Автор Тема: Ежемесечен рицарски турнир за купата на Императора !!!  (Прочетена 10294 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен El Nino

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 92
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Все пак ще се прави ли такъв турнир или не..??

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
 :) тази идея за битки в императорския град е добра. а наградите са добър стимол за участие. може да се измислят много неща. всички сме гледали филми за гладиаторски битки . може да се бият на арена   по няколко героя. или със зверове мачове с хендикап. бе има мн неща. но вс зависи от екипа на играта
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен _eli

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 95
  • Karma: +16/-9
    • Профил
Супер идея е, победителят може да се окичи с благородническа титла която да го отличава и да му носи облаги като например лидерство в предстоящите партита, покани за приемите и баловете в имперския двор както и и скромно фамилно имение.  :)

Неактивен gamballa

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 54
  • Karma: +4/-19
    • Профил
    • MySpace
перф :) подкрепям да има олимпиада т.е. рицарски турнир (сори ама до скоро цъках пак Л2 и за тва се натам ме избива) но съм съгласен за такова нещо :) и не трябва да има такса "вход" според мен :) но може да се сложи нещо като ограничителен куест смис някакво ограничение в сила или кой знае какво :) за да се разделят мн силните герой от средни и слаби и т.н. а и нека всеки отделен клас герой да излъчва победител напр. победител при пазителите победител при мистиците на мрака и т.н. :) а нека има опцията за по-силни-вилните да има смесени битки :) място където хората да си праят батак и да се забавляват :) ПОДКРЕПЯМ !!!
mnmlshs

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Цитат
Мисля че играта има нужда от повече възможности геройте да мерят способности. Предизвикателството е доста скучна и едностранчива такава възможност. Там където е имало Герой, винаги е имало и такива турнири. Логично е и Геройте от Аярската империя да се събират и като истински благородни джентълмени да мерят сили при честни и равни възможности.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Идеята е много добра..Може да се копира формулата от световните първенства примерно - групи - играе всеки срещу всеки и първите двама преминават на фаза директни елминации..Така до финала..Трябва обаче да се намери начин играчите да се поставят в относително равна позиция - няма как да сравним герой 49 ниво с такъв 42 примерно..Таксата за участие трябва да е символична - 1 диамант примерно и от натрупването и броя учатници да се образува награден фонд , който заедно с други глезотии да бъде разпределен както в Номадите - между първите 10...Според мен е добре да има пция за индивидуални битки и такива с наемници..Т.е. два турнира..Не бих подкрепил идеята да не могат да се поправят предметите..При рицарските дуели в миналото се провежда двубой , чупят се по 3-4 копия , след което победителя отива да си почива до следващия ден и се явява с поправена екипировка..Това с подмяна на предмети също не е добра идея според мен - хубавите неща с които се екипират играчите се намират трудно и са скъпи - защо да оскъпяваме един турнир на славата и предизвикателството излишно? Нали въпроса е да се премерят уменията на играчите - не да се похарчат по 40 млн за доп оборудване примерно..То е ясно че така ще се наливат пари в играта , ама според мен ще опорочи идеята, най малкото защото не всички имат финансови възможности , а от това не бива да зависи участието им в Турнира..Като цяло идеална идея , но като знам че започва работа по ИО версия 5 и като знам какво стана с ИО ,когато започна работата в ИХ , изобщо не съм оптимист за реализирането и..Както и за  каквито и да е сериозни промени в ИХ оттук нататък..
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Също и между гилдиите.5 играча от една гилдия срещу други 5 и така. :) :)
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен RayH

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 29
  • Karma: +24/-13
  • митака
    • Профил
Също и между гилдиите.5 играча от една гилдия срещу други 5 и така. :) :)

и кой точно ще се съгласи да се бие срещу 5 наши  :-[
Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш ........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
и кой точно ще се съгласи да се бие срещу 5 наши  :-[
Е ще се намери - 5 героя винаги могат да се намерят и соло..Не сте чак толкова безсмъртни..Ама да не спамим - темата е добра и идеята е добра.. :)
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
айде да правим турнир  *PARTY*
- I died to become immortal

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
и аз се записвам ако има турнир :)
zlatin98 свят 2

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Мислил съм го много и ще го направим... като стигнем до него.

Но за да е интересно, ще има такса за участие и участниците ще носят екипировка, която няма да могат да сменят по време на целия турнир.
Можем да го направим и още по-интересно и да не регенерираме кръвта, ще трябва да мъкнете колби, ако желаете. Без тези, които струват диаманти, примерно.
Както отборите във Формула 1 имат право на 2 комплекта гуми за целия уикенд, примерно.

Върти ми се в главата точкова система, в която отборите да трябва да се побират.
Какво имам предвид:

Всеки отбор излъчва 10 участника, които имат право да употребяват екипировка, която струва определен брой точки в зависимост от своята категория и клас.
И така - на всеки отбор се дават 100 точки, с които разполагат.
И имаме:

Обикновена броня категория 1 - 1 точка като цена.
Рядка броня категория 1 - 2 точки като цена.
Обикновени ботуши категория 1 - 1 точка като цена.
Редки ботуши категория 1 - 2 точки като цена.

И така всичко се оскъпява като точки с напредването на категорията и класа на екипираните предмети.

За да се получи, примерно - ако искаш да носиш категория 6 епици... ще можеш да екипираш само 2-ма участника за дадена битка.
Срещу, примерно... 4-ма или 5-ма участника срещу теб в екипировка категория 5.

Разбира се, точките допълнително ще ги нагласим като бройка.

И, примерно, като победиш даден герой в турнира, в първия кръг, системата проверява как е бил екипиран и дава на победителя толкова точки, колкото е струвала екипировката на победения.
После правим втори кръг, в който различните отбори ще имат вече повече или по-малко точки, в зависимост от това какво са направили в първия кръг и ще могат да изберат по-качествена екипировка, повече хора, които да се бият или пък обратното - ще бъдат ограничени, защото не са успяли да спечелят точки от първия кръг.
Правим пресявката и следват директните елиминации.

Наградите са лесни, ще ги напишем бързо.

Доста време съм мислил над това и мисля, че може да се получи интересно.



« Последна редакция: Юли 14, 2010, 03:47:23 pm от Oton »
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Внимание: в тази тема никой не е писал от 120 дни. Може би е по-добре да започнете нова тема. Преценете сам/a/.
Дайте да раздвижим малко тая темичка.Ще се прави ли такъв турнир или не ? :) :)
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Аз писах тук дали ще се раздвижат нещата, но

Веднага получих съобщение от някой модератор защо спамя в темата и при следващ спам ще бъда баннат.
viruskiril свят-2