Автор Тема: Дроп  (Прочетена 4855 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Дроп
« -: Май 21, 2009, 12:43:59 pm »
Подигравате ли ни се?

"Не са намерени ресурси."

На 5-то ниво мисля пишеше задължително, а сега на 6-то ми пише "Най-вероятно   2 - 4"... и не пада нищо... вече 2 пъти подред, което са 16-17% от максималния брой точки за действие на вятъра само за два хода... Аз наистина ще послушам съвета на колегите и ще си регна още 5 акаунта, всеки от които за съответния вид ресурс и няма да направя нито едно действие за събиране на ресурс повече с основния си герой!!!

Това ли е великата промяна на дропа която трябва да касае само по големите нива, е много голямо ниво е 6...

Неактивен smehh

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 115
  • Karma: +21/-2
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:Дроп
« Отговор #1 -: Май 21, 2009, 01:02:49 pm »
Във всеки град има месност в която пише Ресурси - 2-4 "със сигурност" Ходи там където работат е сигурна. Има разлика между сигурно и вероятно.  :P И аз съм ходил при вероятното не изпадай в истерии

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:Дроп
« Отговор #2 -: Май 21, 2009, 01:05:48 pm »
Подигравате ли ни се?

"Не са намерени ресурси."

На 5-то ниво мисля пишеше задължително, а сега на 6-то ми пише "Най-вероятно   2 - 4"... и не пада нищо... вече 2 пъти подред, което са 16-17% от максималния брой точки за действие на вятъра само за два хода... Аз наистина ще послушам съвета на колегите и ще си регна още 5 акаунта, всеки от които за съответния вид ресурс и няма да направя нито едно действие за събиране на ресурс повече с основния си герой!!!

Това ли е великата промяна на дропа която трябва да касае само по големите нива, е много голямо ниво е 6...

Да си кажа честно - има нещо такова!
Не съм сигурен какво е намалено и какво е увеличено, но "дроп-а" със сигурност не е това което беше!
Може би дава по-малко дроп за сметка на златото...

Аз копам само във "земята на Харода" - там ми е най-добре... ;)
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен smehh

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 115
  • Karma: +21/-2
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:Дроп
« Отговор #3 -: Май 21, 2009, 01:08:56 pm »
аз копам където ми падне само да пише със сигурност. Даже съм пускал по 10 точки за копане на много ресурс и това което изкопа винаги е било в рамките на нормалното.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Дроп
« Отговор #4 -: Май 21, 2009, 01:16:02 pm »
Това което написах в друга тема за дропа няма нищо общо с копането !

Специално за професия миньор мога да кажа че от градовете 2 категория има само 1 място където може да се копае със сигурност. Понятията най-вероятно замениха % който преди се изписваше в алфата , а по спомен на местности където беше 85%и на тези които е 94% сега си пише най-вероятно - така че всичко е въпрос на шанс на подобни места !
така че както ти каза smehh намери местност където пише със сигурност и копай само там !

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Дроп
« Отговор #5 -: Май 21, 2009, 01:18:43 pm »
Скоро ресурсите ще започнат да са ограничени като бройка, така ще ви се наложи да копаете и на места с ниски шансове.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Дроп
« Отговор #6 -: Май 21, 2009, 01:59:42 pm »
Скоро ресурсите ще започнат да са ограничени като бройка, така ще ви се наложи да копаете и на места с ниски шансове.
То понеже сега не ни се налага...

Когато бях пето ниво навсякъде пишеше "със сигурност". Сега съм шесто и имам само "най-вероятно" и "по-вероятно". Като при второто никога не пада нищо, а при първото пада или нищо или минималното...

Съответно на това ниво имам достъп само до селото на надеждата... Това е подигравка... При този смешен брой на точките за действие и тези неизпълними куести... А ти искаш и още по зле да го правиш... Защо преди това не поиграеш малко :)

Неактивен OldDeath

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 145
  • Karma: +8/-3
    • Профил
Re:Дроп
« Отговор #7 -: Май 21, 2009, 02:03:49 pm »
ами аз мога да ти кажа че там където си е било със сигорност си е така ..  ;) не се променя с нивата..

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Дроп
« Отговор #8 -: Май 21, 2009, 02:05:48 pm »
ами аз мога да ти кажа че там където си е било със сигорност си е така ..  ;) не се променя с нивата..
Я влез в селото на надеждата и погледни пак :)

А да не говорим че никога не ми се е случвало докато отивам за ресурс, някой да се сбие с мен, поне този шанс да вдигнат иначе ходенето за ресурс става доста безмислено...

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Дроп
« Отговор #9 -: Май 21, 2009, 02:07:18 pm »
Ще сложим и чудовища, които ще пазят по-богатите залежи и ще се хвърля зар дали да се появят и да атакуват безотговорния фермер...
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен OldDeath

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 145
  • Karma: +8/-3
    • Профил
Re:Дроп
« Отговор #10 -: Май 21, 2009, 02:11:36 pm »
Ами може да има някакви промени .. скоро не съм ходил да копая.. пък да ви кажа това си е губене на време.. всичко което ти трябва може да си го купиш ..

Неактивен Phant0m

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Re:Дроп
« Отговор #11 -: Май 21, 2009, 02:16:26 pm »
да ама за да го купиш трябва някой да го е изкопал.нали. после да не се чудиш че 1 лека кожа срува 20к злато.  :o

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:Дроп
« Отговор #12 -: Май 21, 2009, 02:20:54 pm »
Ами може да има някакви промени .. скоро не съм ходил да копая.. пък да ви кажа това си е губене на време.. всичко което ти трябва може да си го купиш ..

Той имаше в предвид, че всичко което желаш го има и по магазините. За тези които са над 17-то ниво 2к злато не са проблем...
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Rayh

  • Гост
Re:Дроп
« Отговор #13 -: Май 21, 2009, 02:21:59 pm »
Ще сложим и чудовища, които ще пазят по-богатите залежи и ще се хвърля зар дали да се появят и да атакуват безотговорния фермер...


ще получава ме ли опит при битката и една точка ли ще взима  ;)

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Дроп
« Отговор #14 -: Май 21, 2009, 02:32:29 pm »

ще получава ме ли опит при битката и една точка ли ще взима  ;)
Ще видим.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts