Автор Тема: Мътната "Божествена Благословия"  (Прочетена 2816 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Мътната "Божествена Благословия"
« -: Ноември 06, 2009, 04:20:13 pm »
Пиша темата,защото това умение е изцяло сгрешено(направо изтрийте описанието и направете ново,защото това за нищо не става).Описанието е :

Бонус към всички атрибути на членовете на групата. Последното ниво гарантира масов ефект.
 Точки                 1          2    3
Необходим Дух   100   200   300

Като прочета описанието веднага се сещам че това умение ще ми вдигне   сила/жизненост/ловкост/точност/интелект със съответната цифричка а то вдига умения.
Добре следователно излиза че на 3то ниво трябва да вдигне всички умения с по 3 но то всъщност вдига само с по 1 на 3ма души.
Моля ви това умение е много хубаво и е единственото незавършено умение за това ако може моля с черешка отгоре  :) да го оправите поне като описание  :P какво томно прави по време на битка
   
   
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Мътната "Божествена Благословия"
« Отговор #1 -: Ноември 06, 2009, 04:25:14 pm »
Всъщност 3 ниво не вдига уменията на трима с едно,а на цялата група(може да си ти+ 5 наемника) ;)
П.С Което ме навежда на мисълта 2 ниво на колко героя вдига уменията ???
« Последна редакция: Ноември 06, 2009, 04:27:25 pm от malelele »

Kilgor

  • Гост
Re:Мътната "Божествена Благословия"
« Отговор #2 -: Ноември 06, 2009, 04:27:36 pm »
Вдига всички умения с по 1. Последното (трето) ниво означава че вдига уменията на всички в групата, а не само на трима души. Това което не ми е ясно е , ако имам максимално  точки на дадено умение, примерно 7 точки на болест, и някой ме благослови, ще ми зачита ли 8 точки на болест ( 1 над максимума ).

Неактивен nrganev

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 188
  • Karma: +24/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Мътната "Божествена Благословия"
« Отговор #3 -: Ноември 06, 2009, 04:30:23 pm »
Ами То би трябвало да ти я зачита, но нищо няма та ти дава тъй като няма въведено такова ниво.
Но въпреки това трябва да я вдигне защото мистика на мрака има умение намалящо уменията и ако не ти го зачете ами си останеш на 7-мо ниво след Проклятието ще станеш 6-то

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Мътната "Божествена Благословия"
« Отговор #4 -: Ноември 06, 2009, 04:30:48 pm »
Не вътрешната ми концентрация е последно ниво и не получавам никакви допълнителни бонуси,а и как ще даде нещо  което даже не е заложено като стойност в играта :D

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Мътната "Божествена Благословия"
« Отговор #5 -: Ноември 06, 2009, 04:33:06 pm »
Божествена Благословия дава бонус +1 ниво само на уменията , текста ще се промени.

п.п. Всяко ниво дава възможност да се вдигнат уменията на още един от групата- при 3-то ниво вдига на всички . Максимума не се прескача .

Kilgor

  • Гост
Re:Мътната "Божествена Благословия"
« Отговор #6 -: Ноември 06, 2009, 04:34:18 pm »
Което леко го обезмисля на по-горните нива където се развиват умения на макс. Не винаги се бия срещу Мистик на мрака с умение "Проклятие на мрака", за да ми ги намали с 1 и да разчитама на Мистика на светлината да ми ги увеличи.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Мътната "Божествена Благословия"
« Отговор #7 -: Ноември 06, 2009, 04:36:39 pm »
Аз не виждам как мога да си ги развия на макс уменията дори да са отключени , а ти ? 
 *hihi* :D

Kilgor

  • Гост
Re:Мътната "Божествена Благословия"
« Отговор #8 -: Ноември 06, 2009, 04:39:54 pm »
Аз не виждам как мога да си ги развия на макс уменията дори да са отключени , а ти ? 
 *hihi* :D

Ами аз мога. Пета категория ги отключва и имам умения на макс. Да не говорим че има и такива дето могат да се вдигнат на макс и преди 5та категория, като "Вътрешна концентрация" и "Критичен удар" например.

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Мътната "Божествена Благословия"
« Отговор #9 -: Ноември 06, 2009, 04:42:33 pm »
На 50 ниво това умение ти дава бонус от още 7 точки  и според мен е най-доброто умение за мистик на светлината :D

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Мътната "Божествена Благословия"
« Отговор #10 -: Ноември 06, 2009, 04:50:04 pm »

Ами аз мога. Пета категория ги отключва и имам умения на макс. Да не говорим че има и такива дето могат да се вдигнат на макс и преди 5та категория, като "Вътрешна концентрация" и "Критичен удар" например.
Ти май не разбра какво имам предвид ... но  други разбраха  ;) 

п.п. в едно парти или група с наемници точките които вдига стават много ...
« Последна редакция: Ноември 06, 2009, 04:51:59 pm от krest »

Kilgor

  • Гост
Re:Мътната "Божествена Благословия"
« Отговор #11 -: Ноември 06, 2009, 04:55:49 pm »
На 50 ниво това умение ти дава бонус от още 7 точки  и според мен е най-доброто умение за мистик на светлината :D

Не е задължително. Ако си сложил точки на 7 умения, но не максималните възможни точки, то тогава можеш да получиш такъв бонус. Лично аз съм си харесал някой умения и ги пълня догоре, и да си взема  наемник с това умение няма да имам кой знае каква полза.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Мътната "Божествена Благословия"
« Отговор #12 -: Ноември 06, 2009, 04:57:04 pm »
Не е задължително. Ако си сложил точки на 7 умения, но не максималните възможни точки, то тогава можеш да получиш такъв бонус. Лично аз съм си харесал някой умения и ги пълня догоре, и да си взема  наемник с това умение няма да имам кой знае каква полза.
Е предполага се тогава ще търсиш с други умения наемници ...

Kilgor

  • Гост
Re:Мътната "Божествена Благословия"
« Отговор #13 -: Ноември 06, 2009, 05:02:02 pm »
Ти май не разбра какво имам предвид ... но  други разбраха  ;) 

п.п. в едно парти или група с наемници точките които вдига стават много ...


Мда, за парти съм съгласен. Хубаво е да има един мистик на светлината. Както и "Проклятието на мрака" на тъмният мистик върши добра работа. Но ако партито е 5та категория , и всички са си напълнили хубавите умения на макс, пак се губи смисъл. Както и при група наемници с умения на макс ( от преди промените ), като мойте. От друга страна в по-долните категорий би вършило отлична работа, стига да може да се развие на макс ( не зная има ли изискване за ниво за да качи 3 точки).

Kilgor

  • Гост
Re:Мътната "Божествена Благословия"
« Отговор #14 -: Ноември 06, 2009, 05:03:43 pm »
Все пак хубаво е да се знае, че не вдига уменията над максималните, за да си прави всеки сметката.