Анкета

Имате ли 2ри герой

да
52 (80%)
не
13 (20%)

Общ брой гласове: 61

Автор Тема: Мулти акаунтинг  (Прочетена 5232 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Мулти акаунтинг
« -: Ноември 13, 2009, 06:04:57 pm »
този път искам дали попитам Хората играещи играта да мслят ,че трябва да се забранят така наречените мулета
« Последна редакция: Ноември 13, 2009, 06:07:27 pm от AACC »
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:Мулти акаунтинг
« Отговор #1 -: Ноември 13, 2009, 06:11:14 pm »
този път искам дали попитам Хората играещи играта да мслят ,че трябва да се забранят така наречените мулета

   Всеки сам си избира как да играе,стига само забрани и ограничения-тъпо е комунизма падна отдавна!!!

Неактивен Mr_Zi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 87
  • Karma: +2/-11
    • Профил
Re:Мулти акаунтинг
« Отговор #2 -: Ноември 13, 2009, 06:12:48 pm »
аз съм за така мойе да разгледаш и другите герои а и ще котуват три пъти повиче диаманти  *BEACH*

Неактивен tututu

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 640
  • Karma: +47/-90
  • Любимата ми игра
    • Профил
Re:Мулти акаунтинг
« Отговор #3 -: Ноември 13, 2009, 06:15:14 pm »
аз имам от скоро но съм и аз против по интересно ще е

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Мулти акаунтинг
« Отговор #4 -: Ноември 13, 2009, 06:17:11 pm »
В тези мулета се наливат диаманти така,че не ми се вярва да ги забранят *hihi*

Неактивен artreia

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 245
  • Karma: +90/-342
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Мулти акаунтинг
« Отговор #5 -: Ноември 13, 2009, 06:17:59 pm »
Съгласен, муле без премиум е половин муле  :P
Темата е по-скоро за раздел "Общи приказки"

Неактивен LordVOODOO

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +15/-10
    • Профил
Re:Мулти акаунтинг
« Отговор #6 -: Ноември 13, 2009, 07:46:16 pm »
 *offtopic*
   Всеки сам си избира как да играе,стига само забрани и ограничения-тъпо е комунизма падна отдавна!!!

Абе много ми е любопитно какво точно си видял от комунизма, че си против него? ;) Да не би сега като е демокрация да няма забрани, а? Ето ти прост пример: вече почти навсякъде е забранено да се пуши... ок, ако не си пушач (като мен) нямаш грижи, но ако си пушач? Докато във времената на комунизма такава забрана нямаше! И не е само това... примери мога да давам до утре! Тогава едни неща бяха забранени, сега други са забранени, но и при двата вида управление има забрани! Така че израз от рода "комузнима падна отдавна" е супер смешен и неуместен! И като ги използваш така неуместно... ти самият ставаш смешен! ;) /И не си мисли, че съм фен на комунизма, напротив!/

Забрани винаги е имало и винаги ще има!

П.П. Искам да няма ограничение на скоростта, но уви има и когато някой ден успеят да ме хванат, че хвърча из града с над 100 километра в час ще ми стане много "забавно" :(  *offtopic*

По темата: с един герой съм. :)

Неактивен Mr_Zi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 87
  • Karma: +2/-11
    • Профил
Re:Мулти акаунтинг
« Отговор #7 -: Ноември 13, 2009, 08:04:53 pm »
царя е мъртав да живее царя  *freak*

Неактивен FRESH IMPACT

  • ThE_BesT GameR
  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 72
  • Karma: +39/-18
  • TYTY_MAN
    • Профил
Re:Мулти акаунтинг
« Отговор #8 -: Ноември 13, 2009, 08:13:09 pm »
Още един *freak*
Ако нямаше мулета да ни копат нямаше и един епичен предмет да има на пазара,не че сега има кой  знае какво изобилие.
*offtopic*
Абе много ми е любопитно какво точно си видял от комунизма, че си против него? ;) Да не би сега като е демокрация да няма забрани, а? Ето ти прост пример: вече почти навсякъде е забранено да се пуши... ок, ако не си пушач (като мен) нямаш грижи, но ако си пушач? Докато във времената на комунизма такава забрана нямаше! И не е само това... примери мога да давам до утре! Тогава едни неща бяха забранени, сега други са забранени, но и при двата вида управление има забрани! Така че израз от рода "комузнима падна отдавна" е супер смешен и неуместен! И като ги използваш така неуместно... ти самият ставаш смешен! ;) /И не си мисли, че съм фен на комунизма, напротив!/

Забрани винаги е имало и винаги ще има!

П.П. Искам да няма ограничение на скоростта, но уви има и когато някой ден успеят да ме хванат, че хвърча из града с над 100 километра в час ще ми стане много "забавно" :(  *offtopic*

По темата: с един герой съм. :)
А примера с цигарите  е още по смешен.Как да не влизаш във форума като тука има хаховци които да ме забавляват,благодаря  на всички да сте живи и здрави  и много години все така д ни радвате с коментарите си. :D

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Мулти акаунтинг
« Отговор #9 -: Ноември 13, 2009, 08:30:22 pm »
Още един *freak*
Ако нямаше мулета да ни копат нямаше и един епичен предмет да има на пазара,не че сега има кой  знае какво изобилие.
+K
Без мулета да копаят  нещата щяха да са много по мудни.Една малка калкулация ще покаже колко ресурс е необходим за един епичен горе-долу.Този ресурс трябва да дойде от някъде ето къде се намесват мулетата а тези които говорят против мулетата ще получат това което искат в официалния свят,където цените на предметите със сигурност ще са доста по-високи заради недостига на ресурс
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:Мулти акаунтинг
« Отговор #10 -: Ноември 13, 2009, 09:15:39 pm »
Като цяло идеята да имаш мулета ти дава изключително голямо предимство пред други играчи, които играят без мулета. Но от друга гледна точка без "мулета" няма как да се снабдиш с нужните ресурси при никакви обстоятелства. Така това те обвързва да имаш поне 3 акаунта ако искаш да играеш любителската, а ако искаш да си нещо повече акаунтите нарастват, а от там и диамантчетата закупени нарастват и гушките на някои хора се пълнят като на угоявани мисирки  *hihi*

П.П. Малко е пресилено 4,80лв за абонамент на месец според мен!
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Мулти акаунтинг
« Отговор #11 -: Ноември 13, 2009, 09:28:28 pm »
Много по-лесно е когато си направиш гилдия от цялото си семейство ... за мама 3, за тати 3, за бати 3 ....  :D

Неактивен FRESH IMPACT

  • ThE_BesT GameR
  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 72
  • Karma: +39/-18
  • TYTY_MAN
    • Профил
Re:Мулти акаунтинг
« Отговор #12 -: Ноември 13, 2009, 09:46:54 pm »
То и сега хората с диаманти са с голямо предимство така че не виждам какво толкова ще се промени.освен че малките нива които имат мулета и си копат камъни въглища които аз лично купувам с тонове получават достатъчно злато  от високите нива да се оборудват и да се развият по-бързо.Така че всички ще загубят ако няма мулета а тия ресурси които хабя за един добър предмет са огромни и съответно цените ще скочат двойно без копачи.
Като цяло идеята да имаш мулета ти дава изключително голямо предимство пред други играчи, които играят без мулета. Но от друга гледна точка без "мулета" няма как да се снабдиш с нужните ресурси при никакви обстоятелства. Така това те обвързва да имаш поне 3 акаунта ако искаш да играеш любителската, а ако искаш да си нещо повече акаунтите нарастват, а от там и диамантчетата закупени нарастват и гушките на някои хора се пълнят като на угоявани мисирки  *hihi*

П.П. Малко е пресилено 4,80лв за абонамент на месец според мен!
« Последна редакция: Ноември 13, 2009, 09:48:47 pm от FRESH IMPACT »

Неактивен El Nino

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 92
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Re:Мулти акаунтинг
« Отговор #13 -: Ноември 13, 2009, 11:49:48 pm »
Ти като някакъв журналист ли си ? този път искам да попитам ..... ?
:D :D :D

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:Мулти акаунтинг
« Отговор #14 -: Ноември 14, 2009, 12:14:29 am »
*offtopic*
Абе много ми е любопитно какво точно си видял от комунизма, че си против него? ;) Да не би сега като е демокрация да няма забрани, а? Ето ти прост пример: вече почти навсякъде е забранено да се пуши... ок, ако не си пушач (като мен) нямаш грижи, но ако си пушач? Докато във времената на комунизма такава забрана нямаше! И не е само това... примери мога да давам до утре! Тогава едни неща бяха забранени, сега други са забранени, но и при двата вида управление има забрани! Така че израз от рода "комузнима падна отдавна" е супер смешен и неуместен! И като ги използваш така неуместно... ти самият ставаш смешен! ;) /И не си мисли, че съм фен на комунизма, напротив!/

Забрани винаги е имало и винаги ще има!

П.П. Искам да няма ограничение на скоростта, но уви има и когато някой ден успеят да ме хванат, че хвърча из града с над 100 километра в час ще ми стане много "забавно" :(  *offtopic*

По темата: с един герой съм. :)

  За моите 37 години съм видял 100% повече от теб и хич не ми са пали,нема ти мина номера! Аз съм непушач от 2000г и се радвам на тези специално забрани,които ще спасят хиляди животи- а също и за олигофрените шофьори които карат с 100 км/час в градове и села и избиват маса и невинни хора- за такива разстрел трябва!!!Незнам кой е смешният сега ,особенно с този тон на проЗД хамалин!!!Ако мога и с 100 героя ще съм,ама немога затова си кретам по малко с геройчето и чета мненията на шматки и перковци като...LordVOODOO!!!