Автор Тема: Критики и коментари относно баланса и промените в геймплея.  (Прочетена 125520 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pithtath

  • Гост
1. Написал съм го така, че да не си внушавате, че е обида.
2. Явно не съм се справил добре.
3. Крайно време е да разберете всички, че аз не обиждам хората. Никога!

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
2.1: Купуване на диаманти със злато от...
2.1.1: ... продажба на ресурси (мултита, наситен пазар, майсторите ще имат полза)
2.1.2: ... битки (отвреме-навреме падат и свестни предмети)
2.1.3: ... игра в таверната
2.2: Диаманти от награди за помощ при развитието на играта...
2.2.1: ... с докладване на възможни методи за експлоатация (спестява бан, а и самата награда е по-изгодна от самата експлоатация)
2.2.2: ... в Задай Въпрос
2.2.3: ... по разни други начини
2.3: Диаманти от...
2.3.1: ... платени томболи (подобно на тази с "подаръците")
2.3.2: ... неплатени томболи (прогноза за мачове от световното, както в ИО преди време)


Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
2.2.1: ... с докладване на възможни методи за експлоатация (спестява бан, а и самата награда е по-изгодна от самата експлоатация)



Това би ли го пояснил, както и къде да пишеме, ако откриеме бъгче. За всичко останало съм съгласен с теб.


П.П. А ако смс-ите бяха по 2 лева (диаманти за 2 лева също, 15 или там колкото се пада) щеше да е много приятно, най-вече за дечицата с лоши татковци  *freak*

Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
С ЛС до СМ или на пощата за поддръжка. За много сериозни пропуски за експлойт.  Ако не ти обърнат внимание, не настоявай, че е сериозно. Че има един, който е изключително разбран и отзивчив човек.

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Това са те 25%-те шанс за успех ....
Отбор 2 е победител!
Статистика на битката за Sharp_Shooter:
Успешни/Атаки: 2/26
Общо нанесени щети: 792.82875
Критични удари: 0
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен shootercheto

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +12/-21
    • Профил
    • Ел. поща
Това са те 25%-те шанс за успех ....
Отбор 2 е победител!
Статистика на битката за Sharp_Shooter:
Успешни/Атаки: 2/26
Общо нанесени щети: 792.82875
Критични удари: 0

Човека с който се биеш може да има и блок. Тогава % ти да удариш става по малък в зависимост от блока.  ;)

Неактивен bass

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +1/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Високи и ниски нива ? Това защо беше сложено ? Според мен няма смисъл .

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
според теб може да няма но има 1 НО

Неактивен bass

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +1/-2
    • Профил
    • Ел. поща
според теб може да няма но има 1 НО
И какво е това НО ?

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Има и още нещо когато имаш повече слава и си 30ниво ако някои 39ниво те предизвика почти 100% ще те победи
viruskiril свят-2

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Има и още нещо когато имаш повече слава и си 30ниво ако някои 39ниво те предизвика почти 100% ще те победи
Това е направено нарочно..
като натрупаш слава в к4, в к5 да ти падне и да трябва пак да я трупаш, че да има занимавка..
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен bass

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +1/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Момчета когато бях 23 левел победих един 30 левел така , че това за 100% прецента е малко преувеличено

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
И как точно си успял да се биеш с човек от по висока категория?? ;D ;D
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Искам да попитам след като се намали шанса за изработка на предмет не е ли нужно да се увеличи  процента на ордена на занаятчийте??? Или да му се намали цената евентуално на този орден?!?

Неактивен acop

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +7/-14
    • Профил
    • Ел. поща
Здравейте, използвам тази тема да предложа и помоля ръководството на играта да разяснят  на играчите точно какво може да се случва с атакуваните предни постове по време на атака.
Според правилата на играта и добре оформения IH help /за който ви поздравявам/ разбирам две неща:
1.   Предният пост на гилдията не може да бъде местен в друга провинция. Може единствено да бъде разрушен от лидерите на гилдията, което ще изпрати всички предмети от хранилището му в склада на този, който го е разрушил. Разрушаването струва определено количество злато.
2.   Промени в геймплея    2011-02-16 16:08:14
Считано от днес предните постове на гилдии няма да могат да бъдат разрушавани, докато са под атака.
От НЕказаното по-горе може ли да се заключи, че атакувания преден пост, по време на атака може да бъде преместен на някое свободно квадратче в същата провинция /ако приятелска гилдия го освободи и предостъпи/?
Има ли значение колко е развит този пост за да може да се мести от квадратче на квадратче по всяко време?
И ако е това местене е възможно бих си позволил да отправя препоръка относно геймплея:
Тази възможност да се премахне поради причината че предният пост става по-непревземаем от замъка.  Първо защото трудно ще го уцелиш къде е /шегувам се/ и второ и основно при местенето атаката към поста се прекратява и всичко започва отначало – нова организация, нови 30 часа. Това ощетява несправедливо атакуващата гилдия.
Разчитам бързо и точно да разясните това ново, поне на мен неизвестно до сега, правило в играта и ако сметнете препоръката ми за конструктивна да я вземете в предвид при следващите промени в геймплея. Благодаря ви.