Автор Тема: Пътуване през провинциите  (Прочетена 3458 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Пътуване през провинциите
« -: Ноември 08, 2009, 07:50:42 pm »
Защо трябва да отида от една провинция в съседна на нея, вместо директно да отида в желаната от мен, която не граничи с тази в която съм? Не може ли да се направи, така че да се умножи времето за път по съответния брой преходи през неграничещи провинции? Досадно е че трябва да си пред компютъра само за да минеш в съседната провинция (поне според мен)  *xxx* *hmm*
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Пътуване през провинциите
« Отговор #1 -: Ноември 08, 2009, 07:53:06 pm »
Има доста теми по-въпроса ... ако искаш да стигнеш по-бързо - диаманти ... мисля че и за това не е въведено ... заради мигновенното пристигане ...

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:Пътуване през провинциите
« Отговор #2 -: Ноември 08, 2009, 07:55:53 pm »
Аз не искам да пристигна на момента, просто като искам да отида до по-отдалечена провинция да пусна героичето да си пътува, а аз да си върша моята работа. Примерно при провинция през една, времето за път да се умножи по 2 и готово!
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Пътуване през провинциите
« Отговор #3 -: Ноември 08, 2009, 07:59:20 pm »
да и да даваш 2 диаманта за моментално пристигане нали ? Да обаче откъде да знаят че няма да се прекарат защото някой започнал да обикаля отстрани вместо да мине през средата ???  *hmm* *hmm* *hmm*

Неактивен FRESH IMPACT

  • ThE_BesT GameR
  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 72
  • Karma: +39/-18
  • TYTY_MAN
    • Профил
Re:Пътуване през провинциите
« Отговор #4 -: Ноември 08, 2009, 08:42:55 pm »
Има орден на пътешественика за тази работа или ботушки със ск.на преджижване.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Пътуване през провинциите
« Отговор #5 -: Ноември 08, 2009, 09:00:03 pm »
не разбирате човека или не искате да разберете
въпросът не опира до времето за пътуване, а до времето, прекарано пред компютъра за цъкане към следващата провинция
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен FRESH IMPACT

  • ThE_BesT GameR
  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 72
  • Karma: +39/-18
  • TYTY_MAN
    • Профил
Re:Пътуване през провинциите
« Отговор #6 -: Ноември 08, 2009, 09:15:47 pm »
Стига де ;) все ни изкарваш някакви  бавноразвиващи се,разбираме въпроса и на мен не ми харесва това затова ти казах орден и ботушки за по-бързо и моментално пътуване.Който не може да си го позволи ще пообикаля малко.Вие пък искате всичко да става бързо и все търсите лесния начин,екипа иска да направи играта мах.реалистична,в реалния живот да не минавате през сгради и огради например. *hihi*

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Пътуване през провинциите
« Отговор #7 -: Ноември 08, 2009, 09:29:16 pm »
е стига де, даже не ми е минало през ум да изкарвам който и да било някакъв, особено пък бавноразвиващ
искам да кажа, че дори да имаш бързи ботушки, пак не можеш да минеш наведнъж от всякъде
пак трябва да изчакаш определено време, пак да цъкнеш...
за мен, както и за човекът, пуснал темата, не е проблем в чакането, а в повторното и последващото цъкане, за да мина в следващата провинция
ако говорим за реалистичност - не виждам какъв е проблема да си направя маршрут и да го следвам, пък било то и с продължителност 2 часа, а не да цъкам на всеки 20 мин, за да продължи героя :)
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен El Nino

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 92
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Re:Пътуване през провинциите
« Отговор #8 -: Ноември 08, 2009, 09:34:14 pm »
Стига де ;) все ни изкарваш някакви  бавноразвиващи се,разбираме въпроса и на мен не ми харесва това затова ти казах орден и ботушки за по-бързо и моментално пътуване.Който не може да си го позволи ще пообикаля малко.Вие пък искате всичко да става бързо и все търсите лесния начин,екипа иска да направи играта мах.реалистична,в реалния живот да не минавате през сгради и огради например. *hihi*
Съгласен съм с теб направили са опция да си платиш с диаманти има и ботуши, който дават проценти към скоростта на придвижване няма нужда да се въвеждат др. неща

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пътуване през провинциите
« Отговор #9 -: Ноември 08, 2009, 09:48:54 pm »
Стига де ;) все ни изкарваш някакви  бавноразвиващи се,разбираме въпроса и на мен не ми харесва това затова ти казах орден и ботушки за по-бързо и моментално пътуване.Който не може да си го позволи ще пообикаля малко.Вие пък искате всичко да става бързо и все търсите лесния начин,екипа иска да направи играта мах.реалистична,в реалния живот да не минавате през сгради и огради например. *hihi*
Човека не иска мигноменно или по-бързо пристигане той просто предлага да се направи така че да можеш да стигнеш примерно от a-c 1 кликване без да чакаш да стигнеш от a до b за да цъкнеш от b до c.Цъкаш,то ти начертава маршрут и ти си минаваш пак за 20 минути само дето с 1 цъкване .За
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Пътуване през провинциите
« Отговор #10 -: Ноември 08, 2009, 10:05:15 pm »
Ами просто си представете,че героя ви има склероза и му се налага като минава от една провинция в друга да си поглежда картата и маршрута,че вече е забравил на къде пътува :D
П.С Даже и с ордена на пътешественика  пътуването от Бариерата до Сиимлия отнема доста дразнещите 8 цъкания с мишката и при условие,че познаваш картата добре и не ти се налага да гледаш глобалната карта :D

Неактивен El Nino

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 92
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Re:Пътуване през провинциите
« Отговор #11 -: Ноември 08, 2009, 10:23:48 pm »
Какво се караме като от нас нищо не зависи  :D :D ние не правим играта има си хора, който ще преценят дали да го направят :D

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:Пътуване през провинциите
« Отговор #12 -: Ноември 08, 2009, 11:05:13 pm »
Да, точно това ми беше идеята: да му задам маршрут на човечето и то да си ходи по него, като за това се отнеме съответното време, без да е нужно да цъкам 2-3-4-5 пъти през 10мин ( с ботушки по-малко ) за ида еди си къде. Според мен който иска да отиде мигновено някъде си, ще си активира ордена или ще даде диамантче пак.  Просто като идея го давам, защото снощи примерно заспах докато чакам да мине провинция, искайки да пратя геройчето в друга провинция...  :D
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен FRESH IMPACT

  • ThE_BesT GameR
  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 72
  • Karma: +39/-18
  • TYTY_MAN
    • Профил
Re:Пътуване през провинциите
« Отговор #13 -: Ноември 09, 2009, 02:42:12 pm »
Ами тогава хората които са с ордена ще могат да прескачат всички провки с едно кликване,не че не искам да стане точно така ама не го вярвам,доста отдавна имаше подобни предложения но без ефект.
Човека не иска мигноменно или по-бързо пристигане той просто предлага да се направи така че да можеш да стигнеш примерно от a-c 1 кликване без да чакаш да стигнеш от a до b за да цъкнеш от b до c.Цъкаш,то ти начертава маршрут и ти си минаваш пак за 20 минути само дето с 1 цъкване .За

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Пътуване през провинциите
« Отговор #14 -: Ноември 09, 2009, 05:36:44 pm »
Екипа ще загуби много ... откъде да знае, че на не толкова интелигентните (на мен) няма да им се случи да обикаля и да дава диаманти като луд само защото не му се чака да си намери лечител 3та категория ...

ПП. Вече знам къде има  :D