Автор Тема: Атакуваха ме докато работя в таверната загуба от 11000 злато  (Прочетена 2075 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

magic1

  • Гост
Без да съм отишла на битка, а докато съм била в града и като влязох ми изписа, че еди кой си ме е аталувал и ми е взел 11 000 злато.

Моля да ми бъде върнато златтото, тъй като очевидно става дума за някакъв бъг.

magic1

  • Гост
Пише, че съм нова и нямам мнения,  защото ме изтрихте от форума когато ви докладвах за проблема с наемниците, които не можехда да си носят бронята след update. не съм нов потребител.  И научете всичките си модератори на опциятя BAN преди да ги "назначите" като такива.

magic1

  • Гост
И наемниците ми бяха умрели!  Нали в града беше безопасно?

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
По-малко емоции и име на акант ако може, както и зоната, в която се е случило събитието.

magic1

  • Гост
Град Ривъррок акаунт magic1

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
magic1 един прозорец ли беше отворила само на играта ?
Преди това беше ли в зона , възможно ли е да си получила съобщението по-късно или примерно снощи го остави да работи героя и днес виждаш съобщението ?
Ще се провери ако се сещаш за подробности като кога е дало съобщение или часа му  ще е от полза.

Неактивен silvestra

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
А да не е от предизвикателство съобщение.

magic1

  • Гост
Ами не видях от какво е , видях само, че ми взима 11 000 злато и така се шокирах , че не направих screenshot
 къде се пазят съобщенията да видя?


magic1

  • Гост
Видях съобщението няклъде 5 мин преди да пиша във форума:
Днес приблизително в 07:40 сутринта

magic1 един прозорец ли беше отворила само на играта ?
Преди това беше ли в зона , възможно ли е да си получила съобщението по-късно или примерно снощи го остави да работи героя и днес виждаш съобщението ?
Ще се провери ако се сещаш за подробности като кога е дало съобщение или часа му  ще е от полза.


Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Все още съобщения от играчите не могат да се пазят и затова е важно да се знае приблизителното време на събитието. Но след като има отупани наемници, едва ли е предизвикателство.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=6868.msg37334#msg37334

Не знам колко ще помогне това, Skarlet е писала нещо подобно преди време.

magic1

  • Гост
защо когато аз убия някого печеля по средно 1000 - 2000 , а на мен ми се взима винаги по 11 000  злато?

Неактивен GoDLiKe

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 28
  • Karma: +6/-12
    • Профил
Защото когато те атакуват в себе си държиш много пари,а когато ти атакуваш те нямат пари и взимаш по-малко.Вкарай в банката парите ако не ти се губят или внимавай повече.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Също можеш и да си пазиш парите и в 'Хазарт'

magic1

  • Гост
Да, само дето някои градове са недонаправени и недомислени и в тях няма банка....