Автор Тема: Предложение за изработване на предмети  (Прочетена 1320 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mimilota

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Предложение за изработване на предмети
« -: Ноември 01, 2009, 10:37:00 pm »
Извинете ме, ако някъде е обсъждано подобно предложение, но прегледах в тема "препоръки" и не видях да има подбна дискусия. Искам да предложа две неща, които, според мен, биха били практични:

Първото - да има възможност да се изработват по няколко предмета  наведнъж - както при обработката на ресурс. Ако имаш необходимите ресурси, точки за действие и място в раницата, да ти дава възможност да изработиш, примерно, 10 амулета на стрелеца. Не съм наясно, може и проблем да стане с процентите шанс за изработка на специални предмети, но все пак...

И второто - дали ще е възможно да се добави някъде в рамката на страницата индикатор за работа - правоъгълниче, в което пише дали работиш и колко време оствава до приключването на това, което работиш. Така ще е възможно още като влезеш на основната страница на героя ти, да видиш дали работи и какво точно, а не да влизаш в града, после в таверната, след това в раздела за работа и т.н. А ако може - като цъкнеш върху него - да те препраща на съответното място (както сега с таверната при поход) ще е още по-добре.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Предложение за изработване на предмети
« Отговор #1 -: Ноември 02, 2009, 08:03:00 am »
Първото го одобрявам,но второто е дреболия !

newcomer

  • Гост
Re:Предложение за изработване на предмети
« Отговор #2 -: Ноември 02, 2009, 08:17:51 am »
Да, добра идея. И на мен ми се въртеше нещо такова из главата. Само да добавя - аз съм оръжейник и оръжията за разлика от амулетите и пръстените заемат доста място. Ако може да се използва и склада за натрупване, "складиране" на готова продукция? Като цяло твоето предложение ще спести на потребителя да виси цял ден пред компютъра и да натиска през час или през няколко минути "направи".

Неактивен Anito

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +4/-3
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Предложение за изработване на предмети
« Отговор #3 -: Ноември 02, 2009, 10:19:04 am »
нестава там е направено като не си плати6 наема там да отидат предметите или като си на битка а няма място в  инвентара

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Предложение за изработване на предмети
« Отговор #4 -: Ноември 02, 2009, 11:08:19 am »
Твърдо не.
Героят е длъжен да се съобразява с ограниченото място, с което разполага.
Ако всичко може да се слага в склада, какъв е смисълът от това да имате инвентар?

В абсолютно всички ролеви игри свободното място е абсолютно, фунадаментално и основно правило.

Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts