Автор Тема: Излишни мистици наемници  (Прочетена 1104 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Valentine

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 25
  • Karma: +5/-1
    • Профил
Излишни мистици наемници
« -: Ноември 07, 2009, 01:16:27 am »
1.Защо продължават да се предлагат  излишни мистици наемници ,чиято едниствено магия е "извор да духа" ?  (при категория 2)
2.Защо няма мистици с лекуване ?

Най-лесно е да се заключи темата под предлог ,че нямам късмет ,което може и да е така,но съм сигурен,че ако  излишните боклуци мистици с единствено умение "извор на духа" се заменят с такива притежаващи "лекуване"  ще има много доволни.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Излишни мистици наемници
« Отговор #1 -: Ноември 07, 2009, 01:38:17 am »
Ами на мен ми се падат само Войни единствено с 4 провокация и то 4-та категория, при условие че провокацията е на 10 нива :(
по точка две мога да те опровергая имам мистик с лекуване 6 и майсторство в лекуването 3
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Излишни мистици наемници
« Отговор #2 -: Ноември 07, 2009, 11:07:39 am »
Ами на мен ми се падат само Войни единствено с 4 провокация и то 4-та категория, при условие че провокацията е на 10 нива :(
тук героите воини могат да са по-конкретни от мен, но е възможно максималното ниво на това умение в 4-та категория да е именно 4 (не съм сигурна), а нали отскоро ограничиха умения на наемниците според категорията им.
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Излишни мистици наемници
« Отговор #3 -: Ноември 07, 2009, 12:21:10 pm »
4 може да е било преди да ги направят от 7 на 10 нива.. и да са запазили старото разпределяне, не ми изглежда логично, в 5-та категория да вдигнеш 6 нива на едно и също умение
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.