Автор Тема: Повищаване на категорията на наемник - за какво служи?  (Прочетена 1856 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен neutrino

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +2/-3
    • Профил
За какво служи повишаването на категорията на наемник? Да може да носи екипировка от съответната категория? Защо тогава нивото му остава същото след повишаване на категорията?

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Служи, за да може наемника да бъде екпиран с брони от по-висока категория. Нивото остава същото, но в това не виждам нищо притеснително.

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
А поне не трябва ли да му се добавят умения от по-горната категория за да има смисъл от този наемник?Защото ако не му се добавят умения то излиза по-изгодно просто дасе купи нов наеимник вместо да се вдига категорията на стария
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
не се добавят умения , но при вдигане на ниво се повишават тези , които има

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
И ако купиш нов то ще трябва и да го облечеш наново, което си е разход.

Неактивен гььг

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +13/-13
    • Профил
    • Ел. поща
И ако купиш нов то ще трябва и да го облечеш наново, което си е разход.

  Разхода си заслужава,особенно като се има впредвид това ,че новия наемник ще е със много по-добри умения.
  Препоръчително е , да не кажа задължително след като сте минали в по-горна категория да се закупят нови наемници от категарията в която е  героя.

Неактивен гььг

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +13/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Повищаване на категорията на наемник - за к
« Отговор #6 -: Ноември 19, 2009, 01:45:49 pm »
завис от доста фактори според мен в горна категория така или иначе трябва да го преоблечеш  8)


аз имам пазител наемник 5 категория ама няма къде да му дигна нивото иначе с живота който ще има на 41 ниво едва ли ще си го сменя  8)

  Ако искаш уменията които владее да са на максимум, а не примерно 4/7 или  5/7 (каквито са в кат.4) ще се наложи да го смениш  ;)

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Ако си го взел преди промените може да е с по-добри показатели :D
П.С В момента съм с пазител с провокация 9 и майсторство с щит 9 и това преди да се добави още едно ниво към провокацията

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
ниво в провокацията няма как да се добави  :)
Точно това ми е идеята,че е с максималното ниво на умението в момента на наемането му,а и май тук има един бъг защото даже  и след божествената благословия си остава с щанс за провокация 50%.

Неактивен гььг

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +13/-13
    • Профил
    • Ел. поща


40 ниво ако реша бързо ще го направя 41 во ли ще го сменя с екипировка 5 категория и с живот над 5 к трудно ще си намеря по читав а и така няма отговор нивото на наемниците влиялели на опита  8)

  Към момента това е така,но още не сме видяли какви ще са наемниците кат.5 които ще можем да ползваме от провките кат.5 А и тук се излагат доводи само в насока наемник-пазител.

 За другите категории обаче(кат.1,2,3) нещата не са такива затова разглеждайки въпроса ПО ПРИНЦИП по-добре би било наемника да се подмени.