Автор Тема: ... Пак... Темата за Приключение.  (Прочетена 2869 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен moneff

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +3/-1
    • Профил
    • Ел. поща
... Пак... Темата за Приключение.
« -: Октомври 28, 2009, 02:37:15 pm »
"Задачи Стъпка 10/10
Приключение 10:

Пътят към мрака

- Помните ли Ролон? Явно има брат-близнак, за когото не никога не сме знаели. Шпионите ни докладват, че този зъл брат-близнак е този, който обитава печално известната Пункатина на мъртвеца. И... там... е, където нашите липсващи съселяни са отишли... за да не се върнат никога - гласът на Маркал се разтреперва, докато те гледа право в очите.
- Новините никак не са дорби, приятелю. Длъжен съм да Ви предупредя, че всеки, който се е опитал да изследва тази пукнатина, никога не се е връщал. Мисията, ако я приемете, не е за всеки. И, ако, все пак я приемете и се провалите, ние ще отречем всякаква връзка с Вас. Подгответе се добре, отмъстете за падналите невинни и нека Светлината да е с Вас!

Задача: Изследвай Пукнатината на мъртвеца и елиминирай всякаква съпротива. Очаквай трудни битки.

Награда:
Злато : 300
Опит : 300
Предмет :Leather armors

Развитие на задачата     0 от 1"

Доста точки за действие дадох към 8 (не съм премиум). И немога да го изпълна това приключение? А когато дам на "Дневник на Задачите" след това "Приключение" Ми дава това:

"Защитник на надеждата
Вие сте достоен да бъдете наричани герой. Жителите на Селото на надеждата виждат във Вас отдавна чакания защитник и изговарят имато Ви с почит. Успяхте да се превърнете в пример за подражание за всички хора и сега те знаят, че когато притежаваш кураж и когато не спираш да вярваш, можеш да постигнеш всичко. Гордейте се със себе си!

Приключението в Селото на надеждата успешно завършено."


Някакви указания ще може ли? Какво да правя за напред? Как да го изпълна, защото наградата ми излиза доста добра ;)

Темата ми беше заключена незнайно защо...
Не става дадох още 14 точки за действие и не стана.. ? Има ли бъг в приключението или?

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:... Пак... Темата за Приключение.
« Отговор #1 -: Октомври 28, 2009, 02:41:48 pm »
И в предната тема беше казано биеш се докато не победиш в последната битка - преди битката си пише лидер + група .
Това е последната битка в зоната ... сега нямам спомен 7,8 или 10 са битките , с тези предполагам 14 точки имате предвид за непремиум са 7 битки ... явно е че са повече .

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re:... Пак... Темата за Приключение.
« Отговор #2 -: Октомври 28, 2009, 03:04:39 pm »
по принцип при такива случаи преди битка ти се появява
Възможни врагове :
Сив вълк 
Ниво:
10 - 14
Количество :
Сам + Лидер, Група 3 + Лидер 

но никого от първа или втора, поне при мен са по 4-5 последователни битки и е добре да си носиш зоб че един път за 20 не ми стигна и ме млатиха а те винаги са по силни от другите с които си си бил в тази зона, поне и живот и дух да са ти на максимум и да си глътнал няколко различни елексира
 ето това се случи след горното съобщение

Задача 1 : Пазител на Харода   Стъпка 4/11

--------------------------------------------------------------------------------
Приключение 4:

Да ги сложим да спят!

- Най-важното нещо за всеки воин, който иска да стане Пазител на Харода, е неговата чест. Какво е важно за честта? Да живееш според Кодекса и да се изправиш срещу врага в себе си - Хароши се вживява в ролята на наставник повече от необходимото.
- Най-големият враг на воина е страхът. Как се справяме с този страх? Като го убием, разбира се. И... като говорим за страх... Страх ли Ви е от вълци? Не? Ще видим тая работа. Чували ли сте за вълчата легенда? И как може техният вой да Ви приспи и никога да не се събудите? Вярно е. Да видим тогава... дали можете да направите обратното - Вие тях да приспите?

Задача: Убий Алфа Двойката, обитаваща Вечния сън.

Награда:
Злато : 400 - 400
Опит : 100 - 100
Предмет :Amulets

 
Развитие на задачата  1 от 1 

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re:... Пак... Темата за Приключение.
« Отговор #3 -: Октомври 28, 2009, 03:16:24 pm »
забравих да ти кажа че съм провел поне 10 -15 битки в зоната не ги броя, но като имаш в предвид че други задачки ти казват убий 17 врагове а получаваш по малко злато и опит значи и тук не са по малко битките

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:... Пак... Темата за Приключение.
« Отговор #4 -: Октомври 28, 2009, 03:41:45 pm »
забравих да ти кажа че съм провел поне 10 -15 битки в зоната не ги броя, но като имаш в предвид че други задачки ти казват убий 17 врагове а получаваш по малко злато и опит значи и тук не са по малко битките
   Явно не биеш кадето трябва - за Селото на Надеждата последната битка е в Пукнатината на мъртвеца и са точно  5/ПЕТ/ битки,като последната битка е срещу Лидер и 2 обикновени МОБ-а, препоръчвам ти да си пийнеш отвара за жизненост преди битката тя е точно за 5 хода.
  П.П трябват ти 10 хода за да я завършиш щом не си премиум.

Неактивен moneff

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +3/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:... Пак... Темата за Приключение.
« Отговор #5 -: Октомври 28, 2009, 09:09:12 pm »
Може и да ме е набил, защото както кръвта ми беше 300 и бях победен от някакъв бандит.. Сигурно е бил този... И сега какво правим, ако е ибл той :(  :o

Неактивен moneff

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +3/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:... Пак... Темата за Приключение.
« Отговор #6 -: Октомври 28, 2009, 11:13:49 pm »

И как стават тези магии.. и аз незнам.. Кфо става тука този пич 2 пъти ме убива вече  *xxx* *xxx* :'(

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:... Пак... Темата за Приключение.
« Отговор #7 -: Октомври 28, 2009, 11:18:26 pm »
Те са трима, а не един  :o

Неактивен Ellendil

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 16
  • Karma: +1/-4
    • Профил
Re:... Пак... Темата за Приключение.
« Отговор #8 -: Октомври 28, 2009, 11:34:30 pm »
За производствените задачи - постарайте се последната рецепта в текущата ви категория да е някоя нормална, иначе току виж сте го закъсали като мен - 13 сапфирени дъбови щита... С промените за скъпоценните камъни това се превръща горе-долу в мисията невъзможна.
"I have seen what power does, and I have seen what power costs. The one is never equal to the other." G`Kar, "Babylon 5"

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:... Пак... Темата за Приключение.
« Отговор #9 -: Октомври 28, 2009, 11:35:40 pm »
 да та светна как ще стане:
1.Вземаш лъка с който си и направо в боклука и си купуваш един ЛЕК щит за 16-18 ниво/щом си 10 ниво вече можеш да носиш до 19 ниво предмети/ и 1 метателно копие пак в този диапазон
2.купуваш си от магазина в Харода или Сонория отвари за жизненост 2бр. и пиеш 1 преди да почнеш да биеш,ако случайно ти изтече преди да дойдат Сам+Лидер,Лидер пиеш и 2-та
3.купуваш си колби за кръв и след всяка битка да ти е на макс живота
4.купуваш си екипировка за 2 ниво,подобна на щита и копието и като им излезеш няма и да ги усетиш,ще ги прегазиш като товарен влак!
« Последна редакция: Октомври 28, 2009, 11:49:03 pm от Boliarin »

4orapisnametalo

  • Гост
Re:... Пак... Темата за Приключение.
« Отговор #10 -: Октомври 28, 2009, 11:37:16 pm »
А наградата за това е направо невероятна

Задача: Събери 5 Сапфир от Речните фанатици -(Шанс рядко).

Награда:
Злато : 1000 - 1000
Опит : 100 - 100

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:... Пак... Темата за Приключение.
« Отговор #11 -: Октомври 28, 2009, 11:50:08 pm »
А наградата за това е направо невероятна

Задача: Събери 5 Сапфир от Речните фанатици -(Шанс рядко).

Награда:
Злато : 1000 - 1000
Опит : 100 - 100


  Аз ще ти дам 2000 злато дай тука 5 сапфира  8)


     :-[

Неактивен er

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +9/-8
    • Профил
Re:... Пак... Темата за Приключение.
« Отговор #12 -: Октомври 28, 2009, 11:57:25 pm »
За да не отварям др. тема ще пиша тук.
    
Задача 1 : Пазител на Харода   Стъпка 9/11
Избрахте да изпълните алтернативната задача за тази част от Приключението. Задачата Ви е да отидете в Земята на Харода и да съберете 57 Средна одрана кожа.

Награда:
Злато : 1200 - 1200
Точки за действие : 6

Развитие на задачата    23 от 57

Миньор съм, как сега ще събера тези кожи.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:... Пак... Темата за Приключение.
« Отговор #13 -: Октомври 29, 2009, 12:05:52 am »
.
.
Миньор съм, как сега ще събера тези кожи.

Най вероятно тези задачи ще бъдат приключени служебно или заменени ...  аз предупредих точно за това да се провери има ли подобни задачи които да са в приключението и с нововъведението да бъдат  един вид невъзможни ...

Неактивен er

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +9/-8
    • Профил
Re:... Пак... Темата за Приключение.
« Отговор #14 -: Октомври 29, 2009, 12:28:48 am »
ОК  Мерси за отговора. Ще изчакам до утре.