Автор Тема: За силата от брони.  (Прочетена 1451 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
За силата от брони.
« -: Октомври 30, 2009, 02:23:01 pm »
Привет. Имам следното питане. В момента наемника ми има сила 69. За да му сложа екипировка която иска сила 100 трябва да вдигна силата до 100. Питането ми е следното - намерих железни ботуши със сила 8, стоманена броня със сила 8 и стоманен шлем със сила 8 или общо сила 24. Като умножим силата от 24 по коефицент 1.5 е равно на 36. При това положение наемника ми ще стане със сила 105. Проблема е, че като се опитвам да сложа първата екипировка със сила 8 ми казва, че нямам необходимата сила и по този начин не мога да екипирам наемника.
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:За силата от брони.
« Отговор #1 -: Октомври 30, 2009, 02:26:44 pm »
Пробвай варианта с пръстени със Сила, ако не си му сложил такива де.. и чак като му сложиш броните ги махни и сложи каквито искаш. ???
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:За силата от брони.
« Отговор #2 -: Октомври 30, 2009, 02:27:06 pm »
Да нужна е една гимнастика с леки,средни брони,ОРЪЖИЕ  или бижута да се стигне до тази сила след което да се поставят желаните брони .
Ако искате да минете без тази гимнастика има вариант при преразпределението на точките си да сложите необходимите на сила а да търсите екипировка с нужните ви атрибутни бонуси .(ама това не важи за наемника)

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:За силата от брони.
« Отговор #3 -: Октомври 30, 2009, 02:28:09 pm »
Шишенцата със сила също вършат работа.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:За силата от брони.
« Отговор #4 -: Октомври 30, 2009, 02:29:21 pm »
Да нужна е една гимнастика с леки,средни брони или бижута да се стигне до тази сила след което да се поставят желаните брони .
Ако искате да минете без тази гимнастика има вариант при преразпределението на точките си да сложите необходимите на сила а да търсите екипировка с нужните ви атрибутни бонуси .

Няма как да преразпределя точките защото е наемник. Не е ли възможно да се слагат тези брони и ако няма необходимата сила просто да светят в червено и да не участват в битката. Ако тръгна да търся пръстени и амулети със сила ще похарча излишен ресурс  :( а вече съм сложил един пръстен и амулет със сила
« Последна редакция: Октомври 30, 2009, 02:31:38 pm от Lord_SEVEN »
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:За силата от брони.
« Отговор #5 -: Октомври 30, 2009, 02:31:33 pm »
Тогава му слагаш бижута със сила, ръкавици, колан, наметало, някакво оръжие със сила. Само и само да стигнеш до там и да я сложиш. Един път сложиш ли ги техните бонуси ще се задействат и ще смениш останалия инвентар.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:За силата от брони.
« Отговор #6 -: Октомври 30, 2009, 02:32:29 pm »
Няма как да преразпределя точките защото е наемник. Не е ли възможно да се слагат тези брони и ако няма необходимата сила просто да светят в червено и да не участват в битката. Ако тръгна да търся пръстени и амулети с ловкост ще похарча излишен ресурс  :(
Затова в Логиката на наемниците изрично писах да им се гледат базовите атрибути, за да си направите сметката дали могат да носят дадена екипировка или не.
Или му вдигайте нива, за да вдигне сила, или му купувайте екипировка за сила, или търсете нов наемник.
Това са вариантите.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:За силата от брони.
« Отговор #7 -: Октомври 30, 2009, 02:35:52 pm »
Затова в Логиката на наемниците изрично писах да им се гледат базовите атрибути, за да си направите сметката дали могат да носят дадена екипировка или не.
Или му вдигайте нива, за да вдигне сила, или му купувайте екипировка за сила, или търсете нов наемник.
Това са вариантите.

Аз екипировката е имам, но немога да я сложа. Явно ще трябва да правя гимнастиката с леки брони със сила за да мога едно по едно да слагам тежката екипорвка със сила. Ненужни действия според мен. Благодаря за отговорите и лек ден.
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”