Автор Тема: Критики и коментари относно баланса и промените в геймплея.  (Прочетена 125421 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:Критики и коментари относно баланса и про&
« Отговор #255 -: Април 07, 2010, 01:00:10 pm »
нее точно така, хората забравят да вкарват ;), а освен това гилдията трябва да вакра много ресурс за да докара тези жълти рецепти, а без тях не става, не всички в тази игра са милионери все пак
« Последна редакция: Април 07, 2010, 01:03:55 pm от Kiko80 »
   

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Kilgor е прав. Представи си иначе- в хазната се натрупат излишни 25М злато примерно. Ако човекът, който има право да купува диаманти от пазара със злато от хазната на гилдията, как ще повлияе това на цените на пазара, ако всички пари се използват наведнъж?

Kilgor

  • Гост
нее точно така, хората забравят да вкарват ;), а освен това гилдията трябва да вакра много ресурс за да докара тези жълти рецепти, а без тях не става, не всички в тази игра са милионери все пак

Е, хората могат да бъдат подсещани от лидера, но ако си нямат желание .... то насила не става. Иначе злато(което да се обърне в диаманти) в играта не е особено трудно да се припечели. Поне в 4та и 5та категория. Макар че и в по-долните е възможно.

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
а сега как е влиянието на пазара, играчите 2 ро ниво колко печелят в сравнение с играчите 5то ниво, та да могат д си купят диамант от пазара ;), няма да е по различно и иначе
   

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Е, хората могат да бъдат подсещани от лидера, но ако си нямат желание .... то насила не става.

Факт, но някак си падарските приоми не са за място което е за забавление ;), аз поне така мисля
   

Kilgor

  • Гост
Факт, но някак си падарските приоми не са за място което е за забавление ;), аз поне така мисля

Със сигурност не са приятни такива отношения. Но пък и никъде не е казано че една гилдия на всяка цена трябва да се развива. Просто без дисциплина и съпричастност от страна на играчите в нея, няма как да стане. Не е нужно кой знае какво, за да се разбере от страна на един играч, че е все едно дали ще му се удържат 100к посредством таксата или той ще купи доброволно 3 диаманта и ще ги внесе. Ако болшинството играчи предпочитат да "забравят" какво трябва да внесът, гилдията просто няма да се развива, независимо как е ораганизирана механиката на хазната.

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Kilgor е прав. Представи си иначе- в хазната се натрупат излишни 25М злато примерно. Ако човекът, който има право да купува диаманти от пазара със злато от хазната на гилдията, как ще повлияе това на цените на пазара, ако всички пари се използват наведнъж?

И ти се прав, но в този ред на мисли може да се направи ограничение от екипа, ако вопще си направи нещо подобно! А именно максималния обем на закупени диаманти от хазната на гилдията да е 100 за месец или 200. Колкото е добре за да се балансират нещата хем да не се срива пазара хем за няколко месеца хазната да се поуравновеси и гилдията да се развие...
Като не всички гилди ще могат да закупят по 100 диаманта  :D Всички след топ 70-80 на гилдите няма да могат да достигнат максимум месечния лимит!  Или ако се опитат ще е с данак 100% и здраво налягане пък и няма да е никак изгодно за играчите на гилда!

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Щях да казвам моята критика относно баланса между "диамантените" и обикновенните занаятчии ...
За начало диамантения чук (независимо дали син или жълт) Според мен, вкарването на този чук в игра бе наистина полезно нещо, но мисля че е прекалено, единия да има 80% за рядък, а другия да има 20% за рядък ... Ако не друго, то поне % на чуковете да се намалят, за сметка на здравината .... Другото е, че занаятчииските комплекти работят само на хора с жълт чук (който струва 50 диаманта)

Еми ... засега е това ...       

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Щях да казвам моята критика относно баланса между "диамантените" и обикновенните занаятчии ...
За начало диамантения чук (независимо дали син или жълт) Според мен, вкарването на този чук в игра бе наистина полезно нещо, но мисля че е прекалено, единия да има 80% за рядък, а другия да има 20% за рядък ... Ако не друго, то поне % на чуковете да се намалят, за сметка на здравината .... Другото е, че занаятчииските комплекти работят само на хора с жълт чук (който струва 50 диаманта)

Еми ... засега е това ...      

Аз мисля,че този жълт чук като го купиш един път с СМС (да не даваш пари за премиум и др) можеш с печалбата от него да си купиш друг чук и така ... дори и да си 2 ра категория.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Аз мисля, че поне засега хората без диаманти трябва да се откажат от занаята (макар и аз да съм от тях, си падам доста по-твърдоглав така че ... )

Неактивен banan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 171
  • Karma: +16/-59
    • Профил
Или да имаш няколко мулета да ти кОпат... така става, но не е интересно..
ПС: Сега очаквам да забранят и мултито...

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Или да имаш няколко мулета да ти кОпат... така става, но не е интересно..
ПС: Сега очаквам да забранят и мултито...

Да го забранят напълно няма да е хубаво, но човек да има право на 3 акаунта (аз съм с 2 активни така, че нямам проблеми) Какво е това нещо да имаш 30 акаунта и кризата на 'обикновенните хора' да не се усеща при теб ...

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Нещото се нарича желание за работа и свободно време в което да ги вартиш тия мулета!Защо да ги няма?Щото теб те мързи да изкарваш пари ли?

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Защото няма баланс в цялата работа ... затова казах човек да си има 2-3 акаунта ... не 50-60 ...  *hmm* *hmm* *hmm*

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Аз мисля,че този жълт чук като го купиш един път с СМС (да не даваш пари за премиум и др) можеш с печалбата от него да си купиш друг чук и така ... дори и да си 2 ра категория.

сори но искам да ти задам няколо въпроса
колко струва диаманта на пазара?
колко струват 50 диаманта на пазара?
колко пари ще изкара един бижутер,категоия 2,ако с този инстроент ще трябва да вдига от редки нагоре
е сега въпреки че ще трябва да вдигаот редки нагоре,че ще трябва да си копува ресурсите и тнт
какво? Ще има печалба над 3м за нов инстромент,така ли?
и как става този номер,ако мога да попитам?
« Последна редакция: Май 06, 2010, 09:26:21 am от burzata_strela »
Boku wa nihongo ga daisuki.