Автор Тема: Ежемесечен рицарски турнир за купата на Императора !!!  (Прочетена 11103 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен neoli

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 75
  • Karma: +4/-2
    • Профил
С таксите с диаманти едва ли ще може някой,който е първа категория да вземе участие в турнира (освен ако не си купи диаманти с пари , не злато).Трудно някой 1ва категория  ще изкара 5-10 диаманта камо ли повече.А и то няма приключение ,което да му ги даде(в тази фаза).Така, че по този начин тези герои няма да участват.

Kilgor

  • Гост
С таксите с диаманти едва ли ще може някой,който е първа категория да вземе участие в турнира (освен ако не си купи диаманти с пари , не злато).Трудно някой 1ва категория  ще изкара 5-10 диаманта камо ли повече.А и то няма приключение ,което да му ги даде(в тази фаза).Така, че по този начин тези герои няма да участват.

Ами то незнам за първа категория въобще има ли смисъл. По-логично ще е от втора категория нагоре.
Иначе има много играчи първа категория дето копаят ресурс, продават го и не са зле със златото. Цената на медните кюлчета и обработеният  дъб го доказват.

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
таксата не трябва да е повече от 5 диаманта

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен Sunyy

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 85
  • Karma: +28/-46
    • Профил
и аз така мисля при положение че цените на диамант са близо 3000 не трябва да е много но за всяка каатегория е добре да се увеличава  все пак по на татък става по трудно но и повече пари се изкарват  ама е вярно че някои си изкарват лесно пари от кюлчета и дъб но колко са те  пък и бижутерите  в първа категория мн трудно се намират камъни за да вдига6 така4е подкрепям за това от втора категория  да е началото

и да е нещо от сорта с таксите колкото по рано си купи6 билет да е по евтино например:
ако го копуваш в деня да е така
втора категория5 диаманта
трета категория 7диаманта
четвърта категория 9диаманта
пета категория 11 диаманта  това е само пример
« Последна редакция: Ноември 12, 2009, 01:00:34 pm от Sunyy »
Поражение не съществува, докато човек не се признае за победен.

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
и аз така мисля при положение че цените на диамант са близо 3000 не трябва да е много но за всяка каатегория е добре да се увеличава  все пак по на татък става по трудно но и повече пари се изкарват  ама е вярно че някои си изкарват лесно пари от кюлчета и дъб но колко са те  пък и бижутерите  в първа категория мн трудно се намират камъни за да вдига6 така4е подкрепям за това от втора категория  да е началото

и да е нещо от сорта с таксите колкото по рано си купи6 билет да е по евтино например:
ако го копуваш в деня да е така
втора категория 5 диаманта
трета категория 9 диаманта
четвърта категория 13 диаманта
пета категория 17 диаманта  това е само пример
не, трябва за всички да е еднакво, откъде да извадя аз 9 диаманта?!?

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Хора преди 1 месец някъде за 15000 злато можех да купя макс.5 диаманта. Пък за сега ко да говорим.Цените тогавав бяха с 1000 по евтини!

Неактивен El Nino

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 92
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Re:Ежемесечен рицарски турнир за купата на И&
« Отговор #21 -: Ноември 11, 2009, 03:29:48 pm »
не, трябва за всички да е еднакво, откъде да извадя аз 9 диаманта?!?
Точно така трябва да са приемливи цените..
Например:
1 категория - 1 диамант
2,3,4,5 категория - 2 диаманта тези цени може да си ги позволи всеки.. :)

Kilgor

  • Гост
Re:Ежемесечен рицарски турнир за купата на И&
« Отговор #22 -: Ноември 11, 2009, 03:40:07 pm »
Точно така трябва да са приемливи цените..
Например:
1 категория - 1 диамант
2,3,4,5 категория - 2 диаманта тези цени може да си ги позволи всеки.. :)

Е цените няма да ги определяме ние, ако въобще екипа хареса идеята.
Все пак смятам, че такъв турнир трябва да е платен. Нещо като екстра за който иска.

Неактивен El Nino

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 92
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Е цените няма да ги определяме ние, ако въобще екипа хареса идеята.
Все пак смятам, че такъв турнир трябва да е платен. Нещо като екстра за който иска.
Аз предлагам приемливи цени всеки да може да участва в турнира, а от сорта на 10 диаманта няма смисъл не всеки поже да си го позволи..

Kilgor

  • Гост
Аз предлагам приемливи цени всеки да може да участва в турнира, а от сорта на 10 диаманта няма смисъл не всеки поже да си го позволи..

Има регистрирани над 140 000 акаунта. Мислиш ли че може да се направи така че всеки да участва ? Аз си мислех дори за по-висока цена. Нещо като Номадските нашествия - платен турнир.

Неактивен El Nino

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 92
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Не всичките 140 000, но да бъде интерестно трябват повече хора да участват, а с цена 10 или повече диаманта все по-малко хора ще се включат

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
3000-4000 злато ми се струва добра идея.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Идеята е добра, но 5 диаманта такса за участие са прекалено малко.
Бих искал да има повече неща за залагане, които да увеличат тръпката.
И би трябвало героите да се бият помежду си. И да залагат екипировката си.

Спред мен турнирът трябва да протича по следния начин:

1. Записваш се в турнира и плащаш такса.
2. Ако загубиш по време на боя, губиш екипировката си и отпадаш от турнира.
3. Победителите печелят "Imperial Issue" комплекти и уникални custom предмети, които са супер мощни.
4. Здравината на екипировката ти не се възстановява по време на турнира. Тоест - в един момент ще ти откажат повечето екипирани предмети. Но ще имаш на разположение 2 или 3 подмяни на предмети по време на турнира. Както при правилата за гумите във Формула 1.

Ако ще е истински турнир и ако ще печелите супер изродските сетове, трябва да сте готови да жертвате всичко. А и така ще има и мислене относно екипировката и какво да донесеш за турнира.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Отоне,ти не каза дали тази идея влизат в плановете ви за ъпгрейдване на играта? Предлагам место да си загубиш екипоровката по време на турнира да можеш да я поправиш за 2 пъти повече пари от обикновеното?

Kilgor

  • Гост
Идеята е добра, но 5 диаманта такса за участие са прекалено малко.
Бих искал да има повече неща за залагане, които да увеличат тръпката.
И би трябвало героите да се бият помежду си. И да залагат екипировката си.

Спред мен турнирът трябва да протича по следния начин:

1. Записваш се в турнира и плащаш такса.
2. Ако загубиш по време на боя, губиш екипировката си и отпадаш от турнира.
3. Победителите печелят "Imperial Issue" комплекти и уникални custom предмети, които са супер мощни.
4. Здравината на екипировката ти не се възстановява по време на турнира. Тоест - в един момент ще ти откажат повечето екипирани предмети. Но ще имаш на разположение 2 или 3 подмяни на предмети по време на турнира. Както при правилата за гумите във Формула 1.

Ако ще е истински турнир и ако ще печелите супер изродските сетове, трябва да сте готови да жертвате всичко. А и така ще има и мислене относно екипировката и какво да донесеш за турнира.

В общи линий и аз си го представях като елитарен и скъпо платен. Нещо от рода - най-добрите сред най-добрите мерят сили. Такса от 25 диаманта ( цената на един орден ), ми се струва добра. Рисковете също са нещо нормално за такива събития. А наградите - ако са епични комплекти съобразени с класа на героя са нещо уникално, сами по себе си по-добри от награда в диаманти или премиум за определено време. Разбира се за етапните победители по-малки но примамливи награди.
Иначе на цена от 2 до 5 диаманта може да бъдат билетите за зрителите, ако се въведат и такива. Срещу тях те ще могат да го следят в реално време и да четат докладите от събитията.