има ограничение ,че може да се започне до определено ниво .В момента не мога да кажа кое точно ниво е ограничението (преди мисля беше 16,26,36 съответно за  категорията на провинцията).

Неактивен ShadowX

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +1/-3
    • Профил
    • Ел. поща
Благодаря за бързата реакция :) сега остана само още един въпрос:Защо гадовете във 4та категория зоните са толкова силни...Имам предвид голям вълк и мечка стръвница и 2те ме бият без никакви проблеми да не говорим за хуманоидите че бонусите които съм спечелил не работят за тях понеже имат едно Зъл пред мародер или нещо такова незнам малко кофти е

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Аз като съм 4та категория ще мога ли да изпълня Приключенията за 3та?
И ако не - защо са въведени подобни рестрикции? АКо може и повече информация относно след кое ниво Приключенията няма да могат да се правят.
Благодаря.
Подробна информация относно приключенията вече е публикувана многократно в раздел Новини.
Моля, потърсете.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=6931.30

Тъй като не вярвам повечето от колегите пак да си правят труда,  ето Ви темата..Който иска да чете ..Аз лично повече критики и предложения няма да правя, нито ще си правя труда да записвам и смятам ,за да има що годе достоверна статистика поне от това ,което правя....Не желая отново завоалирано който и да е и по какъвто и повод да е да ме изкарва малоумник и то само защото мнението на 99% процента от играчите е коренно противоположно на светлото бъдеще ,в което вече живеем, според някои...
Разполагам с подробна статистическа разбивка на приходите и разходите за последните 24 часа.
Цифрите са прекалено много, за да ги публикувам всички, затова ще поместя само тези, които вълнуват хората във въпросната тема:

Статистиката е за 27.10.2009

Приходи:

Злато, пуснато от мобове категория 4: 1,994,583
Злато, придобито от убийства на герои категория 4: 113,124
Злато, получено от работа в таверната на герои категория 4: 735,773
Злато, получено от продажба на предмети от героите категория 4 в магазините: 1,506,927
Общо: 4,350,407

Разходи:

Злато, похарчено от героите категория 4 за купуване на предмети от магазините: 226,126
Злато, похарчено от героите категория 4 за закупуване на колби: 1,256,362
Злато, похарчено от героите категория 4 за купуване на наемници: 71,036
Злато, сложено в банката от героите категория 4: 11,170
Злато, похарчено от героите категория 4 за поправка на екипировка: 987,765
Злато, похарчено от героите в категория 4 за покупки от аукциона: 331,419
Злато, похарчено от героите за надници на наемниците: 216,616
Злато, похарчено от героите категория 4 за наеми и консумативи по къщата: 15,104
Злато, похарчено от героите за вноски в гилдиите: 14,121
Злато, похарчено от героите за услуги на Лечителите: 155,064
Общо: 3,115,598

Баланс: +1,234,809
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts