Автор Тема: Воин - проблем с духа  (Прочетена 2345 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

55551

  • Гост
Воин - проблем с духа
« -: Ноември 10, 2009, 09:18:28 am »
Някой не спомена ли някъде, че спец. ударите на воина вече няма да "харчат" много мана? Не знам как е положението, но при мен ми трябват на всички магазини в провинциите колбите с мана на ден. След всяка битка по 2 минимум. Това нормално ли е, аз ли пропускам нещо? Благодаря предварително за вниманието.

Неактивен nrganev

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 188
  • Karma: +24/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Воин - проблем с духа
« Отговор #1 -: Ноември 10, 2009, 10:03:44 am »
Ами войните нямат праблем с духа за една, битка.За една битка трудничко ще ти свърши целият дух, но ако се биеш 2-3 битки е нормално да свърши.И при мене е така.Има два начина с да си справи войн с този проблем.Първият си го намерил, с много колбички ,а другият по пестелив варят е рядък или легендарен предмет слочайно излзнал с интелект :)

55551

  • Гост
Re:Воин - проблем с духа
« Отговор #2 -: Ноември 10, 2009, 10:19:59 am »
Никак не ми е трудничко да ми свърши духа за 1 битка. Интелекта ми е едва 10, тъй като след последния ъпдейт се наложи да преразпределя точките си като наблегна на силата (80). Като прегледах доклада на 1 битка се оказа, че се скъсвам от въртележки  :D. Хм, аз тъкмо гледах 1-2 легендарни брони с интелект в АХ, но си бях харесал друга - нагръдник на яростта. Дааа, доста трудна задача с неизвестни...

Неактивен Lubopitko

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 213
  • Karma: +70/-52
    • Профил
Re:Воин - проблем с духа
« Отговор #3 -: Ноември 10, 2009, 11:11:47 am »
няма пълно щастие на света. Но всъщност на героя ти нищо не му пречи да се бие и без дух. Нито ще му намалеят бонусите от оръжието, нито ще му падне защитата. Няма да може да прави въртележка, но ако е достатъчно силен и без това трябва да може да печели битки (вярно не с такава успеваемост) Просто си намираш баланса между изкараното злато от битка и стойността на колбите които ти трябват
Предложеният от Вас на аукциона Обсидианен вулканичен пръстен бе купен. Получихте 20900000 Злато.

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Воин - проблем с духа
« Отговор #4 -: Ноември 10, 2009, 11:14:36 am »
пък и въртележката ако ти е на 1 ниво, просто няма смисъл от не, защото ти разделя щетите на две, също и критичния го разделя на две! от второ ниво нагоре е по-полезна въртележката!

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

55551

  • Гост
Re:Воин - проблем с духа
« Отговор #5 -: Ноември 10, 2009, 11:29:55 am »
пък и въртележката ако ти е на 1 ниво, просто няма смисъл от не, защото ти разделя щетите на две, също и критичния го разделя на две! от второ ниво нагоре е по-полезна въртележката!
Въртележката и бойния вик са ми на 2. Ако позволяваше нивото щяха да са с повече статсове :).


няма пълно щастие на света. Но всъщност на героя ти нищо не му пречи да се бие и без дух. Нито ще му намалеят бонусите от оръжието, нито ще му падне защитата. Няма да може да прави въртележка, но ако е достатъчно силен и без това трябва да може да печели битки (вярно не с такава успеваемост) Просто си намираш баланса между изкараното злато от битка и стойността на колбите които ти трябват
Благодаря, приятелю :). Щом играта не иска да се нагоди към мен явно аз трябва да се нагаждам към нея  *hihi*. Ще видя сега каква ще я сърбам. В опита се ражда познанието - и да викам Неволята полза няма никаква. Ще се мъча и дрешки с повече броня да накича и ще пия колби с мана само пред по-сериозна битка.

Неактивен Equilibrium

  • Java Programmer
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 266
  • Karma: +47/-45
  • Не е важно колко ще живееш, а как ще живееш !
    • Профил
Re:Воин - проблем с духа
« Отговор #6 -: Ноември 10, 2009, 11:45:16 am »
пък и въртележката ако ти е на 1 ниво, просто няма смисъл от не, защото ти разделя щетите на две, също и критичния го разделя на две! от второ ниво нагоре е по-полезна въртележката!

Как ти разделя щетите на две доколкото знам само критичния е разделен.

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Воин - проблем с духа
« Отговор #7 -: Ноември 10, 2009, 11:47:32 am »
незнам, на мен така ми се струва, може би удря с минималните поражения, ако е така, извинявам се за горният ми пост

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен Equilibrium

  • Java Programmer
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 266
  • Karma: +47/-45
  • Не е важно колко ще живееш, а как ще живееш !
    • Профил
Re:Воин - проблем с духа
« Отговор #8 -: Ноември 10, 2009, 12:00:34 pm »
Удря си нормално само критичния удар вместо по  х4 е х2

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Воин - проблем с духа
« Отговор #9 -: Ноември 10, 2009, 03:52:28 pm »
Стреми се да раздели пораженията на две (вместо от 500, щетите при такъв удар се дръпват на 250), но реално няма как да ги прати под минималните щети (т.е с чук въртележката е най-полезна, тъй като при него разликата минимални-максимални не е в диапазон 2Х и от 500 ще ги свали до 400 примерно...).