Автор Тема: Кожи/Рецепти...наемници  (Прочетена 711 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен neoli

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 75
  • Karma: +4/-2
    • Профил
Кожи/Рецепти...наемници
« -: Ноември 11, 2009, 11:33:53 am »
Здравейте,

Искам да попитам как стои положението с кожите.Има ли търсене и на какви кожи.Също така ако може някой да ми каже какви материали иска рецепта 2 и 3 категория за някаква броня.

Какво умение трябва да притежава мистик за да може да лекува мен и евентуално друг наемник?Какъв наемник войн ще е по-добре да си взема (аз съм стрелец ник:niki_93) ,такъв с защитна или с атакуваща позиция?

Kilgor

  • Гост
Re:Кожи/Рецепти...наемници
« Отговор #1 -: Ноември 11, 2009, 11:45:48 am »
Ами по-реда на въпросите:
1. Търсят се всякакви кожи. Вече по цена конкурират рудата, даже са и по-скъпи.
2. Зависи каква е бронята, кожена или плетена - кована. За всичките ще трябват кожи, а за плетените и кованите и кюлчета. Все пак зависи много от рецептите. Има такива които искат и кости. Разбира се има и със скъпоценни камъни.
3. Трябва да притежава уменията "Лекуване" и "Майсторство в лекуването".
4. Най-добре е да има умението "Провокация", за да привлича атаките върху себе си. За останалите умения - защитна позиция, контра-атака, удар с щит - все дефанзивни да са. И разбира се много кръв и броня му трябва.

П.П. Ако питаш мен по-добре си вземи мистик с "Вътрешен дух" и/или "Извор на живота". Лекуването хаби много дух, а лекува за малко здраве.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Кожи/Рецепти...наемници
« Отговор #2 -: Ноември 11, 2009, 11:46:53 am »
Искам да попитам как стои положението с кожите.Има ли търсене и на какви кожи. -->Задай си въпроса в Тържище

Също така ако може някой да ми каже какви материали иска рецепта 2 и 3 категория за някаква броня. --> Това е за раздел Екипировка

Какво умение трябва да притежава мистик за да може да лекува мен и евентуално друг наемник?Какъв наемник войн ще е по-добре да си взема (аз съм стрелец ник:niki_93) ,такъв с защитна или с атакуваща позиция? --> Раздел Герои


Заключвам темата. Задай въпросите си в сътветните секции.