Автор Тема: Критики и коментари относно баланса и промените в геймплея.  (Прочетена 125466 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Holly Avenger

  • White Knight
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 181
  • Karma: +25/-114
  • Protect the weak..
    • Профил
И после защо това било така защо онова, както ви казах това е компютър
който може да бъде излъган, апропо тоя дето ме размаза ако забележите е от
същия съюз на този Петър Палмата ли Кипариса ли незнам ама и той може да се
е наял така и после ШАНС - на ви ШАНС сега  :o, вече яката се размириса тоя ШАНС  ;D ;D

Неактивен Fight

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +59/-15
    • Профил
А някой може ли да ми обясни това как става?












При положение, че това са базовите умения.



Според мен грешката е само визуална във флаш анимацията. При използването на умението божествена благословия се получава това, но реално в доклада правилно се изчислява.

Ето една битка.
@PetterPalma започва на 2767 здраве.

част от доклада


тук го удрям за първи път


Това е битката от където може да се видят уменията му преди да използва "божествена благословия".
http://www20.imperialhero.org/game/viebatnew.php?batrepid=3943924

Мисля, че подобна грешка в анимацията се получаваше и при "Проклятие на мрака".
« Последна редакция: Март 11, 2010, 01:15:01 am от Fight »

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
Аз лично искам да благодаря на екипа на играта за новата промяна с 12те точки максимум и за това да взема по  1 точка на битка !Мисля че с този ход се помага много на играчи като мен които не са премиум! Благодарсности за екипа и да продължават да ни радват с новости!

Неактивен Lord_DragoN

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 27
  • Karma: +0/-9
    • Профил
И кога ще дойде прословутото "парт"  ???
Дали ще въведат парти ??? След последната промяна с точките за действие, ми се иска да повярвам, че и прти-то ще бъде пуснато.
:-X
Ще си замълча и ще бъда много възпитан

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Един не толкова съществен проблем.
Приключения-в задачата се иска да създам 11 дъбови копия... всичките тези 11 копия трябва да са ми в инвентара,за да завърша приключението.Това означава,че за да се бия аз в многостепенната зона трябва да съм премиум-друг начин няма  *hmm*
Вместо това-може да се направи така,че тавернаджията (понеже си нямаме хубава българска дума-хан,трябва да е таверна) да прибира при себе си 2-3-5 готови дъбови копия,след това да си сложиш в инвентара още 2-3-5,той пак да си ги прибере и накрая като си вземе и последното-да позволи да си изпълним стъпката от приключението и да си ни даде наградата... ех,мечти,мечти  :) жалко,че шансът за дроп на епик във 2 к е по-голям
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Деад,детските игрички и спама в друг форум,моля,или поне в общи приказки.Цитирай ми кога съм казвал такова нещо!
ПП:не играя за левъл а за занаят,мислех че си го разбрал  ;)
Инак дано наистина го оправят,защото с това доста непремиум членове са значително по-облагодетелствани спрямо други непремиум членове  :) А до тогава ще се надявам поне на следващото приключение да ми се усмихне късмета  *V*
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен Pupper

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 24
  • Karma: +6/-3
  • Ratamahata
    • Профил
Доклад         Успешни    Опити    Намерени
Платинена руда    Платинена руда    0%    20    0

Това с множител х8  :( Има нужда да се преразгледат последствията от последните промени.
... ако ти се струва нечестно- пробвай да навиеш приятелката си да носи твоите гащи, че да не купувате нови.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Възможно ли е да се промени съобщението, което предупреждава, че част от екипировката е останала с 5 здравина. В смисъл да предупрежава поне при 12-15 останала здравина. Все пак при отиване в многостепенна зона от 10-12 стъпки шановете да трябва да се върнеш с героя ще бъдат намалени до минимум.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Kilgor

  • Гост
Възможно ли е да се промени съобщението, което предупреждава, че част от екипировката е останала с 5 здравина. В смисъл да предупрежава поне при 12-15 останала здравина. Все пак при отиване в многостепенна зона от 10-12 стъпки шановете да трябва да се върнеш с героя ще бъдат намалени до минимум.

Ама трябва да е и според категорийте. Защото в първа и втора категория има екипировка дето цялата здравина и е горе-долу толкова. И ще е досадно надписа да се появява след 2ра битка.

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Имам едно предложение към програмистите, много от нещата за вдигане в щаба на гилдията (най вече нивото и) струва адски много диаманти, а данакът който може да се наложи е само в злато, и така се стига до някакви абсурдни ситуации че в хазната има 10 000 000 злато и 2 диаманта.
Нека или да може някак това злато да се обръща в диаманти или да се въведе и начин за данък в диаманти.
   

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
деда знам ,опитвам се да помисля за някакъв изход, защото нещата така не са добре  *xxx*
   

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
може пък другият вариянт да може златото да се обръща в диаманти, също е изход
   

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Имам едно предложение към програмистите, много от нещата за вдигане в щаба на гилдията (най вече нивото и) струва адски много диаманти, а данакът който може да се наложи е само в злато, и така се стига до някакви абсурдни ситуации че в хазната има 10 000 000 злато и 2 диаманта.
Нека или да може някак това злато да се обръща в диаманти или да се въведе и начин за данък в диаманти.

За това сам сагласен ама за данака за диаманти...няма как да се въведе това. Или просто ако имате достатачно злато за дигането на нивото, казваш на хората от гилдията ти да не даряват злато а вместо това да купуват с това зато диаманти и да ги слагат в хазната на гилдията.
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
гледай сега, златото идва от:

1. дарения
2. данък
3. селото на замъка

само от 1. може да се редуцира в диаманти ;), а то е най малкият % по простата причина че има данък на златото, така че коментара ти нее на място ;)
   

Kilgor

  • Гост
гледай сега, златото идва от:

1. дарения
2. данък
3. селото на замъка

само от 1. може да се редуцира в диаманти ;), а то е най малкият % по простата причина че има данък на златото, така че коментара ти нее на място ;)

А дали е така ? Само приходите от магазините не могат да се редуцират в диаманти ( с изключение на магазина за рецепти, в който легендарните рецепти се продават за диаманти). Данакът, който се налага спокойно може да бъде премахнат, с уговорката всеки играч да купува и внася в гилдията диаманти на стойността на данъка който му се е удържал. Това лесно може да се засече от меню хазна, където срещу името на всеки играч се изписва колко злато е генерирал от таксата на гилдията. Даренията също могат да бъдат в диаманти вместо в злато. Ето как двете пера с най голям приход могат да се обърнат в диаманти.