Автор Тема: Въпрос ...  (Прочетена 1605 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Въпрос ...
« -: Ноември 05, 2009, 02:22:26 pm »
Приключение 9

Контрабанда за отговори

- Май че колкото по-горещо става, толкова по-умел ставате и Вие, приятелю.
Не може да се каже същото за Филдан, обаче, който очевидно е на прага на пълно изтощение.
- До тук добре, следващата база е някак... невъзможна за директна атака. Не можете просто да идете там и да изколите всички. Повярвайте ми, не можете. Но, затова пък, аз имам план. Хората от мен, от Вас... някои неща. Ще ги дегизираме като войници, които ще носят разни... лъскави дранкулки за местния Шеф. Веднъж проникнали, хората ми ще се опитат...ъъъ... да измъкнат някаква информация от лидера на бандитите. Надявам се да успеят, преди да го убият, разбира се. Твърде много залагаме на тая карта, така че, не се проваляйте, юначе. Направете ми тези предмети и се опитайте да починете малко. Все още имаме много работа, затова трябва да пестим силите си. Какво чакате още? Залавяйте се за работа! Искам още утре да видя изработката!

Задача: Изработи 6 Превъзходен гигантски щит.


Немога да разбера за другата задача... бяха казали че ще имаме избор това или копане ... мисля да избера копане защото не ми се губят 6 рубина за некво кьопаво 200 злато (опит)

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпрос ...
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2009, 02:26:49 pm »
Имаш избор само ако задачата е за редки предмети.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Въпрос ...
« Отговор #2 -: Ноември 05, 2009, 02:29:04 pm »
Как мога да откажа приключение ?  *hihi*

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Въпрос ...
« Отговор #3 -: Ноември 05, 2009, 02:48:07 pm »
Неможе... :'(
Поне за сега де.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Въпрос ...
« Отговор #4 -: Ноември 05, 2009, 02:49:46 pm »
Не може да се отказва или прескача стъпка от приключение. С въвеждане на новите бонуси ще е много по-атрактивно да се изпълнява - така че изчакайте да се въведе.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Въпрос ...
« Отговор #5 -: Ноември 05, 2009, 02:50:41 pm »
Не може да се отказва или прескача стъпка от приключение. С въвеждане на новите бонуси ще е много по-атрактивно да се изпълнява - така че изчакайте да се въведе.
Ще може ли поне да виждаме каква ще е наградата.
Не просто примерно "амулет".Картинка или показатели ???
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.