Автор Тема: Въпрос към занаятчиите  (Прочетена 7986 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Slаvi_82

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 104
  • Karma: +11/-16
    • Профил
Re:Въпрос към занаятчиите
« Отговор #15 -: Ноември 14, 2009, 03:37:25 pm »
Не ми се спори, всеки си има виждания.

Няма и какво да споря ,не си изкопал и половината от това обогатено желязо дето е минало през ръцете ми за да ми кажаш кое как става
ЦСКА- Миньор 0:3 на армията :D

Неактивен Slаvi_82

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 104
  • Karma: +11/-16
    • Профил
Re:Въпрос към занаятчиите
« Отговор #16 -: Ноември 15, 2009, 09:32:29 pm »
Наистина не си заслужава  !

Ами на 1 чук за 25 диаманта правя средно по 4-5 епични без жълтите да броя
Аз съм доволенс моя стария от 5 опита 3 бели 1  рядък и 1 легендарен. То не мога да си избия материалите само с тия
ЦСКА- Миньор 0:3 на армията :D

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпрос към занаятчиите
« Отговор #17 -: Ноември 15, 2009, 09:42:18 pm »
Само да стигна редки ще си взема то е ясно че с него поне избиваш парата за реса.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен Slаvi_82

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 104
  • Karma: +11/-16
    • Профил
Re:Въпрос към занаятчиите
« Отговор #18 -: Ноември 15, 2009, 09:51:02 pm »
Моя съвет е преди легдендарни да поченте тоя чук не го слагайте няма да си избие парите , освен ако ги нямате в  повече
ЦСКА- Миньор 0:3 на армията :D

Неактивен Slаvi_82

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 104
  • Karma: +11/-16
    • Профил
Re:Въпрос към занаятчиите
« Отговор #19 -: Ноември 15, 2009, 10:37:57 pm »
слави стана и мго разираш брей що не си направиш и брона  8)

Да ти кажа жал ми е  да сменя професията
А и ми трябва герой да ми обработва перлите но тоя ювелирски занаят е най тегав с това злато
Но колко на моя приятел дето е маитор на бронии поне 10 рецепти 28-мици сам му намерил и дал
и за 2-ра кат пак намирах.... И за 4-та кат ми паднаха 2 38-мици а за оръжеиник само 1
Но ако станех майстор на бронии няма да видите 1 стотинка другите, а така поне има за всички
ЦСКА- Миньор 0:3 на армията :D

Неактивен Slаvi_82

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 104
  • Karma: +11/-16
    • Профил
Re:Въпрос към занаятчиите
« Отговор #20 -: Ноември 15, 2009, 11:04:21 pm »
Темата е в общи,така че ще попитам: Вие да не се състезавате кой по неразбираемо ще се изкаже ???? Слави напрегнах се, за да разбера какво искаш да кажеш,прочетох го няколко пъти,но не можах да разбера какво искаш да кажеш :X

Жалвам се и аз не знам на кой обаче ,че си набих стрелеца с тая професия бижутер дето за нищо не става....
ЦСКА- Миньор 0:3 на армията :D

pithtath

  • Гост
Re:Въпрос към занаятчиите
« Отговор #21 -: Ноември 15, 2009, 11:09:25 pm »
Няма нужда да се спори повече, Dead_King и аз сме прави - не си заслужава вече орденът на занаятчиите, освен ако някой няма излишък от диаманти. Съображения:
1. Променя се бонусът за инструмента, всичко останало е константа!
2. Slavi_82 - сметката е сложна, освен ако не разгледаме отделно съотношението (брой точки за действие)/(печалба) - то винаги ще е по-неизгодно ако имаш орден + инструмент отколкото само инструмент за константен брой диаманти, които биха били изхарчени за това.
« Последна редакция: Ноември 15, 2009, 11:11:12 pm от pithtath »

Неактивен kyky

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +35/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпрос към занаятчиите
« Отговор #22 -: Ноември 15, 2009, 11:14:02 pm »
няма почти никаква файда да си занаятчия ...от където и да го погледнеш , освен това че се обличаш "последна мода " ..
 Ето пример днес купих един рубин от pithtath за 50к  и ми излезе един рядък  върховен плащ  е както и да го въртя няма как да го продам за над 60к , колкото ми струва всъщност.

Неактивен FRESH IMPACT

  • ThE_BesT GameR
  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 72
  • Karma: +39/-18
  • TYTY_MAN
    • Профил
Re:Въпрос към занаятчиите
« Отговор #23 -: Ноември 15, 2009, 11:14:30 pm »
Що да не е полезен ордена,увеличава ти шанса за изработка, обработваш 6-броя ресурс с един ход на мен това ми е достатъчно макар че има и още предимства и това за 2 седмици с 25 диаманта а чука заминава за 2 дена.
Няма нужда да се спори повече, Dead_King и аз сме прави - не си заслужава вече орденът на занаятчиите, освен ако някой няма излишък от диаманти. Съображения:
1. Променя се бонусът за инструмента, всичко останало е константа!
2. Slavi_82 - сметката е сложна, освен ако не разгледаме отделно съотношението (брой точки за действие)/(печалба) - то винаги ще е по-неизгодно ако имаш орден + инструмент отколкото само инструмент за константен брой диаманти, които биха били изхарчени за това.

pithtath

  • Гост
Re:Въпрос към занаятчиите
« Отговор #24 -: Ноември 15, 2009, 11:16:18 pm »
Що да не е полезен ордена,увеличава ти шанса за изработка, обработваш 6-броя ресурс с един ход на мен това ми е достатъчно макар че има и още предимства и това за 2 седмици с 25 диаманта а чука заминава за 2 дена.

Не искам да се натрапвам, но не виждам вече смисъл да се обработва ресурс, тук пак опира до това на колко злато ти се равнява 1 точка за действие. Но това е лично мое мнение ;)

Неактивен FRESH IMPACT

  • ThE_BesT GameR
  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 72
  • Karma: +39/-18
  • TYTY_MAN
    • Профил
Re:Въпрос към занаятчиите
« Отговор #25 -: Ноември 15, 2009, 11:16:37 pm »
Как ще дадеш 50к з рубин бе :) те перлите вървят по 20к злато.
няма почти никаква файда да си занаятчия ...от където и да го погледнеш , освен това че се обличаш "последна мода " ..
 Ето пример днес купих един рубин от pithtath за 50к  и ми излезе един рядък  върховен плащ  е както и да го въртя няма как да го продам за над 60к , колкото ми струва всъщност.

Неактивен kyky

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +35/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпрос към занаятчиите
« Отговор #26 -: Ноември 15, 2009, 11:18:27 pm »
Как ще дадеш 50к з рубин бе :) те перлите вървят по 20к злато.

е как и ти за 30 хода като не извадиш един жълт поне .. и след този плащ извадих 3 епични един след друг :0

Неактивен FRESH IMPACT

  • ThE_BesT GameR
  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 72
  • Karma: +39/-18
  • TYTY_MAN
    • Профил
Re:Въпрос към занаятчиите
« Отговор #27 -: Ноември 15, 2009, 11:18:43 pm »
Ами да ти кажа че обработвам по 4-5 кюлчета отгоре на едно пускане да речем от порядъка на 40-50 кюлчета и спестявам доста ходове,зависи за какъв ресур става въпрос аз не говоря за ск. камъни а за обог. желязо ил идмн.тежки кожи например.
Не искам да се натрапвам, но не виждам вече смисъл да се обработва ресурс, тук пак опира до това на колко злато ти се равнява 1 точка за действие. Но това е лично мое мнение ;)

pithtath

  • Гост
Re:Въпрос към занаятчиите
« Отговор #28 -: Ноември 15, 2009, 11:19:03 pm »
Как ще дадеш 50к з рубин бе :) те перлите вървят по 20к злато.

Дал е, защото се надява на епичен и то не без основание. Аз също си продавам сапфирените кофти изработки на цена много под цената на един сапфир :). В крайна сметка с тези по-големи вероятности всеки се надява вече повече :)

pithtath

  • Гост
Re:Въпрос към занаятчиите
« Отговор #29 -: Ноември 15, 2009, 11:20:42 pm »
Ами да ти кажа че обработвам по 4-5 кюлчета отгоре на едно пускане да речем от порядъка на 40-50 кюлчета и спестявам доста ходове,зависи за какъв ресур става въпрос аз не говоря за ск. камъни а за обог. желязо ил идмн.тежки кожи например.

4-5 кюлчета за 100 пуснати нали? Дали има смисъл??