Автор Тема: Критики и коментари относно баланса и промените в геймплея.  (Прочетена 137270 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
депозита не зависи от гилдията-собственик а то пазара,тия 7М не са данък а депозит

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
абе като ще взимаме предметите от приключенята само ако си ги минем в категорията защо не вземат самите приключения да са малко по-нормални. Как така 2 стъпка от приключението ми е да утрепам 57 противника в предния номадски пост след като там битката се води срещо 3 стрелеца 49 ниво наблъскани до козирката и 3 война пак 49 ниво

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Значи мистиците вече вместо 85% от битките, ще печелят 100%:

"Шансовете за избягване на успешен удар и блок се променят съответно на 75% и 60%, вместо досегашните 65% и 50%."

Грубо шанса им да не можеш да ги удариш се качва с 20%, супер.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
... от битките за слава. Ама със слава и сирене не можеш да си купиш.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
На мене само това не ми хареса
1. За да вземете предметните награди от приключението, трябва да сте го приключили в същата категория.
За да се приключи едно приключение в същата категория са ти нужни тонове диаманти и епични предмети + хубави наемници не секи може да си го позволи.Хората бият Айвън примерно в 6та категория защото е прекалено силен за средно екипиран герой в 5та.Направене го примерно както си е бил без лъва и мисля няма е проблем.Като цяло другите приключения в 5та не са кой знае колко силни и те стават.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
На мене само това не ми хареса
1. За да вземете предметните награди от приключението, трябва да сте го приключили в същата категория.
За да се приключи едно приключение в същата категория са ти нужни тонове диаманти и епични предмети + хубави наемници не секи може да си го позволи.Хората бият Айвън примерно в 6та категория защото е прекалено силен за средно екипиран герой в 5та.Направене го примерно както си е бил без лъва и мисля няма е проблем.Като цяло другите приключения в 5та не са кой знае колко силни и те стават.
Много хора са го минали още като са ниско ниво!Аз самият бих айвъна 47 ниво с лъва заедно!

Kilgor

  • Гост
На мене само това не ми хареса
1. За да вземете предметните награди от приключението, трябва да сте го приключили в същата категория.
За да се приключи едно приключение в същата категория са ти нужни тонове диаманти и епични предмети + хубави наемници не секи може да си го позволи.Хората бият Айвън примерно в 6та категория защото е прекалено силен за средно екипиран герой в 5та.Направене го примерно както си е бил без лъва и мисля няма е проблем.Като цяло другите приключения в 5та не са кой знае колко силни и те стават.

Приключенията съм си ги минал всичките докато съм бил в категорията им. Както тези от 5та категория, така и тези от 6та ( когато бях в 4та и надолу, не съществуваха приключения ). В това число и безкрайно уродливия морски демон в Атола на сина, за победата си над който взех една торба ахати опали и т.н., които след промените са неизползваеми. След 10на дни сигурно наградата ще бъде вече по-яка, ама минало свършено :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Пак казвам говорим за средно развит герой като моят примерно не наблъскани наемници с епичи от легендарни даже по тях.Приключенията съм си ги минал и аз в 5та само Айвъна остана ама с тоя лъв е проблем.Както и да е мисля че тази новост е напълно излишна само пречи повече и повече

Kilgor

  • Гост
Пак казвам говорим за средно развит герой като моят примерно не наблъскани наемници с епичи от легендарни даже по тях.Приключенията съм си ги минал и аз в 5та само Айвъна остана ама с тоя лъв е проблем.Както и да е мисля че тази новост е напълно излишна само пречи повече и повече

Н езная дали се очаква средно развит герой да мине приключенията. Аз с герой с "наблъскани наемници с епичи от легендарни даже по тях" съм ходил по 3-4 пъти при някой босове. Възможно е да се мине което и да е приключение в категорията, а дали трябва да е възможно за всички е друг въпрос.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
За мене сички босове са супер в момента само Айвъна е прекалено силен или просто нямам късмет срещу него.Иначе и аз съм ходил при някои повече от 1 път и някои части по наемниците са ми даже легенди и редки неща.Така че мисля че това положение е добре само Айвъна изисква некви супер усилия.С тъпият лъв не стига че ти взимат мистиците по сичко и си дават отгоре им на тях ами и лъва ти взима 12% от сичко.

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Н езная дали се очаква средно развит герой да мине приключенията. Аз с герой с "наблъскани наемници с епичи от легендарни даже по тях" съм ходил по 3-4 пъти при някой босове. Възможно е да се мине което и да е приключение в категорията, а дали трябва да е възможно за всички е друг въпрос.

и как разделяш играчите на такива за които е възможно и на такива дето не е възможно. вероятно по това дали са дали пари за диаманти или не щото май това става все по-определящо в играта

Kilgor

  • Гост
и как разделяш играчите на такива за които е възможно и на такива дето не е възможно. вероятно по това дали са дали пари за диаманти или не щото май това става все по-определящо в играта

Разделям ги на база разпределени умения, подбрани наемници, и постигнати стойности на атрибутите. А дали това е постигнато с много пари за диаманти, с много мулета, с много търпение или с много ум е без значение. Не е нормално всички да са равни, не е нормално всички да минават елитните приключения и да взимат едни и същи яки награди. Става банално и не е ценно като постижение.

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Напротив всички трябва да имат равни възможности. Така че някой който играе без да купува диаманти и да ползва 10 мулета също да може да ги мине. И не да има задачи в таверните убий 50 стрелеца еди къде си за да спечелиш 2000 злато, преди ако помниш и от такива задачи падаше по някой диамант. Защото да ти кажа с 1 герой без финансови инжекции в диаманти просто няма как да стане това с минаването

pithtath

  • Гост
Всички са с равни възможности.
1. Имате възможност да купувате диаманти.
2. Имате възможност и да не купувате диаманти.
3. Само 1 и 2 са равните възможности.
4. Това, което е в черепната кутия обаче е различно от равна възможност.

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Всички са с равни възможности.
1. Имате възможност да купувате диаманти.
2. Имате възможност и да не купувате диаманти.
3. Само 1 и 2 са равните възможности.
4. Това, което е в черепната кутия обаче е различно от равна възможност.

Мдааааааа отговора е достатъчно красноречив. А точка 4 няма да я коментирам че туко виж се оказало че е обида а това според собствените ви правила тук може да те накара да се самонакажеш