Автор Тема: Грешни рецепти  (Прочетена 34011 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

george.mechkov

  • Гост
Re:Грешни рецепти
« Отговор #30 -: Юли 11, 2009, 10:18:48 am »
Рецепта за отличен пръстен с неблагороден топаз
12 ниво
50 стойност 2 категория
има цвят като за оръжие http://prikachi.com/files/996323H.jpg

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Грешни рецепти
« Отговор #31 -: Юли 11, 2009, 12:30:15 pm »
имам рецепта за меден боен чук с опал, който иска бронз за изработката


[attachment deleted by admin]
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен mesho

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 7
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Грешни рецепти
« Отговор #32 -: Юли 19, 2009, 06:50:51 pm »
нз към кои да се обарна за проблема ми
падами рецепта за сапфирен амулет на стрелеца и аз се кефя се пак е рядка рецепта давам е на героя за изочаване и цакам на занаяти да е изработа да е вида кво представява ама уви рецептата е няма!! цакам пак и героя да вида нещо да не се е багнало ама е няма цакам пак на занаяти и там е няма и супер мн се нервя!!! надявам се някои админ да прочете проблема ми и да наприви нещо щото такава рецепта струва около 50 диаманта

george.mechkov

  • Гост
Re:Грешни рецепти
« Отговор #33 -: Юли 19, 2009, 06:55:44 pm »
нз към кои да се обарна за проблема ми
падами рецепта за сапфирен амулет на стрелеца и аз се кефя се пак е рядка рецепта давам е на героя за изочаване и цакам на занаяти да е изработа да е вида кво представява ама уви рецептата е няма!! цакам пак и героя да вида нещо да не се е багнало ама е няма цакам пак на занаяти и там е няма и супер мн се нервя!!! надявам се някои админ да прочете проблема ми и да наприви нещо щото такава рецепта струва около 50 диаманта


Пиши на Oton

нека някой мод да премести темата в "Докладване на Проблеми"

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Грешни рецепти
« Отговор #34 -: Юли 19, 2009, 06:56:15 pm »
нз към кои да се обарна за проблема ми
падами рецепта за сапфирен амулет на стрелеца и аз се кефя се пак е рядка рецепта давам е на героя за изочаване и цакам на занаяти да е изработа да е вида кво представява ама уви рецептата е няма!! цакам пак и героя да вида нещо да не се е багнало ама е няма цакам пак на занаяти и там е няма и супер мн се нервя!!! надявам се някои админ да прочете проблема ми и да наприви нещо щото такава рецепта струва около 50 диаманта

За коя категория е рецептата? Възможно ли е да я търсиш в друга категория, а не в тази за която е рецептата?

george.mechkov

  • Гост
Re:Грешни рецепти
« Отговор #35 -: Юли 19, 2009, 06:59:16 pm »
За коя категория е рецептата? Възможно ли е да я търсиш в друга категория, а не в тази за която е рецептата?


Ти май не го разбра

Той иска да каже:

Получил е рецепта,нахранил е героя с нея,а после я няма нито в списъка с "Занаяти"–те,нито в инвентара на героя

Проблем:Рецептата изчезна

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Грешни рецепти
« Отговор #36 -: Юли 19, 2009, 07:05:44 pm »
Ти май не го разбра

Той иска да каже:

Получил е рецепта,нахранил е героя с нея,а после я няма нито в списъка с "Занаяти"–те,нито в инвентара на героя

Проблем:Рецептата изчезна

А пък ти май не разбра мен  :)
Имам пред вид следното: имаш рецепта 2-ра категория; "нахранваш" героя с нея и той я научава. След това обаче я търсиш в категория 3. Случва се човек да се заблуди човек понякога, затова зададох този въпрос. Освен това имаше преди време сгрешени рецепти на които пишеше, че са за по-ниска категория отколкото са в действителност. Като изядеш рецептата, ти я научаваш, но тя е по-висока категория и ако още не си я отворил не я виждаш. Чак когато я отвориш виждаш, че имаш научена рецепта.


george.mechkov

  • Гост
Re:Грешни рецепти
« Отговор #37 -: Юли 19, 2009, 07:12:50 pm »
А пък ти май не разбра мен  :)
Имам пред вид следното: имаш рецепта 2-ра категория; "нахранваш" героя с нея и той я научава. След това обаче я търсиш в категория 3. Случва се човек да се заблуди човек понякога, затова зададох този въпрос. Освен това имаше преди време сгрешени рецепти на които пишеше, че са за по-ниска категория отколкото са в действителност. Като изядеш рецептата, ти я научаваш, но тя е по-висока категория и ако още не си я отворил не я виждаш. Чак когато я отвориш виждаш, че имаш научена рецепта.



ако  беше го описала малко по–подробно......Аз помислих че говориш за категории на територия,а не за занаятчийски категории

Мога да спечеля играта в надлъгване

Неактивен mesho

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 7
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Грешни рецепти
« Отговор #38 -: Юли 19, 2009, 07:44:34 pm »
за категория 2-ра беше иначе дори и на 1 и 3 сам е тарсил абсютно на всякаде е тарсих нема я >:(

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Грешни рецепти
« Отговор #39 -: Юли 19, 2009, 08:23:24 pm »
за категория 2-ра беше иначе дори и на 1 и 3 сам е тарсил абсютно на всякаде е тарсих нема я >:(

Тогава наистина е проблем. Утре програмистите предполагам ще го погледнат и ще кажат.

Неактивен mesho

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 7
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Грешни рецепти
« Отговор #40 -: Юли 19, 2009, 08:39:20 pm »
намерих сащата рецепта в тарговиата зех си я за 20 диаманта давам е на героя да е изочава и неможе и на рецептата изписа че вече е научина  ;D а пак е няма ??? ::) сега е продавам на цената на която е купих :)
абе хора някои има ли я тая рецепта поне да ми каже кво дава че ми е мн итересно
дано админите погледнат за кво става вапрос та да ми я оправят ама не се знаи кога ще стане тва та ако е има някои нека каже кво дава тоя амулет
« Последна редакция: Юли 19, 2009, 08:41:59 pm от mesho »

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Грешни рецепти
« Отговор #41 -: Юли 19, 2009, 09:14:51 pm »
намерих сащата рецепта в тарговиата зех си я за 20 диаманта давам е на героя да е изочава и неможе и на рецептата изписа че вече е научина  ;D а пак е няма ??? ::) сега е продавам на цената на която е купих :)
абе хора някои има ли я тая рецепта поне да ми каже кво дава че ми е мн итересно
дано админите погледнат за кво става вапрос та да ми я оправят ама не се знаи кога ще стане тва та ако е има някои нека каже кво дава тоя амулет

Сетих се за още един вариант - научил си рецептата, но тя вече е с друго име (щом като ти пише, че вече е научена). При мен се получи нещо подобно преди известно време. Даже писах във форума.

drakoncho5

  • Гост
Re:Грешни рецепти
« Отговор #42 -: Юли 19, 2009, 10:14:50 pm »
В аукциона рецепта за Желязна кована броня Ниво 26 стоиност 235
Със цвят на оръжие.
Много съжелвам но не мога да направя скроииншот :-[

Неактивен kyky

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +35/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Грешни рецепти
« Отговор #43 -: Август 27, 2009, 03:22:46 pm »
рецепта за кръгъл щит с опал 18 ниво
произведения предмет е със същото име . Бета

Неактивен Fight

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +59/-15
    • Профил
Re:Грешни рецепти
« Отговор #44 -: Ноември 23, 2009, 11:09:37 pm »
Преди малко купих рецепта за смарагдово метателно копие от аукциона. След като изучих рецептата името на оръжието го показва като стоманен арбалет с топаз.