Автор Тема: Генериаране на наемници  (Прочетена 958 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Генериаране на наемници
« -: Октомври 29, 2009, 09:01:35 pm »
Героинята ми има ниво 5 на Майсторство с тояга. За ниво 6 изисква категория 5 (ниво 40 на героя). Същевременно обаче в една от таверните открих наемник-мистик ниво 35, който има ниво 6 на уменията Знахарство, Майсторство с тояга и Контра-атака. Не е някакъв проблем, който дисбалансира играта и застрашава нормалното развитие, това ми е ясно. Но просто случаят се разминава с едно от нововъведенията.

Акаунт: Elaina.   Време до нови наемници: 0:48:04  (Таверната в Сиимлия).

EDIT: В момента съм си рефрешнал наемниците вече. Но пък си намерих мистик с ниво 7 при Умение с тояга в таверната на Офалия.
« Последна редакция: Октомври 29, 2009, 09:55:26 pm от Sheremetev »

newcomer

  • Гост
Re:Генериране на наемници
« Отговор #1 -: Октомври 29, 2009, 09:27:43 pm »
Потвърждавам. Вчера си наех мистик с умение Майсторство с тояга 7 ниво. Три от показателите му са завишени в различна степен - интелект, ловкост и точност. Интересно е как ще му се разпределят атрибутните точки при качване на ниво на този наемник. Все още не съм го използвал в битка. Можете да проверите акаунта със същото име като това във форума. Утре цял ден съм на работа.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Генериаране на наемници
« Отговор #2 -: Октомври 30, 2009, 01:11:53 am »
Има и свиреп воин с умение две оръжия . Срещнах и стрелец с това умение.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Генериаране на наемници
« Отговор #3 -: Октомври 30, 2009, 09:59:02 am »
За Две оръжия смятах, че няма разминаване (да, изисква ниво 7 на владеене на други умения, които пък са постижими едва в категория 5, но пък самото умение Две оръжия не иска ниво 40 и може да намери добра реализация при някои наемници).