Автор Тема: Критики и коментари относно баланса и промените в геймплея.  (Прочетена 136499 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Ами търсенето е голямо за това.Отделно като падат по-рядко при битки.А сапфири и рубини са ми падали и в 4-та и 5-та категория,а перли не са ми падали във 2ра и 3та.
« Последна редакция: Декември 23, 2010, 10:23:44 pm от Ivolver »

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Ми за кожарите е доста ощетено малко ,ама малко ;)

При положение ,че до сега (поне след 27ми ще е друго) трябваше да се биеш за да ти падат кожи. времето ,което дереш за 1 битка 1 мин отива :( Риска е голям да те праснат даже и да ги събереш 100 и да ги вземеш с бърза изработка:( Поне тоя нож да дава някаква скорост на дране :) Сръчко -хихихи
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Да прав си на мен в една опасна зона тръгнъх да дера кожи и ме нападнаха.Наистина ще е добре ако има такива ножове да дава скорост одиране както ботушите дават скорост придвижване :) :) :)
« Последна редакция: Декември 24, 2010, 02:40:20 pm от viruskiril »
viruskiril свят-2

Неактивен gerispa

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +4/-9
    • Профил
    • Ел. поща
Вземете се осазнайте играта напускат много играчи

Неактивен smith

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 19
  • Karma: +5/-2
    • Профил
    • Ел. поща
какво наложи такова драстично намаляване  на шанса за изработките , това ще доведе до огромно повишаване на цените им . много от героите които влизат в следжаща категория ще са зле оборудвани и ще им е невазможно да минат каквото и да е прикючение . освен това героите които са се оборудвали преди промените ще имат мн. голямо преимущество пред тези които сега ще се оборудват саотвтно интереса към играта ще намлее . на всички ни е ясно че направата на подобна игра е голяма инвестиция и е нормално да се печели от нея , от друга страна всики които играят подобни игри ги започват с намерението да се збавляват и им е ясно че за да им върви играта трябва да се бръкнат за някоя и друга пара . така че такива основни промени които  се правят трябва да са мн. добре обмислени за да имат всички равен старт и развитие в играта . има и други подобни които мгат да се коментират , но да не ставам многословен и досаден имате си доста работа по играта .

martin4000

  • Гост
Re:Критики и коментари относно баланса и про&
« Отговор #440 -: Декември 28, 2010, 05:18:53 pm »
Моля, тук, в тази тема, да пишат всички, които желаят да критикуват играта и да посочват къде грешим и какво трябва да оправим.

Пишете за каквото се сетите, но моля, спазвайте добрия тон.
Нека да запазим както градивното, така и взаимното си уважение.


 exterminator [57] Призрачен ловец [БЪГ] 17:41 28-12-10
приключение силата на кръвта 1 Отговори
Кога ще оправите БЪГА с това приключение силата на кръвта?2 ниво го минах награда няма.Казахте ми да пиша писах в форума и какво?Отдговор няма други играчи са го минали приключението а аз само пиша.
  Re: приключение силата на кръвта  17:44 28-12-10
  Ами ние не можем да го оправим. Ние сме играчи като тебе, програмистите са в форума, като го видят ще го оправят...
 
« Последна редакция: Декември 28, 2010, 05:52:41 pm от martin4000 »

Неактивен smith

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 19
  • Karma: +5/-2
    • Профил
    • Ел. поща
какво се случва със ресурсите които сме ги копували , копали , обработвали тоест губили сме много ходове и злато , които са  в наличност и сега се оказва че са неизползваеми за пета категория а по точно за брони ?

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Какъв ресурс си купувал за брони?

Въглищата от 3 месеца на 700-1200 за парче(за кюлчета)
Камъчета от 3 месеца на 1500-7000 за парче


Ти да не си някакъв спекулант,че от 2 седмици от както споменаха ,че ще има промяна не можа да ги продадеш  *hihi*

Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен smith

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 19
  • Karma: +5/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Какъв ресурс си купувал за брони?

Въглищата от 3 месеца на 700-1200 за парче(за кюлчета)
Камъчета от 3 месеца на 1500-7000 за парче


Ти да не си някакъв спекулант,че от 2 седмици от както споменаха ,че ще има промяна не можа да ги продадеш  *hihi*


амии спекулант тва па от каде ти доиде на ум , за маистория си бех сабрал , не мислех че така 6е отрежат наличните ресурси в героите

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
То и аз правя ,но пък за 10-20 въглища на миньора ми няма да се кой знае каква тежест за бюджета му  *hihi* имал си взел си.Знаеш ,че ще има промяна и беше редно да се освободиш от тях. ;D
Ако ще връщат играта назад ,за да си поправиш грешката моля те ,ама много-кажи им да я върнат и към 2009 по това време-тогава диаманта беше на 17-20к златце-ееееееех спомени  *hihi*
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

martin4000

  • Гост
Моля, тук, в тази тема, да пишат всички, които желаят да критикуват играта и да посочват къде грешим и какво трябва да оправим.

Пишете за каквото се сетите, но моля, спазвайте добрия тон.
Нека да запазим както градивното, така и взаимното си уважение.


Нормално ли е да направя 15 опита от които 11 със жълт чук за 2 категория и след като съм правил епични предмети от 2 кат. сега само обикновенни?Това да не е защото е от мисия ли какво?И съм на място където дава допълнителен бонус към изработката.Дали един чук ще ми стигне в опити?

Shivers

  • Гост
А епични предмети 2-ра категория категория си правил така ли ?

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Искам да започна този пост с едно пожелание за успешна нова година на екипа и играчите.

След което за мое съжаление трябва да започна с критиките.
Цялостната концепция на Кървавият замък за момента е напълно абсурдна. Предполагаше се, че този замък ще е така да се каже "crown jewel" сред замъците, най-печелившият и носещият най-много облаги и предимства на гилдията, която го държи, за да си заслужава и усилието за удържането му срещу вълните мобове и конкурентните гилдии. За момента простата сметка показва, че това е едно пълно фиаско. За момента са похарчени около 200-300 милиона злато и неизвестно количество диаманти от гилдията за този замък. При максимална зададена такса - 30 (няма да е лошо да уточните това 30 процент ли е, какво е) гилдията печели по около 2300 злато на изкопан кристал и то в случаите, когато изобщо работи тази такса, а тя в 80% от времето дори не работи. От 2те споменати по горе числа лесно може да се сметне, че само за да избием вложеното злато от тази мина трябва да се изкопаят над 100 000 кристала, което при процента на копаене е не абсурдно, а смешно дори. Да не говорим, че в момента близо половината от тези 2300 на кристал приход идват от героите на гилдията собственик. И тук вече съвсем ми се губи идеята - да плащаш, за да копаеш в собствените ти мини. Да не говорим за текущите разходи по набиране, екипиране и поддръжка на стражи - приходите в момента дори това не могат да покрият. А междувременно атаките на мобовете вървят, тоест скъсява ни се срока на използване на замъка, и в тази връзка няма да е лошо да помислите за едно рестартиране на вълните след като евентуално оправите всички бъгове и промените икономическата концепция на този замък.
Не би било лошо да обмислите и вариянта освен финансови облаги, гилдията собственик да получава и някакъв малък брой кристали на ден. Също така тъй като не могат да се строят сгради в града, няма да е лошо приходите от таверната и магазините да влизат директно в хазната или поне % от тях.
И още едно предложение за замъците като цяло - няма да е лошо на героите които се бият на територията на дадена гилдия, да им бъде удържан някакъв малък % от дропа на злато ( може да е дори под 1%, което няма да намали почти по никакъв начин приходите на героите, но ще направи замъците още по привлекателни и борбата за тях по успорвана)

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Безумно е предметите с кристал да изчезват като им падне здравината!!!!

Условията за да имаш 1 епик с камък са достатъчно огромни, че и предмета да се губи?? Изобщо не смятам че е добре обосновано решение.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Да според мене трябва да се измисли нещо в тази насока.Примерно всяка броня да си има определена здравина и като падне да може да се ремонтира само в кървавият замък а повечето пари може да отиват в гилдията собственик нали се оплаквате че липсват печалби от този замък.Като ремонта да е по-голям може би  :D
Или другият вариант да се ремонтира с още един кървав кристал така всеки ще стой доста дълго време в замъка и пак ще има средства за гилдията която го държи.И със всеки ремонт да има 1% шанс да получи 2-4 произволни атрибута отгоре  :D
Абе все може да се измисли нещо стига екипа да има желание да промени това.