Автор Тема: Дайте съвет за стрелеца ми...  (Прочетена 2063 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Дайте съвет за стрелеца ми...
« -: Ноември 06, 2009, 03:39:12 pm »
Скоро влизам в 3-та категория и ще сменям екипировката. Мисълта ми е дали да кача 40 точки сила и да купя плетени брони или да ползвам кожените и да сложа тези точки на ловкоста и точноста. Кое е по-добрият вариант според вас?

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:Дайте съвет за стрелеца ми...
« Отговор #1 -: Ноември 06, 2009, 03:40:43 pm »
Скоро влизам в 3-та категория и ще сменям екипировката. Мисълта ми е дали да кача 40 точки сила и да купя плетени брони или да ползвам кожените и да сложа тези точки на ловкоста и точноста. Кое е по-добрият вариант според вас?


 Плетените естествено !!!

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Дайте съвет за стрелеца ми...
« Отговор #2 -: Ноември 06, 2009, 05:37:52 pm »
Добре, ама кое по-точно му е естественото? В единият случаи имам 200-300 броня повече, а в другият 2% критичен и повече отбегнати удари. Питам ако някои вече е минал от там и знае кое работи по-добре.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Дайте съвет за стрелеца ми...
« Отговор #3 -: Ноември 06, 2009, 05:54:20 pm »
По-добре силата :) Аз съм минал от там  *hihi*

Kilgor

  • Гост
Re:Дайте съвет за стрелеца ми...
« Отговор #4 -: Ноември 06, 2009, 06:02:52 pm »
Ами ловкостта и точността трябва да ги съобразиш с противниците. Виж механиката на играта, разучи показателите на противниците и прецени оптималният брой точки които трябва да имаш на ловкост и точност. Над един момент няма значение дали ловкостта ти е 150 или 2000, шанса да избегнеш атаката ще е един и същ. Същото е положението и с точността. Колкото до броните, 300 броня в повече означава 20 щета по-малко. Не е малко и не е за подценяване. Освен това, ако в трета категория би се справил и с леки брони, то в четвърта нещата не са така. Там разликата между плетени и леки брони е около 800-1000, а това означава около 60 по-малко поражения. Там противниците са особено зли и това е от значение. Там изискването за сила е 60 атрибутни точки и ще ти е по-кофти ако трябва на веднъж да ги вдигаш. Моят съвет е да качиш необходимата сила и да се облечеш с плетени. Ако все пак държиш да носиш леки брони, то използвай спестените точки за да вдигнеш Жизнеността.

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Дайте съвет за стрелеца ми...
« Отговор #5 -: Ноември 06, 2009, 06:15:46 pm »
Ами ловкостта и точността трябва да ги съобразиш с противниците. Виж механиката на играта, разучи показателите на противниците и прецени оптималният брой точки които трябва да имаш на ловкост и точност. Над един момент няма значение дали ловкостта ти е 150 или 2000, шанса да избегнеш атаката ще е един и същ. Същото е положението и с точността. Колкото до броните, 300 броня в повече означава 20 щета по-малко. Не е малко и не е за подценяване. Освен това, ако в трета категория би се справил и с леки брони, то в четвърта нещата не са така. Там разликата между плетени и леки брони е около 800-1000, а това означава около 60 по-малко поражения. Там противниците са особено зли и това е от значение. Там изискването за сила е 60 атрибутни точки и ще ти е по-кофти ако трябва на веднъж да ги вдигаш. Моят съвет е да качиш необходимата сила и да се облечеш с плетени. Ако все пак държиш да носиш леки брони, то използвай спестените точки за да вдигнеш Жизнеността.

Много добре казано.Може да цъкаш с леки брони  ако ходиш по животинки и разни слаби гадове но ако се засилиш към зони със стрелци просто тази  горяща стрела ще те прави на нищо.Много е лоша и бронята там просто е задължителна
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Дайте съвет за стрелеца ми...
« Отговор #6 -: Ноември 06, 2009, 06:43:07 pm »
Мнооооого благодаря. Явно имало и свестни хора във форума, пък аз се бях отчаял. отново благодарско :)