Автор Тема: събиране на ресурси ...  (Прочетена 2308 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Foxtail

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 47
  • Karma: +1/-1
    • Профил
    • Ел. поща
събиране на ресурси ...
« -: Май 21, 2009, 02:05:25 pm »
аз мисля че при събиране на ресурси трябва поне малко опит да се дава, при положение че има вероятност и то голяма да не вземеш нищо от тази разходка все пак ходенето и копането са си опит....

Fox

Неактивен OldDeath

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 145
  • Karma: +8/-3
    • Профил
Re:събиране на ресурси ...
« Отговор #1 -: Май 21, 2009, 02:09:23 pm »
ами зависи какво копаеш .. има места къдете винаги има ресурс  ;)

Неактивен Foxtail

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 47
  • Karma: +1/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:събиране на ресурси ...
« Отговор #2 -: Май 21, 2009, 02:18:36 pm »
ами аз в момента съм 5 ниво и не мога да мръдна нагоре защото хвърлям всички точки за копане.... а около мен такова нещо като "със сигурност" няма!!! максималното е най-вероятно....... може би трябва да си направиш 3-4 акаунта и да развиваш 1 иначе почти не става :)

Fox

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:събиране на ресурси ...
« Отговор #3 -: Май 21, 2009, 02:33:29 pm »
Вдигни до ниво 7 и ще се появи " със сигурност"

Неактивен Foxtail

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 47
  • Karma: +1/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:събиране на ресурси ...
« Отговор #4 -: Май 21, 2009, 02:38:27 pm »
 е браво хахаха... значи все пак няма до 7... а това дава възможност да си хабиш точките за действия( който и без това не се натрупват повече от 24 ) и така и така се явяват малко :(

Fox

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:събиране на ресурси ...
« Отговор #5 -: Май 22, 2009, 07:37:01 am »
Решението е просто според мен --> хаби си точките за действие в бой и вдигай левел ... къде си тръгнал да копаеш с вероятности :)

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:събиране на ресурси ...
« Отговор #6 -: Май 22, 2009, 07:52:08 am »
Ми то няма по голяма подигравка от това преди 7-ми, за след това не знам...

Поредните супер малоумни задачи...

Време е да отмъстим за загиналите ни другари, които паднаха жертва във войната срещу силите на злото в Лагерът на Черепа! Ако приемете задачата, трябва да тръгнете незабавно за там и да изтриете 5 броя Обикновен крадец от лицето на земята! Не проявявайте милост! Защото няма да получите такава от тях!

Награда:
Злато : 100 - 150
.   
Имперския град прави основен ремонт на няколко от стратегическите си военни бази в Бандата на Чарли. Армията поиска допълнителни 3 бройки от Мек камък за точене. И, разбира се, ги искат за вчера. Наградата е добра, ако решите да помогнете.

Награда:
Злато : 200 - 400

Значи да си избера... Или да бия крадци в лагера на черепа, като при чарли си ги бия по двама, а при черепа може и 20 пъти да ходя без да се падне крадец... Или да ходя при чарли за камък, вместо да сиго бия и то за супер смешни задачи, поне да даваха опит или нещо друго ценно... Пълна подигравка...

Чаках само да видя задачата и следва да направя 12 хода до чарли... След което 22 часа пак няма какво да правя... Куеста за 3-ти пореден път съм принуден да го отсвиря и то и двата, но поне тези са изпълними, миналите два пъти дори не бяха изпълними. Скуката е пълна...

Направете ги малко по интересни... Или поне по смислени! А вместо това чета че още ще ги орязвате, то на къде повече, направо нищо ли да не дават?

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:събиране на ресурси ...
« Отговор #7 -: Май 22, 2009, 08:16:05 am »
По-позитивно ZAX, по-позитивно :)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:събиране на ресурси ...
« Отговор #8 -: Май 22, 2009, 08:19:09 am »
Ми то няма по голяма подигравка от това преди 7-ми, за след това не знам...

Поредните супер малоумни задачи...

Време е да отмъстим за загиналите ни другари, които паднаха жертва във войната срещу силите на злото в Лагерът на Черепа! Ако приемете задачата, трябва да тръгнете незабавно за там и да изтриете 5 броя Обикновен крадец от лицето на земята! Не проявявайте милост! Защото няма да получите такава от тях!

Награда:
Злато : 100 - 150
.   
Имперския град прави основен ремонт на няколко от стратегическите си военни бази в Бандата на Чарли. Армията поиска допълнителни 3 бройки от Мек камък за точене. И, разбира се, ги искат за вчера. Наградата е добра, ако решите да помогнете.

Награда:
Злато : 200 - 400

Значи да си избера... Или да бия крадци в лагера на черепа, като при чарли си ги бия по двама, а при черепа може и 20 пъти да ходя без да се падне крадец... Или да ходя при чарли за камък, вместо да сиго бия и то за супер смешни задачи, поне да даваха опит или нещо друго ценно... Пълна подигравка...

Чаках само да видя задачата и следва да направя 12 хода до чарли... След което 22 часа пак няма какво да правя... Куеста за 3-ти пореден път съм принуден да го отсвиря и то и двата, но поне тези са изпълними, миналите два пъти дори не бяха изпълними. Скуката е пълна...

Направете ги малко по интересни... Или поне по смислени! А вместо това чета че още ще ги орязвате, то на къде повече, направо нищо ли да не дават?

Никой не ти се подиграва. Ако искаш приемаш, ако не искаш продължаваш да си биеш който искаш и да трупаш опит ! И престани да спамиш във всяка тема.