Автор Тема: Няма такова прекарване!  (Прочетена 6108 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Няма такова прекарване!
« Отговор #15 -: Ноември 07, 2009, 05:59:42 pm »
Друг е въпроса ако в момента на купуването някой те изпревари и ти  купиш следващите които са по-скъпи.

ето точно в това е въпросът
и съм сигурна, че има решение
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Kilgor

  • Гост
Re:Няма такова прекарване!
« Отговор #16 -: Ноември 07, 2009, 06:03:10 pm »
ето точно в това е въпросът
и съм сигурна, че има решение

Може да се направи като на аукциона, когато се опиташ да наддадеш за предмет чиято продажна  цена е равна на тази за наддаване. Тогава покупката се блокира и излиза предупреждение. По същият начин ако ти купят конкретните диаманти които ти искаш , може твоята покупка да се блокира и да излиза предупреждение.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Няма такова прекарване!
« Отговор #17 -: Ноември 07, 2009, 06:06:03 pm »
Е така е , ама знаеш ли колко е хубаво като ти се случи обратното  :D
В една друга игра се оказа че съм напазарил за 1 злато хиляди ресурс   :D *hihi* :D

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Няма такова прекарване!
« Отговор #18 -: Ноември 07, 2009, 06:10:51 pm »
В ГВ точно това беше оправено. Не знам доколко е съвместим кодът оттам с този на ИГ, но едва ли ще е проблем да се пренапише (все пак в другите игри става въпрос на виртуални ресурси, а тук, макар и закупени по собственото желание на потребителя, става търговия с долу-горе "реален" ресурс).

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Няма такова прекарване!
« Отговор #19 -: Ноември 07, 2009, 06:12:47 pm »
 :o  Браво от понеделник ще тормозя програмистите за това .  ;D

Неактивен LordVOODOO

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +15/-10
    • Профил
Re:Няма такова прекарване!
« Отговор #20 -: Ноември 07, 2009, 09:57:45 pm »
Абе админите направете малко дъмпинг, че да се нормализират тия цени! Пуснете 10000 диаманта за 2500-2800 злато бройката, че да им дойде акъла на тия алчни люде в играта и цената да се норнализира! Над 3000 злато за диамант си е чист обир! Вярно никой не ни задължава да купуваме, но така сме поставени пред неравни условия и баланса откровено се нарушава... дискриминация едно-друго, току виж някой решил да ви съди  :o *xxx* :P

Неактивен Slаvi_82

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 104
  • Karma: +11/-16
    • Профил
Re:Няма такова прекарване!
« Отговор #21 -: Ноември 07, 2009, 10:05:03 pm »
Тоя бъг с Опера баузера ме изнерви забравих за него отидох да се бия и хоп една двойна битка -1 ход  :evil3: ,не сам изголял с злато за диманати ама са ще давам излишни пари за ремонт на брониите ........
ЦСКА- Миньор 0:3 на армията :D

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Няма такова прекарване!
« Отговор #22 -: Ноември 07, 2009, 11:49:21 pm »
Абе админите направете малко дъмпинг, че да се нормализират тия цени! Пуснете 10000 диаманта за 2500-2800 злато бройката, че да им дойде акъла на тия алчни люде в играта и цената да се норнализира! Над 3000 злато за диамант си е чист обир! Вярно никой не ни задължава да купуваме, но така сме поставени пред неравни условия и баланса откровено се нарушава... дискриминация едно-друго, току виж някой решил да ви съди  :o *xxx* :P
Търсенете определя предлагането , както и обратното .... едва ли регулацията на пазара е добра идея.

Неактивен LordVOODOO

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +15/-10
    • Профил
Re:Няма такова прекарване!
« Отговор #23 -: Ноември 07, 2009, 11:53:20 pm »
Търсенете определя предлагането , както и обратното .... едва ли регулацията на пазара е добра идея.

Не винаги! Понякога просто ставаш жертва на спекулация, защото нямаш избор! Липсата на конкуренция води точно до това! Търсене винаги ще има, защото не всеки може да си позволи да праща смси, но докато няма конкуренция на пазара цените ще си се надуват излишно много!

Неактивен Equilibrium

  • Java Programmer
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 266
  • Karma: +47/-45
  • Не е важно колко ще живееш, а как ще живееш !
    • Профил
Re:Няма такова прекарване!
« Отговор #24 -: Ноември 08, 2009, 12:00:54 am »
Не винаги! Понякога просто ставаш жертва на спекулация, защото нямаш избор! Липсата на конкуренция води точно до това! Търсене винаги ще има, защото не всеки може да си позволи да праща смси, но докато няма конкуренция на пазара цените ще си се надуват излишно много!

   Еми нормално е да се надуват всеки иска диаманти без да праща смс.Добре, че в тази игра има възможност да ги купуваш от други играчи.Е вече е време да поскъпнат търсенето е по-голямо от предлагането.

Неактивен LordVOODOO

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +15/-10
    • Профил
Re:Няма такова прекарване!
« Отговор #25 -: Ноември 08, 2009, 12:23:27 am »
   Еми нормално е да се надуват всеки иска диаманти без да праща смс.Добре, че в тази игра има възможност да ги купуваш от други играчи.Е вече е време да поскъпнат търсенето е по-голямо от предлагането.

Любопитно ми е ти от кои си: от купувачите или от продавачите? Май си от вторите...

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Няма такова прекарване!
« Отговор #26 -: Ноември 08, 2009, 09:22:28 am »
Аз съм по-скоро от продавачите ама много се нервя на това 3500 на диамант ... аз 3500 злато за 3 битки го правя ... тоя диамант поне 7-8к да стане   ::) :-[ ::)

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:Няма такова прекарване!
« Отговор #27 -: Ноември 08, 2009, 01:18:59 pm »
... тоя диамант поне 7-8к да стане   ::) :-[ ::)


  хах назобали сте се с бъгавите румънски диаманти и сега се прави на отворко,я да те видия ако сега почваш как ще ревеш като вдовица за к"р...........

Неактивен Equilibrium

  • Java Programmer
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 266
  • Karma: +47/-45
  • Не е важно колко ще живееш, а как ще живееш !
    • Профил
Re:Няма такова прекарване!
« Отговор #28 -: Ноември 08, 2009, 08:44:57 pm »
Любопитно ми е ти от кои си: от купувачите или от продавачите? Май си от вторите...

Аз нито купувам нито продавам пазя си ги за премиум или за предмети.

Неактивен LordVOODOO

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +15/-10
    • Профил
Re:Няма такова прекарване!
« Отговор #29 -: Ноември 08, 2009, 08:51:21 pm »
Аз нито купувам нито продавам пазя си ги за премиум или за предмети.

Тогава теб какво те бърка колко струват диамантите, че акъл даваш по въпроса?  ??? Че и казваш, че трябва да поскъпнат?  ???