Автор Тема: Съобщения и опити за измами .  (Прочетена 17455 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Съобщения и опити за измами .
« -: Ноември 09, 2009, 12:49:42 pm »

Искам да предупредя всички потребители да не се вързват на подобни съобщения .
Не давайте паролата си на подобни индивиди целта им е единствено да Ви ограбят.
Ако са толкова доброжелателни има начин да Ви пратят диаманти и без да Ви имат паролата ....

Във връзка с това всеки който получи подобно предложение , ще помоля да не го трие а да го публикува тук заедно с автора .
За подобни опити за измами ще има наказания .
Не давайте паролата си .

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Съобщения и опити за измами .
« Отговор #1 -: Декември 08, 2009, 03:43:03 pm »
Току що получих поредния опит за измама


Ако може да му проверите и IP-то за други акаунти..
« Последна редакция: Декември 08, 2009, 03:47:17 pm от DraganoW »
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен nrganev

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 188
  • Karma: +24/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Съобщения и опити за измами .
« Отговор #2 -: Януари 03, 2010, 12:52:23 pm »
Потребител във форума с ник : Hero3 бе писал във форума че продава акаунт с високо ниво  и аз се заинтересовах. Когато му писах на ЛС получих отговор :

Реших че е странно sconok да си разменя акаунта за някой 15-то ниво и лично го попитах , а отговора му бе: "Естествено че не :) Има ли смисъл да питаш даже :))))"

Неактивен ozonedeep

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +17/-30
    • Профил
Re:Съобщения и опити за измами .
« Отговор #3 -: Февруари 08, 2010, 06:37:01 pm »
Ето това получих от този играч след неколкократни молби от негова страна да му дам един диамант. Колкото и несериозно да изглежда, според мен всеки опит за измама трябва да бъде наказван сурово. Говорим за свят 3, не съм сигурен кой от всичките му герои е това, но от колкото ми е писал, все започват с dimitu.



Неактивен ozonedeep

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +17/-30
    • Профил
Re:Съобщения и опити за измами .
« Отговор #4 -: Февруари 08, 2010, 07:10:01 pm »
Ами както казах, приемам го несериозно, но тая игра на молби от негова страна взе да ми омръзва, а пък това долу просто преля чашата, затова го пуснах тук. Винаги мога да го игнорирам, ако някой не му каже две приказки, но това няма да го стимулира да не се пробва върху някой друг.

Пък и не се знае какво той приема за епичен предмет, както казах, аз и други членове от моята гилдия сме си имали вече размяна на съобщения(някои твърде груби и нецензурни) с него, и оттам мога да твърдя, че поведението му не е на зрял човек, а по-скоро на разглезено хлапе. Твърде жалко, че не мога да подкрепя думите си с факти, защото трия всички негови съобщения, така че ще трябва да ги приемете на доверие.
« Последна редакция: Февруари 08, 2010, 07:14:56 pm от ozonedeep »

Неактивен ozonedeep

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +17/-30
    • Профил
Re:Съобщения и опити за измами .
« Отговор #5 -: Февруари 14, 2010, 04:43:41 pm »
Няма да коментирам нищо...

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Съобщения и опити за измами .
« Отговор #6 -: Февруари 15, 2010, 09:10:53 pm »
Няма да коментирам нищо...

Как може да има такава гнет? И тоя димиту си търсеше хора за гилдията, наистина му трябва бан >:(

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен SILENT_KILLER

  • Silata
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 342
  • Karma: +30/-130
    • Профил
Re:Съобщения и опити за измами .
« Отговор #7 -: Юни 04, 2010, 08:03:36 am »
Как може да има такава гнет? И тоя димиту си търсеше хора за гилдията, наистина му трябва бан >:(
може да иска да граби-сложи някой нещо в хранилището и ги взима...има толкова алчни хора
6 стрелеца с кървави лукове
Стрелците вече с лукове :D

Неактивен goplay

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 7
  • Karma: +4/-1
    • Профил
Re:Съобщения и опити за измами .
« Отговор #8 -: Юни 13, 2010, 10:18:15 am »
Здравейте,
Не исках да пускам нова тема , защото си мисля, че това е "опит за измама".Разглеждайки гилдиите ми направи впечатление, че има няколко гилдии на които членовете са с изключително близки имена, да не кажа едно и също има с добавени по 1-2 букви. Как се процедира в такива случай?
 Вижда ми се просто странно, ако няма нищо нередно искам да се извиня на хората с еднаквите имена. 

GLADIATOR

  • Гост
Re:Съобщения и опити за измами .
« Отговор #9 -: Юни 13, 2010, 11:01:58 am »
Нормално е. Някой играчи имат по няколко героя и им слагат почти еднакви никове. Притежанието на няколко героя не е забранено, така че няма нарушение.

Неактивен Judith

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 11
  • Karma: +12/-5
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Съобщения и опити за измами .
« Отговор #10 -: Юни 19, 2010, 03:37:47 pm »

За подробности, вижте тук

Kilgor

  • Гост
Re:Съобщения и опити за измами .
« Отговор #11 -: Юли 07, 2010, 11:47:15 am »
dobre,trqbva da mi dadesh emaila i parolata si za da vkaram edna programa koqto avtomati4no ti dava kolkoto zlato i diamanti iskash ne te luja ako ne iskash nqma problem



Priatna igra :)
Това ми отговори :D

Ако му се е вързал някой, може и да е понатрупал нещо. А дали ще го върне както обещава...




Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Съобщения и опити за измами .
« Отговор #12 -: Юли 09, 2010, 08:38:53 am »
2010-07-09 09:19:08 , vanish                        
if you no payment , i think you should pay me about 2 daimond for this three day.

Добре бе тоя за малоумен ли ме мисли , бил му казал някой , че в гилдията ще му плащаме за да е част от нас . Такова нещо няма , имам изисквания който от съюзниците ми може да внася определен брой диаманти седмично ... но такова нещо като "надница" на всеки играч нямаме . Оставете всичко ами дори обра хранилището , надявам се , че ще обърнете внимание на това нещо и ще ни върнете ресурсите и рецептите които открадна . Ейй.. ядоса ме наглия англичанин ...

Неактивен sashoo.

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 23
  • Karma: +1/-7
    • Профил
Re:Съобщения и опити за измами .
« Отговор #13 -: Юли 09, 2010, 07:08:58 pm »
този няма нищо общо с англичанин при положение,че неможе да напише 2 елементарни изречения на английски език.
RADVAI SE NA TOVA KOETO IMASH, DOKATO TARSISH TOVA KOETO ISKASH !!

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Съобщения и опити за измами .
« Отговор #14 -: Юли 09, 2010, 07:10:59 pm »
този няма нищо общо с англичанин при положение,че неможе да напише 2 елементарни изречения на английски език.
  Тук може и да си прав , днес с колегите му открихме поне по 2-3 грешки в изречение ... но както и да е , пазете се от него . :)