Автор Тема: Ново оръжие за мистиците-жезъл  (Прочетена 6604 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Ново оръжие за мистиците-жезъл
« Отговор #30 -: Ноември 14, 2009, 12:12:47 pm »
На мен някой ако ми каже да си представя един герой с жезъл, аз си представям две неща.
Един богат цар дето нема да си помръдне пръста в битка и една старейшина наоколо 150-200 години, която едва , едва се бие но е голям мъдрец и може да се защитава.
Най-интересно ми изглежда така : само мистик да може да носи жезъл, той да няма поражения, ще добавя и намаля показатели [примерно: - 5-10% ловкост(повече тежест, означава да си по бавен.)+10-15% използване на благословиите и проклятията ] ще е за една ръка и ще се слага вместо щит.А в другата ръка да може да се сложи лек меч.При изработка (от оръжейник) жезъла да може да излезе с +минимални и + максимални поражения, които ще вдигат пораженията на меча.Жезъла да има блок, може 25% по-малко от лекият щит или пък само срещу далекобойни оръжия блокът на жезала да пада, тък като срещу меч ще се бие нормално но е трудно с една пръчка да отбиеш стрела, камоли копие.Може да се сложи вместо умения - майсторство с жезъл , да е ползване на жезъл.Демек да се ползва само от мистици над 15-то ниво
Но това вече почти няма общо с първоначалната идея.


 *bravo* *bravo*

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Kilgor

  • Гост
Re:Ново оръжие за мистиците-жезъл
« Отговор #31 -: Ноември 14, 2009, 01:24:05 pm »
хайде, кажете дали ви харесва

Харесва ми. Но повече ще ми харесва ако мога да се бия с него.  :D :D :D