Автор Тема: Критики и коментари относно баланса и промените в геймплея.  (Прочетена 125537 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Кyky,ти май си куку наистина :D Сега по темата! В този форум сто пъти се каза,че още мощните предмети не са въведени,който влиза в форума знае,който не влиза не знае! Когато ги въведат някой от екипа ще пише,че са въведени!

Неактивен kyky

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +35/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Кyky,ти май си куку наистина :D Сега по темата! В този форум сто пъти се каза,че още мощните предмети не са въведени,който влиза в форума знае,който не влиза не знае! Когато ги въведат някой от екипа ще пише,че са въведени!

Прочети малко по-нагоре в постовете.
Не 100 а 3 пъти ми покажи ! Ти колко приключения си завършил бе отворко!?! Че си толкова голям специалист?!

newcomer

  • Гост
Привет куку. Приключенията в Категория 4 не са въведени все още и като се базирам на съобщението по долу предполагам, че сега Приключения в Категория 3 са ниво "тестване за оптимални награди" /тук цитирам/.
Ако всичко върви добре, до края на седмицата би трябвало да са въведени всички приключения от категория 3.
След тяхното въвеждане, приключенията трябва да се прегледат основно и да се изтестват няколко пъти, за да им сложим оптималните награди. След като това приключи, ще започнем да въвеждаме приключенията от категория 4.
Работата е времеемка и трудоемка, не се измислят толкова лесно и бързо интересни сюжети за тези приключения, всичко трябва да бъде много добре написано и изпипано.

Затова не мога да дам конкретен отговор като срок кога ще има приключения от Категория 4.
Ще направим всичко възможно да се вкарат възможно най-скоро.

Неактивен ChuckNorris

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Хм от мен един може би доста неинтересен въпрос по проблем, който някои хора ще сметнат за маловажен, :-[ но на мен ми е интересно да разбера ще е възможно ли, след като са въведени нови аватари, играчът да замени стария си аватар с нов? (държа да отбележа че новите изглеждат хиляди пъти по-добре от старите) ???

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Хм от мен един може би доста неинтересен въпрос по проблем, който някои хора ще сметнат за маловажен, :-[ но на мен ми е интересно да разбера ще е възможно ли, след като са въведени нови аватари, играчът да замени стария си аватар с нов? (държа да отбележа че новите изглеждат хиляди пъти по-добре от старите) ???

Да ще може. Доколкото знам старите аватари след смяната няма да могат да се запазят.

Неактивен ChuckNorris

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Не разбрах точно :-[ значи веднъж като съм си избрал аватар няма да мога да го сменя или ще мога? (за момента гледам е невъзможно да си сменя аватара, мога само цветове на дрехите и т.н. и фонове да сменявам.) Или ще може да се смени ама само ако имам премиум? (щото аз нямам  :D)

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Ще обясно,като за по прости като вас (шегувам се  *hihi*).Като си смениш аватара един път,повече няма да можеш да си избираш от старите аватари,които ползвате в момента! Те изчезват!

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Аватарите ще са вероятно на същия принцип както и сегашните, но те ще бъдат заменени с новите.
А избора на различен аватар се появява след специализация, но той е ограничен до възможност да запазите първоначалния си вид на героя или да го замените със вече специализиралия му еквивалент.Можете да разменяте аватарите неограничен брой пъти, както и фона.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Новите аватари не са въведени все още, но когато се въведат и направите своя избор с такъв, старият ви аватар няма да бъде запаметен от системата. Премиум или не --> това няма значение.

Неактивен ChuckNorris

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Благодаря за изчерпателното обяснение  ;).Problem solved.

Неактивен r3dboy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +35/-86
    • Профил
Новите аватари не са въведени все още, но когато се въведат и направите своя избор с такъв, старият ви аватар няма да бъде запаметен от системата. Премиум или не --> това няма значение.
а кога ще се въведът заедно с наградите от приключенията

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
значи ще дам 50 диаманта да пренаредя и ще ми натресете и нова визия що бе  ???


не стига че си плащам ами и фасона ще ми смените що  >:(

Кой ще ти сменя фасона ? Кога си плащал за аватар ? Предлагам ти да четеш внимателно преди да отправяш каквито и да било обвинения.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Изобщо към 20 пъти минимум. :o :D :D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Не но играч който със сигурност е пренарежал много повече от мен и теб заедно. :)
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Kilgor

  • Гост
За тези които незнаят, да кажа. Като си пренареждаш уменията (а не атрибутните точки ), избираш и специализация отново, съответно и аватар, защото заедно със нея върви и той.