Автор Тема: Търся рецепта за Желязна плетена ризница (Бета)  (Прочетена 3165 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Ако на някой му се намира, да пише тук или на ЛС.

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
За желязна плетена ризница ще ти трябват железни кюлчета... те са 3 кат.
Желязото също се копае в провинции 3 кат...
Тази ризница може да я носи само 3 кат боец...

Ще я ползваш след 2 месеца ;)
« Последна редакция: Май 23, 2009, 07:33:53 pm от fobos »
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Офф, мерси :)

Вече 5-та поредна задача в кофата за боклук, просто трябва да има поне малко баланс на тези задачи...

Отново имах избор между това да изработя 5 броя от нея или арбалета от адамантий за 5-то ниво...

Каквото и да ми говорите това си е жива подигравка с нас :)

Да не говорим за уникално смешните награди... Ако няма да са използваеми тези задачи, по добре да ги няма за да не дразнят. Едно е да ми кажат днес не си имал късмет, утре не си имал късмет... Обаче 5 поредни пъти напълно абсурдни и невъзможни задачи...

======================================================================================

Задачи:

Луксозните играчки винаги са били това, с което благородниците обичат да се хвалят. Те просто обожават лъскавите дранкулки. И ги искат сега. Заплащането е много добро, обещавам. Имам нужда от 5 броя от Желязна плетена ризница. Имаме ли сделка?

Награда:
Злато : 90 - 180
Точки за действие : 1

Rayh

  • Гост
Офф, мерси :)

Вече 5-та поредна задача в кофата за боклук, просто трябва да има поне малко баланс на тези задачи...

Отново имах избор между това да изработя 5 броя от нея или арбалета от адамантий за 5-то ниво...

Каквото и да ми говорите това си е жива подигравка с нас :)

Да не говорим за уникално смешните награди... Ако няма да са използваеми тези задачи, по добре да ги няма за да не дразнят. Едно е да ми кажат днес не си имал късмет, утре не си имал късмет... Обаче 5 поредни пъти напълно абсурдни и невъзможни задачи...

======================================================================================

Задачи:

Луксозните играчки винаги са били това, с което благородниците обичат да се хвалят. Те просто обожават лъскавите дранкулки. И ги искат сега. Заплащането е много добро, обещавам. Имам нужда от 5 броя от Желязна плетена ризница. Имаме ли сделка?

Награда:
Злато : 90 - 180
Точки за действие : 1


ако видиш колко кинти са тия ръкавици пак няма да я вземе дори и да можеш да ги направиш ако не ти трябват само за спорта  ;)

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Как така и пари ли ми иска за да ги изработя?

Иначе ще си я взема за спорта, просто ми е кеф да си изпълнявам някакви мисии, не да си цикля безцелно. Поне по една на ден ми се иска да мога да правя, така както е предвидено всъщност. Но вече цяла седмица пълна скука...

Иначе винаги после мога да ги продам ако не ми трябват, какво толкова :)

Rayh

  • Гост
Как така и пари ли ми иска за да ги изработя?

Иначе ще си я взема за спорта, просто ми е кеф да си изпълнявам някакви мисии, не да си цикля безцелно. Поне по една на ден ми се иска да мога да правя, така както е предвидено всъщност. Но вече цяла седмица пълна скука...

Иначе винаги после мога да ги продам ако не ми трябват, какво толкова :)

аз не бих ги правил с тея ходово мнго повече пари ще направа а и знаячиите с това време не мога да ги мисля нищо няма да правя само ще си се бия  ;)

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Да бе, направо милионер съм станал. Днес ходих 2 пъти до пукнатината и ей го заминаха 20 точки... От което спечелих отрицателно злато... Той наемника ми всяка битка иска повече отколкото ми дават тези бандити... То направо е жалка картинка с това злато :) Ходя само за опит с надеждата че следващото ниво ще се открие нещо по доходно, но уви, всеки път бивам разочарован... Първо на 5-то незнам си какво, после на 6-то същото казахте. Накрая казахте че на 7-мо почва играта. Ходиш с един ход в пукнатината и там правиш 5 битки на куп... Но забравихте да споменете че малко трудно се бие последния и също така пропуснахте че за всяка битка ми взима по 2 точки за действие... Е какъв е смисъла тогава...

С две думи, играта е предвидена да се играе по 20 минути на ден. Отиваш 2 пъти до пукнатината и това е... Ако можеш да ги биеш де... Но тъйкато те не пускат нищо вече, поне откакто аз ходя там, не са ми дали нищо... Май е по добре да си занаятчийствам наистина, поне вече имам сигурен добив на ресурс...

Rayh

  • Гост
аз съм 18 в бета и 22 в алфа без наемник  :P

п.п ще има много теми трябва ми рецепта трябва ми ресурс  :D
« Последна редакция: Май 23, 2009, 09:37:59 pm от Rayh »

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
аз съм 18 в бета и 22 в алфа без наемник  :P

п.п ще има много теми трябва ми рецепта трябва ми ресурс  :D
Ест. с кредити :)

И все пак кажи на простосмъртните къде да бият...

П.П. Ще има, затова предложих да има отделен раздел само за това :)

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
А какво ми разправяхте митове и легенди, че ми се падало според нивото на героя и според професията, само дето не се съобразявало с нивото на занаята което си достигнал. Добре, бронята за оръжейник ли е  :o

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Охо, най после изпълнима задача:

Гилдията на миньорите току що поръча голямо количество суровини за техния нов проект. Работата е там, че искат качествен материал, който го има само в Фермите на селото на Надеждата. Всеки поръчва нещо, зная. И изобщо не ги е грижа, че не мога да свърша цялата работа сам! Трябва ми помощ! Съберете 8 броя от Медна руда и ще разделя наградата от поръчката с Вас. Достатъчно е и за двама ни, повярвайте ми.

Награда:
Злато : 15 - 50

Достатъчно е, дори ми е много, направо не мога да си представя как ще успея да ги похарча всичките после :'))) Поне е изпълнима...

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
А какво ми разправяхте митове и легенди, че ми се падало според нивото на героя и според професията, само дето не се съобразявало с нивото на занаята което си достигнал. Добре, бронята за оръжейник ли е  :o

Не, не е. Проблема със задачите е докладван.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Не, не е. Проблема със задачите е докладван.
Това исках да чуя. Заключвам