Автор Тема: относно приетите задачи и првиключенията  (Прочетена 1136 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Здравейте тъй като вече започнах да пиша искам да попитам:
1. прел съм задача примерно събери 10 кожи във Фаролайн и съм я изпълнил на половина какво ще стане след промените като не съм кожар и няма да мога да добивам кожи.
2. получавам задача в приключение изработи 12 тояги а в раницата ми има място за 10 и то при положение че е празна а като е пълна не ми позволява да правя нища - това означава ли че за да си изпълня приключението трябва да стана премиум член или не.
3. и да поговориме за тези 12 тояги които се правят от примерно 4 обработено дърво което прави 48 оброботено а 96 необработено - копане 1 седмица или копуване на пазара за 4 800 злато (без да броя точките за действие) а мисията ти дава 300 -400 злато и в най добрия случай 2 точки за действие. Тези мисии са просто безмислини и не вярвам повечето играчи да ги приемат а просто отиват в друга зона и почвот нова мисия без да са завършили тази. Не е ли по добре да има някакъв по голям стимул за тези които приемат такава задача, като пример за тях да няма ограничение за изкопаване на русерсите за изработването на тези предмети (и докато не ги изработят да не могат да добиват нов - поне), защото отиваш в зона и няма ресурси а пазара стана по зле от анадола, там поне можеш да се пазариш и да свалиш от цената  :)



Приятна игра на всички и да не се косим все пак е игра - нали :).

Неактивен nikoi

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 208
  • Karma: +15/-24
    • Профил
    • Ел. поща
Re:относно приетите задачи и првиключенията
« Отговор #1 -: Октомври 28, 2009, 10:59:53 am »
Всеки може да добива кожи дори и да не е кожар. :)

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:относно приетите задачи и првиключенията
« Отговор #2 -: Октомври 28, 2009, 11:04:51 am »
Всеки може да добива кожи дори и да не е кожар. :)
не си чел за новите промени, които ще влизат в сила от днес
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re:относно приетите задачи и првиключенията
« Отговор #3 -: Октомври 28, 2009, 11:06:09 am »
при новите промени от днес май само кожарите ще могат да добиват кожи  :)

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:относно приетите задачи и првиключенията
« Отговор #4 -: Октомври 28, 2009, 11:07:43 am »
да и аз заради това направих едно предложение: http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=7231.0  но почти никой не изказа мнение

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:относно приетите задачи и првиключенията
« Отговор #5 -: Октомври 28, 2009, 11:56:36 am »
Здравейте тъй като вече започнах да пиша искам да попитам:
1. прел съм задача примерно събери 10 кожи във Фаролайн и съм я изпълнил на половина какво ще стане след промените като не съм кожар и няма да мога да добивам кожи.
2. получавам задача в приключение изработи 12 тояги а в раницата ми има място за 10 и то при положение че е празна а като е пълна не ми позволява да правя нища - това означава ли че за да си изпълня приключението трябва да стана премиум член или не.
3. и да поговориме за тези 12 тояги които се правят от примерно 4 обработено дърво което прави 48 оброботено а 96 необработено - копане 1 седмица или копуване на пазара за 4 800 злато (без да броя точките за действие) а мисията ти дава 300 -400 злато и в най добрия случай 2 точки за действие. Тези мисии са просто безмислини и не вярвам повечето играчи да ги приемат а просто отиват в друга зона и почвот нова мисия без да са завършили тази. Не е ли по добре да има някакъв по голям стимул за тези които приемат такава задача, като пример за тях да няма ограничение за изкопаване на русерсите за изработването на тези предмети (и докато не ги изработят да не могат да добиват нов - поне), защото отиваш в зона и няма ресурси а пазара стана по зле от анадола, там поне можеш да се пазариш и да свалиш от цената  :)



Приятна игра на всички и да не се косим все пак е игра - нали :).
1. Предполагам с въвеждане на новото правило за кожите едва ли ще искате да дадете кожите за  приключване на задачата.(ако става въпрос за приключението ,може би ще се приключи автоматично/служебно)
2.Хммм за това мога да те посъветвам да използваш един бъг , макар че не е редно , мисля че не е редно и в приключението да има задачи които да изискват премиум. Но дали е редно и дали е логично са две различни неща.
3.Това е част от сюжета за дадена провинция и евентуалните бъдещи добри придобивки (в следващите задачи), приемам че е част от цената която трябва да се плати за тях (след като се въведат ) в Приключението задачите не може да се отказват или прескачат.
« Последна редакция: Октомври 28, 2009, 12:11:02 pm от krest »