Автор Тема: За какво са наемниците?  (Прочетена 1408 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mulan36

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 183
  • Karma: +35/-24
  • МОМИЧЕ СЪМ!
    • Профил
За какво са наемниците?
« -: Ноември 14, 2009, 01:13:46 pm »
Чудя се за какво са наемниците.На 10 ниво съм,и не съм си наемала наемници.Искам да разбера за какво са и може би тогава да наема
МОМИЧЕ СЪМ!не ме бъркайте с момче!

Kilgor

  • Гост
Re:За какво са наемниците?
« Отговор #1 -: Ноември 14, 2009, 01:17:55 pm »
Е то е ясно - да ти помагат в битките. В първа категория не са ти нужни. За втора незнам. Но от трета нагоре ще ти трябват. Особено ако изпълняваш приключение, което включва да убиваш лидери в мултистепенните зони. Преди да вземеш наемник трябва да разпределиш точки в умението "Командир на наемници". Всяка точка ти позволява да наемеш още един. Максимума е пет. След като наемеш наемник, трябва да го въоръжиш и облечеш.

Неактивен Mulan36

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 183
  • Karma: +35/-24
  • МОМИЧЕ СЪМ!
    • Профил
Re:За какво са наемниците?
« Отговор #2 -: Ноември 14, 2009, 01:20:31 pm »
Е то е ясно - да ти помагат в битките. В първа категория не са ти нужни. За втора незнам. Но от трета нагоре ще ти трябват. Особено ако изпълняваш приключение, което включва да убиваш лидери в мултистепенните зони. Преди да вземеш наемник трябва да разпределиш точки в умението "Командир на наемници". Всяка точка ти позволява да наемеш още един. Максимума е пет. След като наемеш наемник, трябва да го въоръжиш и облечеш.
как да го въоръжа и облека?
МОМИЧЕ СЪМ!не ме бъркайте с момче!

Kilgor

  • Гост
Re:За какво са наемниците?
« Отговор #3 -: Ноември 14, 2009, 01:23:00 pm »
По същият начин по който обличаш и въоръжаваш себе си. Купуваш оръжие и брони и му ги поставяш. Когато вземеш наемник - ще разбереш. Лесно е.

Неактивен Mulan36

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 183
  • Karma: +35/-24
  • МОМИЧЕ СЪМ!
    • Профил
Re:За какво са наемниците?
« Отговор #4 -: Ноември 14, 2009, 01:23:41 pm »
По същият начин по който обличаш и въоръжаваш себе си. Купуваш оръжие и брони и му ги поставяш. Когато вземеш наемник - ще разбереш. Лесно е.
Добре.Благодаря за информацията!
МОМИЧЕ СЪМ!не ме бъркайте с момче!

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:За какво са наемниците?
« Отговор #5 -: Ноември 14, 2009, 01:29:33 pm »
Видях, че си мистичка. Най-доброто оръжие за мистик е тояга, ти си сложила меч и щит - това е по-подходящо за воин. Най-добре си купи хубава тояга (тя е за 2 ръце, така че няма да можеш да сложиш щит, но той не ти и трябва). Търси тояга с критичен удар - колкото по-голям критичен удар, толкова по-добре.

Колкото до наемниците - лично аз мисля, че не ти трябват за сега. Първа, втора и трета категория ги минах без наемници. Чак в 4-та ми се наложи да си взема и то не само един. Избора е твой, но ако се облечеш и въоръжиш добре не би трябвало да имаш проблеми да се биеш сама.

Неактивен Mulan36

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 183
  • Karma: +35/-24
  • МОМИЧЕ СЪМ!
    • Профил
Re:За какво са наемниците?
« Отговор #6 -: Ноември 14, 2009, 01:30:40 pm »
Видях, че си мистичка. Най-доброто оръжие за мистик е тояга, ти си сложила меч и щит - това е по-подходящо за воин. Най-добре си купи хубава тояга (тя е за 2 ръце, така че няма да можеш да сложиш щит, но той не ти и трябва). Търси тояга с критичен удар - колкото по-голям критичен удар, толкова по-добре.

Колкото до наемниците - лично аз мисля, че не ти трябват за сега. Първа, втора и трета категория ги минах без наемници. Чак в 4-та ми се наложи да си взема и то не само един. Избора е твой, но ако се облечеш и въоръжиш добре не би трябвало да имаш проблеми да се биеш сама.
Добре.И аз съм си изработила тояга,но добре ще търся с критичен удар
« Последна редакция: Ноември 14, 2009, 01:33:14 pm от Mulan36 »
МОМИЧЕ СЪМ!не ме бъркайте с момче!

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:За какво са наемниците?
« Отговор #7 -: Ноември 14, 2009, 01:41:51 pm »
Добре.И аз съм си изработила тояга,но добре ще търся с критичен удар

Не е задължително, но е желателно да е с критичен. Идеалният вариант е 19-то ниво тояга с критичен, но може и по-ниско ниво да е. Като си намериш хубави дрешки и бижута за втора категория си няма да имаш проблеми.

Неактивен Mulan36

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 183
  • Karma: +35/-24
  • МОМИЧЕ СЪМ!
    • Профил
Re:За какво са наемниците?
« Отговор #8 -: Ноември 14, 2009, 01:43:20 pm »
Не е задължително, но е желателно да е с критичен. Идеалният вариант е 19-то ниво тояга с критичен, но може и по-ниско ниво да е. Като си намериш хубави дрешки и бижута за втора категория си няма да имаш проблеми.
Ок.аз имам няколко бижута за категория 3.и сега търся за категория 2
МОМИЧЕ СЪМ!не ме бъркайте с момче!