Автор Тема: Критики и коментари относно баланса и промените в геймплея.  (Прочетена 137782 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Безумно е предметите с кристал да изчезват като им падне здравината!!!!

Условията за да имаш 1 епик с камък са достатъчно огромни, че и предмета да се губи?? Изобщо не смятам че е добре обосновано решение.
Имам една много добра идея за този проблем. Решението е леко, приятно, не разваля концепцията на кървавият кристал и е по-безболезнено за играчите. След изчерпване здравината на кървавият предмет той се превръща в обикновен. От атрибутите му се премахват бонусите от кървавият кристал.
Сега остава някои от екипа да каже, че е технически възможно :)

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Абе наслушал съм се на какво ли не в тоя форум.... ама идеята на Хелфайър наистина си заслужава :)
Самото "превръщане" е хубаво да става срещу заплащане в Кървавия замък...
Но съм песимист,че екипа ще обърне внимание :)
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Shivers

  • Гост
Аз пък си мислех нещо от рода на поправката да се извършва срещу кървави кристали а на пари. :)

Неактивен monkata1

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +4/-29
    • Профил
според мен е добре да се чупят но много малко здравина имат поне да имат 5 или 10 пъти по голяма здравина от нормалните
ALL I WANT IS A LITTLE OF THE GOOD LIFE
ALL I NEED IS TO HAVE A GOOD TIME

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Цитат
Имам една много добра идея за този проблем. Решението е леко, приятно, не разваля концепцията на кървавият кристал и е по-безболезнено за играчите. След изчерпване здравината на кървавият предмет той се превръща в обикновен. От атрибутите му се премахват бонусите от кървавият кристал.
Сега остава някои от екипа да каже, че е технически възможно

Добра идея...за пореден път от твоята уста ;)

Вариант 1: Голяма здравина и когато тя свърши да си остават нещата такива каквито е трябвало да излезе по итема(трудна работа :( )

Вариант 2: Малка здравина  и поправката да е с кристал ,злато и там каквото друго се измисли от към ресурс
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Или сегашния вариант, в който рискът изобщо да си струва за майстора. Ако може да се поправя- достатъчно му е на героя да се докопа до такъв предмет, после- мулетарска история.

Тези предмети нарочно са такива- за специални случаи, а не за всекидневни битки по зоните. И да си прави човек сметка кога ще ползва подобно нещо. Аз даже съм изненадан, че меч за една ръка от К5 има показатели като за шеста, а здравината му е 250 точки.

Kilgor

  • Гост
Или сегашния вариант, в който рискът изобщо да си струва за майстора. Ако може да се поправя- достатъчно му е на героя да се докопа до такъв предмет, после- мулетарска история.

Тези предмети нарочно са такива- за специални случаи, а не за всекидневни битки по зоните. И да си прави човек сметка кога ще ползва подобно нещо. Аз даже съм изненадан, че меч за една ръка от К5 има показатели като за шеста, а здравината му е 250 точки.

Здравината може да е 250 точки, но след 2 загуби ще е 0. А при крепостни обсади, загубите са неизбежни и за най-силните. Остават предизвикателствата, жалко само че славата е безмислена към момента.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Здравината може да е 250 точки, но след 2 загуби ще е 0. А при крепостни обсади, загубите са неизбежни и за най-силните. Остават предизвикателствата, жалко само че славата е безмислена към момента.
Точно в това е проблема здравината!Хубаво е да се намали здравината на всичките предмети като се отнема по 1 точка здравина на битка не да бъде на прозволен принцип и да се чупи за щяло и нещяло!
« Последна редакция: Януари 03, 2011, 06:01:58 pm от desperado16 »

newcomer

  • Гост
Или сегашния вариант, в който рискът изобщо да си струва за майстора. Ако може да се поправя- достатъчно му е на героя да се докопа до такъв предмет, после- мулетарска история.

Тези предмети нарочно са такива- за специални случаи, а не за всекидневни битки по зоните. И да си прави човек сметка кога ще ползва подобно нещо. Аз даже съм изненадан, че меч за една ръка от К5 има показатели като за шеста, а здравината му е 250 точки.

Точно така. Поради уникалността си тези предмети ще бъдат използвани само в изключителни случаи, като обсади на замъци, бъдещите супер NPC босове, които всички чакаме и т.н. Ако останат в играта, т.е. могат да се ремонтират както обикновените предмети, рано или късно всичко живо което може да си позволи разбира се разходите, ще се оборудва с кървави предмети. Ще отнеме малко време разбира се, но точно това ще стане. Обикновените епични просто ще потънат в забвение :) Може би единствено здравината подлежи на някаква дискусия?

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
А може би аз пак ще подхвана темата за инфлЯцията... преди си беше хубаво, като се губеха само 10% от здравината при загуба. А пък в едни времена, за които си е еретично да говоря вече, се губеше само по 1 точка, независимо от изхода.

Неактивен assence

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 44
  • Karma: +5/-24
    • Профил
    • Ел. поща
ето едно предложение за екипа :
занаятчийските сетове да могат да се ползват и с обикновенни чукове,така всеки ще има право на избор колко диаманта да похарчи 25-50 или да дава злато за ресурси в пъти повече  ;D
Понякога е по-добре да си държиш устата затворена, за да те мислят за глупак, отколкото да я отвориш и да го докажеш.   ;)
   
2010-12-25 13:51:44 , System    [Отговор]       [Затваряне]   
Успешно купихте 250 Ферованадиево кюлче за 22553 злато

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Ето резулата от най-новите нововъведения:




Занаятчийството съвсем го закопахте, браво! Или въведете някакви постоянни цени на ресурсите, на чиято база се определя данъка или намалете процента на същия. Иначе си е поредното безумие  *hihi*

Неактивен stanyo69

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +75/-310
    • Профил
не се стресирай, ако ще и 50 млн. да е .Работата отива към бой, харчиш 1 ход и се надяваш тоя дето копа да е добил кристал

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Е ти какво искаш като се продава за 7млн парчето ??? От 0 до 30% е таксата/депозит/.  Ако гилдията собственик реши може и нищо да не плащаш/а навярно ще реши, защото и тя плаща същото/. Това със сигурност ще има положителен ефект :)

Неактивен Lubopitko

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 213
  • Karma: +70/-52
    • Профил
Опитваме се да бъдем съвсем добронамерени към всички играчи. Без да сме пипали нищо по таксите, вчера депозита за копане беше 2 злато, днес е милион и половина. Нямаме обяснение защо се получава така
Предложеният от Вас на аукциона Обсидианен вулканичен пръстен бе купен. Получихте 20900000 Злато.