Анкета

какво ще кажете ?

да
5 (20%)
не
20 (80%)

Общ брой гласове: 24

Автор Тема: Относно кожарите... Да имат избор ?  (Прочетена 3210 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен uB4oOoo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 154
  • Karma: +11/-43
    • Профил
Относно кожарите... Да имат избор ?
« -: Октомври 31, 2009, 07:13:11 pm »
Няма ли да е добре кожарите да имат избор ? Тоест > / Когато обиеш някои Вълк глиган или каквото и да е,  и дати показва каква кожа изкаш да одереш ..... взависимост от боината зона .. примерно си в боина зона за  2-ра категория (тоест от 10 до 19 левел) да имаш избор да одереш кожа 1-ва : 2-ра категория ........ В зона за 3-та категория ( тоест от 20 до 29 левел ) да может да одираш Кожа 1-ва : 2-ра : 3-та категория, и т.н 

Неактивен nrganev

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 188
  • Karma: +24/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно кожарите... Да имат избор ?
« Отговор #1 -: Октомври 31, 2009, 08:20:17 pm »
Точно защото леката кожа се намира само в първа категория, а там се дава много малко опит при битка и е загуба на време герой да ходи да бие там от колкото в своята зона, се направи това, че една лека кожа като сеобработи да става една обработенена.

Такаче съм против

Неактивен uB4oOoo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 154
  • Karma: +11/-43
    • Профил
Re:Относно кожарите... Да имат избор ?
« Отговор #2 -: Ноември 01, 2009, 10:24:35 am »
Точно защото леката кожа се намира само в първа категория, а там се дава много малко опит при битка и е загуба на време герой да ходи да бие там от колкото в своята зона, се направи това, че една лека кожа като сеобработи да става една обработенена.

Такаче съм против


немога да разбера какво искш да кажеш, Аку можеш да повториш обаче по разбрано ще ти бъда благодарен :)

Неактивен nrganev

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 188
  • Karma: +24/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно кожарите... Да имат избор ?
« Отговор #3 -: Ноември 01, 2009, 10:51:53 am »
По-просто, ми ще опитам така да го кажа :
Ти предлагаш , вкоято и категория зона да си отишъл, да можеш да дереш от същата категория или по-ниска.
Сега е въведено, една одрана лека кожа да се обработи и да стане една обработена.
Това е въведено, защото след като само кожарите дерът, то тогава те ще трябва да ходят в първа категория град че да си дерък кожи, но ако си трета категория, то тогава вемсто да взимаш по 300 опит в битка ти ще взимаш по 30 опит от битката.Тоест ти губиш от развитието на героя си.
Ако това което предлагаш се въведе, то тогава няма смисъл да леките обарботени кожи да сеобработват само от една лека одрана кожа.на мен така ми харесва една лека одрана кожа да се равнявана една обработена, и точно затова съм против

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно кожарите... Да имат избор ?
« Отговор #4 -: Ноември 01, 2009, 02:25:34 pm »
Няма ли да е добре кожарите да имат избор ? Тоест > / Когато обиеш някои Вълк глиган или каквото и да е,  и дати показва каква кожа изкаш да одереш ..... взависимост от боината зона .. примерно си в боина зона за  2-ра категория (тоест от 10 до 19 левел) да имаш избор да одереш кожа 1-ва : 2-ра категория ........ В зона за 3-та категория ( тоест от 20 до 29 левел ) да может да одираш Кожа 1-ва : 2-ра : 3-та категория, и т.н 

Защо не въведът  една тежка кожа да се обработва в 1 средна,а една средна в 1 лека и 2 леки в 1 средна и  т.н. *SARCASTIC*
Твърдо против
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

Неактивен uB4oOoo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 154
  • Karma: +11/-43
    • Профил
Re:Относно кожарите... Да имат избор ?
« Отговор #5 -: Ноември 01, 2009, 03:10:19 pm »
Защо не въведът  една тежка кожа да се обработва в 1 средна,а една средна в 1 лека и 2 леки в 1 средна и  т.н. *SARCASTIC*
Твърдо против

но защо пък като ми трябжа 1-ва кетегория кожа трябва да се връщаме до 1-вия град за да можем да обием 4-ти левел монстар ... защо не направят това и с миниорите да се връщат до  до 1-вия град за някой ресурс  (ПРИМЕР: Топаз ) ..... а само кожарите трябва да се врущат до 1-вия град за  лека кожа  ... защо те трябва да са ощитени?

Неактивен nrganev

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 188
  • Karma: +24/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно кожарите... Да имат избор ?
« Отговор #6 -: Ноември 01, 2009, 04:20:04 pm »
но защо пък като ми трябжа 1-ва кетегория кожа трябва да се връщаме до 1-вия град за да можем да обием 4-ти левел монстар ... защо не направят това и с миниорите да се връщат до  до 1-вия град за някой ресурс  (ПРИМЕР: Топаз ) ..... а само кожарите трябва да се врущат до 1-вия град за  лека кожа  ... защо те трябва да са ощитени?
Два пъти написах едно и също нещо, но яно пак не си ме разбрал.
Точно поради това което ти каза, една одрана лека кожа се обработва в една обработена.
За разлика от другите, те пък никакъв опит неполучават.Хабят същият брой точки само, за да си намерят даденият ресурс.миниора дори иска 2 руди и едно въглища.Всичко си е наред Според мен

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Относно кожарите... Да имат избор ?
« Отговор #7 -: Ноември 01, 2009, 05:05:50 pm »
Съгласен съм с този...защо трябва да се връщаме ? мисля че не е чесно, по-добре просто и миньорите да се връщат  :D защото сега кожарите са си добре... нима в всяка планина има желязо,мед и калай?

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно кожарите... Да имат избор ?
« Отговор #8 -: Ноември 01, 2009, 06:17:32 pm »
Съгласен съм с този...защо трябва да се връщаме ? мисля че не е чесно, по-добре просто и миньорите да се връщат  :D защото сега кожарите са си добре... нима в всяка планина има желязо,мед и калай?

Ами защото кожите просто са различни.Едно животно има само един вид кожа,а не 3-4 от които да си избираш.А и освен това кожите си вървят с категориите,както и кюлчетата 2 кат искат руда 1ва кат.За това има руда,защото е необходима.Преди да си го казал - купи си рецепта *6 лвл за съответната категория която иска само кожата съответна категория
« Последна редакция: Ноември 01, 2009, 06:21:54 pm от Redrose »
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

Неактивен uB4oOoo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 154
  • Karma: +11/-43
    • Профил
Re:Относно кожарите... Да имат избор ?
« Отговор #9 -: Ноември 01, 2009, 06:19:44 pm »
Ами защото кожите просто са различни.Едно животно има само един вид кожа,а не 3-4 от които да си избираш

аку беше кожар дръго щеше да мислиш ....и щеше да си сагласен за което сам сигорен...

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно кожарите... Да имат избор ?
« Отговор #10 -: Ноември 01, 2009, 06:22:26 pm »
ако беше кожар друго щеше да мислиш ....и щеше да си съгласен за което съм сигурен...

Кожар съм

П.П. нарочно ли правиш правописни грешки на всяка дума?
« Последна редакция: Ноември 01, 2009, 06:24:25 pm от Redrose »
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

Неактивен uB4oOoo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 154
  • Karma: +11/-43
    • Профил
Re:Относно кожарите... Да имат избор ?
« Отговор #11 -: Ноември 01, 2009, 07:09:28 pm »
Кожар съм

П.П. нарочно ли правиш правописни грешки на всяка дума?

не пРосто не съм свикнал да пиша с Кирилица

Неактивен untake

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 242
  • Karma: +19/-41
    • Профил
Re:Относно кожарите... Да имат избор ?
« Отговор #12 -: Ноември 01, 2009, 09:30:15 pm »
Не.Ще развалиш бизнеса на новите!

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Относно кожарите... Да имат избор ?
« Отговор #13 -: Ноември 02, 2009, 11:10:56 am »
Не.Ще развалиш бизнеса на новите!
Абсолютно правилно.
Включването на материали от по-ниските категории в рецептите от по-високите е направено именно с цел новопостъпилите играчи да мога да изкарват злато от материялите, които добиват, продавайки ги на пазара на по-напредналите играчи, които имат нужда от тях.
Ако вкараме "по-ниски" кожи като плячка при по-горна категория зверове, ще отнемем на малките играчи една добра възможност за доходи.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts