Автор Тема: Критики и коментари относно баланса и промените в геймплея.  (Прочетена 125519 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Оф топик.
Чакай сега, Акоп, поправи ме ако греша: значи от това, че не сте успели с подлост да превземете чужд пост, се чувствате несправедливо ощетени - така ли?
Нападате поста в същата дата, час и минута, когато имаме много по-важна отбрана на замък другаде. Приемам, че сте използвали възможностите, които играта предлага - но защо вие не можете да приемете същото: че и ние сме използвали възможностите, които играта предлага.
Сраженията често се печелят от по-силните. Войните обаче задължително ги печелят по-умните. Нямате шанс.
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
И що пък трябва да е подло.И преди съм виждал как към една гилдия едновременно са пуснати 2 или 3 атаки от различни гилдии.Ка мислиш,че фионците загубиха Тъмногория от италиянците.
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен acop

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +7/-14
    • Профил
    • Ел. поща
Не бих нарекъл нашата или вашата постъпка като подлост. Прав си че щом правилата на играта позволяват такива неща всеки би могъл да се възползва от тях. Сметнах че това е мястото, където мога да напиша своя коментар относно правилата и да дам скромна препоръка на ръководството за тяхното подобряване. Мисля че правилата трябва да бъдат ясно и точно формулирани с цялата им пълнота за да не дават повод за такива дискусии.
А по отношение на шанса или малшанса и коефициента на интелигентност  на участващите в тази игра не мисля че тук му е мястото да ги коментираме.

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
И що пък трябва да е подло.
Защото и в живота става така. Щом като в реалността се нарича именно "подлост", защо в играта трябва да се нарича по друг начин? ???
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Две слаби гилдии се обединяват срещу една по-силна.Това подло ли е?
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Фалар-Тъмногория

Трябват 8 провинции път като мооже да се мине по горните 3-4
Нали уж имат общи граници
Или ако не се бъркам винаги съм миванал до там сега от фалар до ветровитите краища нагоре Офалия Симилия и тогава Тъмногория А сметенете от фарар до ветровитите краища са около още 4 провинции
viruskiril свят-2

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Ще помоля хората които нямат отношение към тези атаки да спрат с глупостите които пишат.
 Няма никакво преместване на пост,поста си е там където си беше и не е местен от месеци,явно има някакъв бъг заради който отпадат атаките.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=25028.0
Въобще не можете да лъжете обаче. *hmm*
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Явно можем,щом се хванахте на приказките за преместването.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Аве напраихте там някви шмекерии тва е ясно.Сега с местене ли или по друг начин вие си знаете.
« Последна редакция: Март 28, 2011, 11:04:25 am от ibrahim4o »
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Ще помоля екипа да даде становище относно бъга поради който отпаднаха две атаки към поста на гилдия Morska-Reacro в Пустинята на отчаянието за да не остават съмнения че гилдията "шмекерува"

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Явно можем,щом се хванахте на приказките за преместването.
Аз съм виновен, че се вързаха. :-[
От всички тези постове, атаки и т. н. не остана време да кажа на децата, че всъщност съм писател-фантаст - и като такъв много ме бива да измислям правдоподобни фантасмагории! *freak*
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Е как да не ти повярвам.Да ми го беше казал примерно Вируса(нищо лично) нямаше да му повярвам.Ама го каза човек,който знае какво говори(или поне така си мислех) *hmm*
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен acop

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +7/-14
    • Профил
    • Ел. поща
Не знам кой какъв писател е, но бих искал да чуя становището на администраторите в тази игра. Ако има такива правила с местене на поста да кажат, ако не да поемат отговорността по отношение на бъга.  Ако е бъг, защо точно тази атака се бъгна и дали има нещо общо с това че атаката беше точно към поста на гилдия Морска и защо не се бъгнаха двете атаки на нашета гилдия и някой тук да каже че няма привилегировани гилдии и това е просто един случаен бъг.
Защо не се бъгна другата атака или не се бъгнаха двете атаки?
Ще помоля да спрете с тези лакардии преместихме поста, не преместихме поста, базикаме се..................Нека ръководството да каже какво става. Всички играем в тази игра и от време на време си плащаме по нещо, може и не колкото другите но е от сърце..........

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Е, не съм "някой". Но ще кажа, че привилегировани гилдии няма. Привилегиите се дават умишлено и с ясна цел. Такива неща тук няма. Не мисля, че от екипа ще си играят надребно, облагодетелствайки нарочно тази или онази гилдия. Ако искаш, ми вярвай.

П.П:
(...)
Ако е бъг, защо точно тази атака се бъгна и дали има нещо общо с това че атаката беше точно към поста на гилдия Морска и защо не се бъгнаха двете атаки на нашета гилдия и някой тук да каже че няма привилегировани гилдии и това е просто един случаен бъг.
(...)

Преди да се пише в подобна тема е МНОГО хубаво да четем останалите залепени теми. Примерно тази, относно разпространяване на теории за конспирации. Чудя се дали едно евентуално наказание с оглед на горепосоченото пък ще бъде "протекционизъм на обръчи от играчи с елементи на реваншизъм". Нямате угодия.

« Последна редакция: Март 29, 2011, 12:59:16 am от Sheremetev »