Автор Тема: Критики и коментари относно баланса и промените в геймплея.  (Прочетена 125536 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен r3dboy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +35/-86
    • Профил
Здравейте !!!
Искам да попитам след като имам "премиум" имам един вид три раници (тоест мога да събирам повече атрибути), след като ми свърши "премиум" оставам само с една, интересувам се атрибутите губя ли ги, защото ги няма нито в "склад" нито в "дом" ? И още нещо, откакто е направен един вид рестарт или нещо като прочистване на играта  :) , самата игра много се забавя и, как да кажа, бъгва на моменти, в началото играта вървеше много гладко.
Благодаря за отделеното време, ще се радвам ако ми отговорите на въпроса.
ами значи като ти сварши премиума нещата от др раници не се губят просто си остават там в 2 и 3 но само като станеш пак премиум можеш да ги вземеш

Неактивен merov1993

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Много благодаря за отговора Ви. :)

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
ами значи като ти сварши премиума нещата от др раници не се губят просто си остават там в 2 и 3 но само като станеш пак премиум можеш да ги вземеш
Напълно вярно,но ако : имаш дом и премиум  и ти свърши премиума и след това ти свърши наема на дома предметите си заминават директно.Като се пребрах от почивка ме клатнаха 6 сапфира и над 200 складирани камъчета  :D
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Напълно вярно,но ако : имаш дом и премиум  и ти свърши премиума и след това ти свърши наема на дома предметите си заминават директно.Като се пребрах от почивка ме клатнаха 6 сапфира и над 200 складирани камъчета  :D
Няма такова положение ! След като Ви изтече наема (независимо дали имате Премиум) предметите от къщата се прехвърлят в склада Ви , ако не ги преместите от там обаче (след седмица) се губят .
Достатъчно е било само да предплатите наема за периода в който Ви няма.

Неактивен nikoi

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 208
  • Karma: +15/-24
    • Профил
    • Ел. поща
И аз това се питам?? :(

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
1. Да, ще има - то е следващото, което ще се появи. (в крайна сметка навсякъде ще има)
2. Да, ще се раздвижи, но след нова година - има доста голямо разширение планувано, евентуално ще е на два етапа.
3. И то е за след нова година, за съжаление.

До нова година трябва да пуснем 1 Категория 5 провинция с приключение, както и това в Офалия. Отделно ще се довършат доста неща, които в момента са на различни етапи на довършване, но не смея да се ангажирам с конкретни примери..

Неактивен tututu

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 640
  • Karma: +47/-90
  • Любимата ми игра
    • Профил
кога е той?
Дано партито го пуснете до рожденния ми ден  :D :D

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Само да не е 2013,че 2012 е краят на светът и няма да може да видим новите провинции :D

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Относно новия пазар - има ли възможност по някакъв начин да се сортира списъкът с ресурсите...
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Критики и коментари относно баланса и про&
« Отговор #219 -: Януари 19, 2010, 08:20:50 pm »
Супер объркано е така , никакъв ред на ресурсите няма.Да не ти се налага да си търсиш нещо  *hihi*. Предполагам ще го оправят скоро. А ако направят да може да се избира м/у стария и новия начин на битка ще е най-добре.
« Последна редакция: Януари 19, 2010, 08:49:43 pm от Dilo »

Неактивен infinityyy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 503
  • Karma: +56/-75
    • Профил
Това с ресурсите ако може поне някак да се извадят по категории ще е доста по удобно .. че сега е голяма обърквация  *xxx* *xxx*

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Имам една лека забележка,относно рецепта от 5к,а по точно рецептата за обсидианен вулканичен пръстен или амулет.С въпросната рецепта с базов бонус 27 жизненост и 15 точност се обезмисли и на теория и на практика(погледнете бижутерите 5к какво коват в 90% от случаите,може би и в повече),коването на други бижута 5к.Въпреки че ползвам пръстен от същия вид ми се струва леко недомислено наличието на подобна рецепта.Няма герой в ИХ за който жизнеността +точността да не са най-важните атрибути.Предполагам някой ще контрира че ловкостта е важна също,да така е но в другите обсидианени рецепти базата е 15ловкост/15точност примерно и при положение че във въпросната вулканична рецепта е включена точността като база,едва ли някой ще кове рецепта с базови бонуси 30 атрибутни точки вместо 42.Всеки сам може да сметне каква става разликата при дублиране на базовите бонуси в легендарно или епично бижу.Може би вариант с пускане на нова подобна рецепта с жизненост +ловкост или завишаване на базовите бонуси на другите обсидианени и изящни  рецепти отново би осмислило опитите да се коват бижута от тях.

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Имам една лека забележка,относно рецепта от 5к,а по точно рецептата за обсидианен вулканичен пръстен или амулет.С въпросната рецепта с базов бонус 27 жизненост и 15 точност се обезмисли и на теория и на практика(погледнете бижутерите 5к какво коват в 90% от случаите,може би и в повече),коването на други бижута 5к.Въпреки че ползвам пръстен от същия вид ми се струва леко недомислено наличието на подобна рецепта.Няма герой в ИХ за който жизнеността +точността да не са най-важните атрибути.Предполагам някой ще контрира че ловкостта е важна също,да така е но в другите обсидианени рецепти базата е 15ловкост/15точност примерно и при положение че във въпросната вулканична рецепта е включена точността като база,едва ли някой ще кове рецепта с базови бонуси 30 атрибутни точки вместо 42.Всеки сам може да сметне каква става разликата при дублиране на базовите бонуси в легендарно или епично бижу.Може би вариант с пускане на нова подобна рецепта с жизненост +ловкост или завишаване на базовите бонуси на другите обсидианени и изящни  рецепти отново би осмислило опитите да се коват бижута от тях.
Така е, наистина не е справедливо, но може тази рецепта да се прави с 2 обсидиана

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Така е, наистина не е справедливо, но може тази рецепта да се прави с 2 обсидиана

Да ! Съгласен съм ... даже не 2 ами 20 ...  :(

Ти чуваш ли се ? Човека е казал че няма баланс, а ти искаш баланса да се премахне изцяло !? Кой нормален ще прави пръстен с 2 обидиана само зарад 12 жизненост повече ?! Незнам как изобщо ти хрумна ...  :(

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Относно пръстените и амулетите.Добавени са още 4
27 жизненост+15 ловкост (Пръстен и амулет)
27 жизненост+15 интелект(Пръстен и амулет)
И два еднократни
36 жизненост+14 ловкост+18 пуснат предмет (пръстен)
36 жизненост+14 ловкост+28 пуснато злато  (амулет)