Автор Тема: Критики и коментари относно баланса и промените в геймплея.  (Прочетена 136494 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:Критики и коментари относно баланса и про&
« Отговор #405 -: Ноември 19, 2010, 09:49:15 am »
1. съвсем нормално е някой с 6 нива над теб да те бие
2. герой chichovoto е пример как се бие в зона герой поголям с 7 нива (героя е мой) и с екипировка 1 ниво по голяма :)
   

Неактивен Boby_

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +16/-12
    • Профил
1. съвсем нормално е някой с 6 нива над теб да те бие
2. няма как някой  по-голяма категория да те атакува (пишеш глупости)
3. герой chichovoto е пример как се бие в зона герой поголям с 7 нива (героя е мой)

1. Разбира се - веднъж, два пъти, на третия път вече става досадно, а на четвъртия - доста тъпо.
2. Ако беше прочел какво точно съм написал, щеше да разбереш, че говоря за по-висока категория оборудване, а не за по-висока категория герой.
3. С малко късмет и срещу по-зле подготвен от теб герой всичко е възможно. Това не променя нещата.

Нищо от това, което пишеш, не може да ме убеди, че така осъществено, плячкосването прави играта по-интересна за мнозинството играчи.

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
не мисля че 1 играч може да говори от името на мнозинство :), аз пък ще ти кажа че повечето които познавам определено са за това плячкосване  :D
   

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Да бе, я ти се оборудвай, за да се защитиш от някой с шест нива и една категория екипировка по-високо от теб и ми покажи как става.
Достатъчно опасно ще е, ако може да те атакува всеки, който те засече, веднъж на час или на денонощие да речем. И не става дума за страх, а за досада - възможността за плачкосване е добра идея, но създава условия за злоупотреба с това, което именно се случва. Едно е една провинция да е опасна, друго - да не можеш да припариш там, щото някой 49-то ниво решил, че му е забавно да те напада, щом се появиш. Решението за мен лично е лесно - качвам нивата и сритвам задници, което и ще стане. Но това не променя факта, че има сериозен проблем в това отношение.
няма никакъв проблем, остави го да си изхарчи точките после ще гледа телевизия  :D

Неактивен Boby_

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +16/-12
    • Профил
няма никакъв проблем, остави го да си изхарчи точките после ще гледа телевизия  :D

Да, и това е вариант, макар че аз предпочитам друг - сменям временно провинцията и дебна удачен момент да се върна. Никой не е 24 часа онлайн все пак. :)

@Kiko80:
Това, което исках, е не да влизам в спор, а да си кажа мнението - темата се казва "Критики и коментари" и мисля, че точно това правя.

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Получих съобщение за промените след 27.12.2010 г. и искам да питам дали съм го дешифрирал правилно. И така:
- Легендарните предмети ще се оцветяват в жълто и ще имат 3 бонуса.
- Епичните предмети ще имат 4 бонуса, които ще са засилени спрямо досегашните.

Аз го прочетох така:
- Легендарните босове ще имат 3 бонуса - като сешните епични босове.
- Епичните босове ще имат 4 бонуса, които ще са засилени спрямо досегашните, но това не се отнася до сегашните герои в сегашните си доспехи, които ще трябва изцяло да се преоборудват, ако искат да ги победят.
Правилно ли съм разчел съобщението? :D
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Дискриминацията спрямо играчите които са под *5 ниво и не могат да се екипират за нужната категория е жестока :( Поне да имаше начин тия които са над *5 ниво да не могат да нападат тия които са под*5 ниво???? *hmm*

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
аиде стига, с добър комплект и в по-горната категория героя важи, виж ge4ito

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Какво да го гледам ,като ти се изтресе някой скапаняк 38 ниво на плячка с 4 стрелеца със залп,крит и орлово око както и да си се екипирал ще ти е малко трудно да се опънеш *hmm*

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
няма да се опъваш, били са ме като тупан аз наемници взимам в 5та  :D

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
говорим за новото ,което предстои. Тук няма смисъл да намисаме стари работи.Скапаняци има и са в очите на губещите ;D
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Ами искрено се надявам умните глави да са вмъкнали нещо на тая тема в нововъведенията които предстоят!!

newcomer

  • Гост
Дискриминацията спрямо играчите които са под *5 ниво и не могат да се екипират за нужната категория е жестока :( Поне да имаше начин тия които са над *5 ниво да не могат да нападат тия които са под*5 ниво???? *hmm*

Играчите под*5 ниво могат да екипират, както казаха някой господа преди мен комплекти от дадената категория и по такъв начин, заедно с добре подбрани и екипирани наемници биха станали трудна мишена за потенциални обирджии. Точно напротив правилния избор на наемници и екипировка биха ги превърнали набързо от дискриминирани в дискриминиращи :)

P.S. При предизвикателството - герой срещу герой - ситуацията е малко по-сложна.

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
А така ...комплекти викаш? :o Къде ги тия комплекти...:)))) Май ще отклониме темата към дропа  :D Уж бил засилен ама нещо не си личи :P

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Личеше си, ама минало свършено време  :D

Това се отнася поне за зан сет...преди падаше много сега въобще - екстра е  *freak*
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.